בכי מחוויה עוצמתית

20 יוני 2017

כמי שבוכה בעיקר בהתרגשות טובה , או חוויות חזקות ומטלטלות כמו חתונות, לידות ,טקסי סיום של כל מיני, הצגות חזקות (במחיאות כפיים לקאסט), סרטים מרגשים עם שחקנים מעולים, ספרים אוטנטים אישיים, אסתטיקה מושלמת,  חיבור אחד עם הרגע הזה , הזדהות מוחלטת עם הגיבורים ואמפתיה לרגע. כאילו שק דמעות שלי מתמוסס מעודף רגשות, ומתרוקן כדי להתמלא שוב

אחרי שראיתי את הסרטון של ג'ייסון סילבה שכל כך אוהבת הבנתי שאני לא לבד בסיטואציה הזאת , פתאום נהיו לי חברים בעולם שבוכים מחוויות עוצמתיות , שמתאזנים, משתחררים, מרגישים ,שופכי דמעות מיראת כבוד מול החוויה מסוגלים לדמוע ואף ליבב למרר בבכי ולהתיפח הכל כגודל המאורע. חיים את החיים במלואם, עם יכולת להתרגש עד דמעות להביא אותה בבכי גורף.

מזילה דמעה לתוך הסיטואציה, בלי תיכנון ,כל פעם מחדש אין אפילו טישו בסביבה להכיל את , הגודש המתנקז במלואו. בכי תמרורים, בכי מנחם, בכי חזק, זורם, עם קולות ומכל הלב

חברה סיפרה לי ששנים לא בכתה , ואז פתאום במאצ'ו פיצ'ו כשהגיע לפסגת העולם , נזכרה בסיטואציה מרגשת ופצחה בבכי של שעתיים  , יחד עם למה (החיה האקוודורית הגבוהה החמודה) שבאה לבקר ולתמוך.

אנחנו אוהבות לבכות, להוציא ולהתמסר לבכי בכל צורותיו אך בעיקר והכי מתחברות לבכי שמגיע מתוך האין, שמאזן את העודף משחרר אותו בצורת מיםנזילות רגשית , אגם הלב, מפל הדמעות.

אז בואו איתי , ואין פה בושה , זה בא מהלב, שוצף, ואין מה להתנצל כשמתעורר הצורך תביאו אותה בבכי אמיתי, עוצמתי, אוטנטי, ורוחני, בכי מחוויה עוצמתית, מטען עודף שמשתחרר….

ניתן לבחור ביוטיוב למטה תרגום בעברית

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


מוצרי הבריאות של פוקה

סופרפוד של נביטאספוסטים נוספים


איזון צ׳אקרות 05.05.2019

הגירסה הטובה של עצמי

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי.

אחריות לסביבה 24.03.2019

טקס תפילה לאדמה

חשתי את אחוות המשתתפים ,הכוונה האמיתית והחיבור למקום במהלך הטקס , הוויב הלך והתעצם , הפרטים שנכחו כמו הטשטשו בייחודם.

איזון צ׳אקרות 11.03.2018

אביב עם הצ׳אקרה השניה

סדנא אביבית מיוחדת של אלמנט המים עם אלה בילו והצ׳אקרה השניה כחלק מסדרת סדנאות שמחברות אותנו דרך ארכיטיפים ודרך תקשור.

איזון צ׳אקרות 14.12.2017

סדנת מדיטצית צ׳אקרות

אף אחד לא הכין אותי לחוויה המיוחדת רבת העוצמה והמשמעות שחוויתי בסדנא של אלה בילו חוויה בלתי אמצעית עם המולהדארה-.