פרומתיאוס ואש האלים

28 אפריל 2017

במיתולוגיה היוונית העתיקה, פרומתאוס היה החכם מכל הטיטאנים. פרומתיאוס גנב מאלוהי האולימפוס אש והביא אותה לאנשים. באמצעות מעשה זה הוא זוכה להביא את הידע האנושי ואת ההארה. אך כיוון שפעל נגד גזירת האלים, שרצו לשמור את כוח האש לעצמם, נענש פרומתיאוס בחומרה ע״י זאוס מלך האלים. הוא נקשר לסלע ונשר ענק אכל את הכבד שלו מידי יום. כל לילה היה הכבד שלו צומח בחזרה וזה היה העונש שלו לנצח. (הכבד אחראי על זרימה חלקה של אנרגית החיים וטרנספורמציה ).

מתקופת היוונים ועד היום קמים מרדנים, מחפשי דרך, ספקנים שגונבים את האש ומביאים אותה לאנשים. זה יכול להגיע בהמון צורות כמו תרגול רוחני סודי, טקסים עתיקים, תפילות טרנספורמטיביות, צמחים פסיכודליים, חישובים מתמטיים, תדרים מרפאים…..

פרומתיאוס עם הנשר שאוכל כל יום את הכבד שלו.

ואז המסיבה הגדולה יוצאית מאיזון, ושומרי הסדר והמשטר הקונבנציונאלי משיגים את גונבי האש, ואוסרים את המרדנים עד הסבב הבא. אבל כבר שנים רבות בעולם מקביל….

האקסטזה יצאה מהארון, היא חוגגת בפסטיבלים, במדיטציות, בסדנאות, בשיטות טיפול, מייצרת השראה, מציאות מדומה, אנרגיה חדשה, משפרת ביצועים, יוצרת אדם חדש, קהילות, חברות, שפה חדשה…..

לכל גונבי האש, שחוו חוויה מיסטית רוחנית, שגרמה להם לטרנספורמציה של ממש, אל תשכחו להביא אותה לאנשים, לספר את סיפור גניבת האש הפרטי שלכם. בשביל זה נולד הבלוג, הרשת האינטרנטית, החיבור האנושי ללא גבולות. זה הזמן להציל מישהו, לשנות את הקונבנציונאלי, לגלות את הדרך ליציאה מהסבל, לקחת אחריות אישית, ליצר השראה ולשנות את העולם .

 

 

 

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 17.03.2019

ויז׳ין רפואי

האאורה מתרחבת ומתחברת עם אאורות אחרות של אנשים נוספים לכדי מנדלה אנושית עצומה ומוארת באור נגוהות...

בריאות אנרגתית 08.03.2019

זמינות אנרגיה קבועה ואיכותית

מקור אנרגיה יציב ואיכותי, ללא מחזורים של עודף אנרגיה ולאחר מכן סטרס , עייפות ורעב... קשור לרמה נמוכה וקבועה של.

בריאות אנרגתית 09.02.2019

״להירפא״ סרט דוקו חדש

בסרט HEAL, אנו מגלים שהכל מתחיל בראש. מסעות הריפוי האותנטיים בסרט מדגימים כיצד ריפוי יכול להיות מורכב מאוד ואישי מאוד,.

בריאות אנרגתית 09.02.2019

איך לשנות את המיינד שלך – מייקל פולן

חשוב לי לחשוף פה את המידע שכובש את הקהילה של בריאות הנפש בעולם, שמנסה לחשוף את האמת העירומה, ולהביא לידיעת.