תתחברי להוויתך

 

תתחברי להוויתך

1 אפריל 2017

 

״ איש דעת לעולם לא יהיה לכוד בצורה אחת של אמונה. ביודעו את גרעין כל האמונות הוא מזהה גרעין זה בכל לבוש שבו הוא מופיע״ אבן ערבי

אלוהים נמצא בכל מקום והמפגש איתו מתרחש כל הזמן , הוא רובץ בסלעים, נח בעלים, מתרועע עם החיות וחושב דרכינו. תחשבי על האלוהים שלך כמשהו נוכח לא אדם או דמות .

נוכחותו מאפשרת לזרע לנבוט , להזיז כוכבים בשמים, ליצר עננים ממים, להעביר מחשבות דרך הראש שלך, לגדל עשב ואת שערך באותו הזמן.

הנוכחות הזאת נמציאת בכל מקום וגם בתוכך.

את חלק מהאלוהות הזאת , נולדת כיצירה של האל. את אהובה, נס, יצירה מושלמת של הנוכחות הזאת , חלק מהאינטיליגנציה רבת ההוד של האל יוצר הכל.

בכל פעם שאת מרגישה חרדה, חוסר אהבה עצמית , אשמה, שנאה, העלבות, פגיעות ושבירות את שוכחת לרגע שהאל נמצא בתוכך ומשפיע על הוויתך.

ההבנה הזאת שאת מחוברת נון סטופ להוויה הזאת ולכל , למקור של כל היצירות, למקור של האהבה,למקור של כל האפשרויות הבלתי מוגבלות.

למעיין החיים שאף פעם אינו מתייבש !!!

זה הזמן לסמוך עליו כמקור מעולה של תמיכה וכוח להשתחרר מהמצב שלך

זה הזמן להשתמש באלוהות שבך כמורה דרך להמשך דרכיך, לשחרר את כל מה שאינו מתאים יותר עבורך ולהתחבר למה שמהדהד עם חלומותיך

ואלוהים שלך נמצא שם בשבילך אף אחד אחר לא יוכל להאיר לך את הדרך שלך מלבדך והאלוהים שלך …

שבי בשקט תתחברי לספייס, תנשמי עמוק, המנטרה ״אום״ תעזור לך להגיע אליו ישירות מבלי לההפסיק את זרם המחשבות הבלתי פוסק..

שם בחיבור עם השקט עם עצמיך, עם הטבע, נמצאות כל התשובות, בשלב ראשון תסתפקי רק בלהרגיע את המחשבות ולהכיל שקט ונשימות אם תמשיכי לעשות זאת פעמיים ביום לפחות והליכה בטבע המצב ישתפר פלאים נוכחות האל תתגלה אליך בצורת תשובות, רצונות, מאוויים, יופי תתחילי לראות ולהתפעל ממנו בכל מקום .

בפעם הראשונה שתלכי בפארק ,ברחוב איפה שהוא לבדך ופתאום תגידי ווא איזה יופי על דבר חסר משמעות כמו עלה שעל העץ, שילוב צבעים מרגש, ציפור שעפה לידך, שיר שבדיוק חשבת עליו, פגישה מקרית עם מישהו מהעבר , צירוף מקרים מוזר …. תדעי שזה מתחיל לקרות שם עבורך את מתחילה להתחבר לאלוהות שבך , עכשיו זה הכל ענין של התמדה במציאת השקט והמפגש המיוחד הזה והתחלת יצירת מפגש יש מאין….

בשלב הבא ניתן להכניס מחשבות חיוביות ,תפילות, הוקרת תודה, ובקשות מיוחדות .

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חנות פוקה ישראל

חנות נביטאס נטוראלספוסטים נוספים


אנרגיה נשית 24.03.2020

קולגן צמחי וחלבון קטוגני צמחי

מרבית תוספי הקולגן מגיעים מעצמות, עור ורקמות חיבור של בעלי חיים, כולל בקר, דגים, סוסים, חזירים או ארנבים. מדוע לצרוך.

אנרגיה נשית 03.01.2020

בקתת העץ במעלה ההר

בבקתת העץ הטובלת בג׳ונגל הודי פראי, נולדה זיקתי לבריאות מזהרת, אומנות הנשיות, הגשמת חלומות מודחקים שפרצו ביתר שאת במחשבותי וחזיונותי,.

איזון צ׳אקרות 05.05.2019

הגירסה הטובה של עצמי

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי.

אנרגיה נשית 18.03.2018

הרשת הנשית מתחברת

התחברתי לאישה שבי דרך הגוף, נזכרתי בנשים החזקות שסביבי, קיבלתי השראה ממי שיצרו רשתות פועמות ומובילות והבטחתי לעצמי להתחבר לרשת.