שינויים בחיים עם ד״ר עדי גולדנברג

 

שינויים בחיים עם ד״ר עדי גולדנברג

10 יוני 2017

חברת פוקה עושה שיתופי פעולה רבים עם שגרירי בריאות בארץ שבחרו בתוספים שלנו כמקור מועדף לתזונה ואנרגיה בסדנאות הפרטיות שלהם. מנקי רעליםשפים טבעונים, תומכי תזונה צמחיתמובילי קבוצות ספורט, תזונאיותמטפלים נטורופתים, הומאופטים, איורוודים וסינים. שגרירים מובילי דרך אלו בחרו במוצרים שלנו כמובילים מבחינת איכות, הסיפור שמאחורי החברה, התדר ההדדי והשירות האישי .

אחת מהן שמשתפת איתנו פעולה כבר כמה שנים היא ד״ר עדי גולדנברג ,  מבחינתי זה מרגש מאוד לראות את ההתפתחות והגדילה בקהל לקוחותיה והמחמאות והדיווחים על התנסות שהיא מעבר להבטחה הבסיסית.

ד״ר עדי גולדנברג

עדי מעבירה את תוכנית ״ניקוי רעלים״ ו ״בריאה בכל גיל״ דרך האינטרנט עם מעקב צמוד בשלב התכנית שכולל התיחסות אישית לכל נרשם, מצגות וסרטוני בריאות , רשימת קניות קובץ מתכונים ותפריט אישי ועוד .

הנגישות האינטרנטית בשלב שקשה להתחיב להגיע פיסית לסדנא, מחברת בעיקר נשים שעסוקות בגידול ילדים ופרנסה, נשים דתיות , נשים מאיזורי הפריפריה וכאלה שאוהבים ללמוד באינטרנט.

האני מאמין של עדי הוא : זכותו של כל אדם לחיים אנרגטיים, בריאים וחיוניים, בכל גיל ובכל שלב בחיים .בלקיחת אחריות על הבריאות. בריפוי בו המטופל מודע ולוקח חלק פעיל בתהליך ההבראה. שבריאות, אהבה, חיבוק וחיוך אחד הם.

שעלינו למצות את כוחות הריפוי הטמונים בנו, ועל ידי הדרכה נכונה ותמיכה, הדרך לבריאות נסללת.

מה שאותי ריגש בתגובות של האנשים שהתנסו בתכנית של עדי היה השינוי בחיים שהתרחש מעין בונוס נוסף שלא ציפו לו אבל הוא בעצם היווה עבורם את החוויה העוצמתית של הניקוי.

כשאדם מאפשר לעצמו להצטרף לתכנית של שינוי תזונתי לתקופה מסוימת , השינוי התודעתי, ההרגלים המוסטים, המשפחה שמצטרפת לתהליך, הקבוצה התומכת ברקעאשת מקצוע שתומכת ברגעים הקשים, האווירה המיוחדת של הרכישות, פתיחת הראש לאיך קונים ומה קונים בסופר, וכל האנרגיה החדשה שנוצרת היא זו שיוצרת שינוי כללי ותומכת בתהליכים תקועים פיסיים רגשיים ורוחניים .

עדי גולדנברג בפגישה שלנו ב ״אנסטסיה״

מעבר לשינוי התזונתי במהלך התוכנית ואחריה , נכחו הסיפור על אדם מבוגר שהיה שרוי באבל על הבת שלו שנפטרה ממחלת הסרטן ותכנית הניקוי הכניסה אור חדש בחייו, על אדם שהצטרף ברגע האחרון ונעלמו לו כאבי ברכיים שסבל מהם כבר כמה שנים, על כניסה להריון לאחר השינוי התזונתי , על מיגרנות, כאבי מפרקים ופריחות כרוניות שנעלמו ,משפחות שלמות ששינו הרגלים תזונתיים, אנשים ישראלים מחו״ל שנולד להם קשר מחודש עם הארץ, ועוד סיפורים נפלאים ומרגשים של שינוי בחיים.

שיתוף פעולה נוסף ופורה בין עדי גולדנברג לדליה רזניצקי יצר את התכנית ,״ סימן שאתה צעיר ״ דליה כותבת באתר שלה שהטריגר לסדנה היה : ״באוגוסט 2016 מלאו לי 60. זה הרגיש לי ממש מוזר ובלתי ניתן לעיכול בהתחלה – ובהמשך גרם לי למחשבות רבות על הזמן שאיננו בלתי מוגבל ועל הדרכים בהן אני רוצה לנצל אותו.

בעקבות התהליך הזה החלטתי לבנות קורס מיוחד לבני גילי, פלוסמינוס, שרוצים ללמוד איך לחיות את 30 השנים הבאות בשמחה המקסימלית, בבריאות המקסימלית, בשלווה המקסימלית.

היה לי ברור שהקורס הזה יעסוק לא רק בתודעה, הוא יהיה קורס שיתייחס לכל האספקטים שלנו: גוף, נפש ורוח. לכן חיפשתי מומחים מעולים שתחומי ההתמחות שלהם משלימים את שלי. ומצאתי.

חברתי לאילת אובלס, מוזיקאית ומורה לשמחה,  ועדי גולדנברג נטורופתית ומומחית לתזונה ויחד יצרנו קורס חדש וקראנו לו "סימן שאתה צעיר".״

הסדנה כבר בעיצומה ומכה גלים, המשתתפים שרים, רוקדים, לומדים תודעה חדשה ומתנסים בשינוי תזונתי שמתאים לגיל שלהם.

תהליכי גדילה ושיתופי פעולה

מה אני למדה מכל האינפורמציה הזאת ?

ששיתופי פעולה הם קרקע מזינה ומהדהדת את הטוב שאנחנו רוצים לעשות בעולםששיתופי פעולה מהסוג שמחזיק מעמד לאורך זמן ממציאים את עצמם כל הזמן מחדש ומדהדים הצלחה רב כיוונית. ששינוי הוא לא רק שינוי תזונתי ואורך חיים הוא יכול להיטיב איתך במקומות עמוקים שלא תיארת שיגעו וישפיעו שם, שתרגול על בסיס קבוע שמחובר לקשר הבלתי אמצעי שלנו עם אנשים דרך משהו הרבה יותר גדול שנעשה באהבה הוא תרגול רוחני.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


ניקוי רעלים 08.01.2020

ניקוי רעלים והתחדשות

המסע האישי לבריאות קורנת, שחוויתי עם עצמי, עם משפחתי ועם אלפי מטופלים מטרתו לשתף אותך בעוצמות החוויה ולתמוך בך באהבה,.

איורוודה 07.01.2020

השבת הנעורים

השבת הנעורים ברפואה האיורוודית היא ענף בפני עצמו , שנקרא רסיאנה ״ הנתיב של המיץ״ חידוש הבריאות , או לחזור.

איורוודה 02.01.2020

פאנצ׳ה קרמה

ניקוי רעלים אוטנטי איורוודי, שחוויתי במהלך פברואר מרץ בקרלה הודו, בג׳ונגל שהוא שמורת טבע בהרים ,עם השגחה צמודה של רופאים.

ניקוי רעלים 08.03.2019

המרצת האיברים האחראים לניקוי

תומכים באברי הפינוי של הגוף להתחבר ליכולות הטבעיות שלהם .למי שיש בעיה באחד מאיברים אלו , התמיכה באיבר לפני ואחרי.