פרומתיאוס ואש האלים

28 אפריל 2017

במיתולוגיה היוונית העתיקה, פרומתאוס היה החכם מכל הטיטאנים. פרומתיאוס גנב מאלוהי האולימפוס אש והביא אותה לאנשים. באמצעות מעשה זה הוא זוכה להביא את הידע האנושי ואת ההארה. אך כיוון שפעל נגד גזירת האלים, שרצו לשמור את כוח האש לעצמם, נענש פרומתיאוס בחומרה ע״י זאוס מלך האלים. הוא נקשר לסלע ונשר ענק אכל את הכבד שלו מידי יום. כל לילה היה הכבד שלו צומח בחזרה וזה היה העונש שלו לנצח. (הכבד אחראי על זרימה חלקה של אנרגית החיים וטרנספורמציה ).

מתקופת היוונים ועד היום קמים מרדנים, מחפשי דרך, ספקנים שגונבים את האש ומביאים אותה לאנשים. זה יכול להגיע בהמון צורות כמו תרגול רוחני סודי, טקסים עתיקים, תפילות טרנספורמטיביות, צמחים פסיכודליים, חישובים מתמטיים, תדרים מרפאים…..

פרומתיאוס עם הנשר שאוכל כל יום את הכבד שלו.

ואז המסיבה הגדולה יוצאית מאיזון, ושומרי הסדר והמשטר הקונבנציונאלי משיגים את גונבי האש, ואוסרים את המרדנים עד הסבב הבא. אבל כבר שנים רבות בעולם מקביל….

האקסטזה יצאה מהארון, היא חוגגת בפסטיבלים, במדיטציות, בסדנאות, בשיטות טיפול, מייצרת השראה, מציאות מדומה, אנרגיה חדשה, משפרת ביצועים, יוצרת אדם חדש, קהילות, חברות, שפה חדשה…..

לכל גונבי האש, שחוו חוויה מיסטית רוחנית, שגרמה להם לטרנספורמציה של ממש, אל תשכחו להביא אותה לאנשים, לספר את סיפור גניבת האש הפרטי שלכם. בשביל זה נולד הבלוג, הרשת האינטרנטית, החיבור האנושי ללא גבולות. זה הזמן להציל מישהו, לשנות את הקונבנציונאלי, לגלות את הדרך ליציאה מהסבל, לקחת אחריות אישית, ליצר השראה ולשנות את העולם .

 

 

 

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 04.05.2020

מאיטקה פטרית הדיאטה

הרבה אנשים שואלים אותי עכשיו איך לעשות דיאטה כי צברו קילוגרמים מיותרים במהלך הבידוד . כמובן שכדי לעשות את זה.

בריאות אנרגתית 27.04.2020

תקופה של חוסר וודאות – נאסים טאלב

נאסים טאלב אבי פילוסופיית האקראיות ואחד מהוגי הדעות המשפיעים כיום טוען ,שאנחנו חושבים בתבניות קבועות אוספים מידע, מנתחים אותו, מסיקים.

בריאות אנרגתית 13.03.2020

אדפטוגנים לקורונה

הריאות הן איבר המטרה , מערכת החיסון היא מטרת החיזוק ומנגנוני הסטרס חייבים להרגיע כדי לנטרל ולו במעט את השפעות.

בריאות אנרגתית 13.03.2020

חשיבות השימוש במיציליום אורגני

ספקטרום מלא של הפטריות הוא חומר פטרייתי מלא המורכב מכל המרכיבים הפעילים ביולוגית. זהו תרכובות תאיים (תרכובות אשר מופרשות מחוץ.