אנרגיה נשית בכנס רוקחים

 

אנרגיה נשית בכנס רוקחים

5 יולי 2017

כמידי שנה אני וחברת פוקה משתתפים בכנס הרוקחים של חברת סופרפארם, בביתן 10 בגני התערוכה. אנו מציגים באיזור הספקים את מרכולתינו ודרכם את האסנס שלנו התדר המקורי שעובר כל הדרך מעולם הטבע, עם שתופי הפעולה דרך המוצרים של חברת פוקה אל הרוקחים ושותפינו ברשת הסופרפארם.

דוכן של פוקה בכנס רוקחים
אנרגיה נשית בדוכן של פוקה

המסרים שמנסה לנווט דרכם הם בעיקרם מסרים עם אנרגיה נשית, של ראיית העולם ממקום אחר, אנרגתי עם תדר מקיים .מקימה קיר לדוכן שכולל את החקלאים של פוקה שמכירה אותם אישית ,שמטפחים וקוטפים את צמחי המרפא במקום הטבעי שלהם, בארצות המקור שמחים בעבודת קודש זו , מחוברים ליקום דרך האדמה .

משלבת את עקרונות הליבה של פוקה עם״ רתימת כוח המותג לעשות טוב בעולם״ , תרומות לפרויקטים חברתיים, סביבתיים, עם תמיכה בשותפים לדרך כמו "סחר הוגן״ ״ תמיכה באירגונים של חקלאות אורגנית״ ״ קטיף בר מבוקר״ ,״ חברות לשינוי חברתי סביבתי ״.

שוקולדים וקלפי מודעות של צמחי מרפא

ֿגאה מהחיבור בכל רמות ההוויה של חברת פוקה לקיימות ויצירת סביבה בריאה לעובדים, לצרכנים, לחקלאים ולעולם. סביבה מכבדת ואוהדת ליצירת הייחודיות והחופש בכל מי שנוגע כדי להביא את הטוב שלו למעגל הגדול. ואכן מתפתח מרחב של צרכנים שמתחברים למסרים האלה ומאפשר לתדרים לאנרגיות ולויברציות לעבור דרכו, להדהד את ההרמוניה והטוב שבו לשכון בהם, לעבור דרכם לאחרים ולהפוך למרחב ריפוי .

חילקנו שוקולדים ודוגמיות של חליטות, היינו שם כל הצוות עם רצון חופשי, ואהבה בלב, התפללנו ועשינו טקס קטן של כוונה ואור, הבאנו את הנגיעות הנשיות הקטנות , בהוקרת תודה, הבעת אמון, התמסרות, פיזרנו קסם עם קלפי המודעות של הצמחים שלנו , נגענו עם חיבוקים, פתיחת הלב , הכרויות חדשות, שיתופי פעולה מזינים והדדיים, מכרים ותיקים, מכרים חדשים, תדר תדר תדרשל אור ואחווה, של פוריות והתממשות, של מתיקות וחסד.

חליטות פוקה טעימות לבאי הכנס

התחברתי לתחושות והרגשות שעלו בי מהלך ואחרי הכנס, עשיתי איתם התמקדות ואיזנתי אותם על ציר הדואליות שלי ,חמלתי על מי שסובל, שמחתי עם אנשי האור.

מחבקת ומעצימה את הצוות שלי הנאמן לדרך, לסיפור מאחורי החברה, לדבר הגדול שעובר דרכינו, להעברת התדר , עם הבעת רצון חופשי, ושמחה שמזינה אותי באושר כל פעם מחדש. מאחלת לכל אחד עם עלי הכותרת במעגלים שלו להתחבר לפרח הלוטוס שלנו עם אינסוף עלי הכותרת שמייצר מרחב ריפוי עצום והרבה אור בעולם.

נר דולק לאחווה, תפילה, הוקרת תודה וחיבור תדרים לעולם טוב יותר

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


איזון צ׳אקרות 05.05.2019

הגירסה הטובה של עצמי

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי.

אנרגיה נשית 18.03.2018

הרשת הנשית מתחברת

התחברתי לאישה שבי דרך הגוף, נזכרתי בנשים החזקות שסביבי, קיבלתי השראה ממי שיצרו רשתות פועמות ומובילות והבטחתי לעצמי להתחבר לרשת.

אהבה פועמת 14.02.2018

אהבה עצמית בוולנטיין

כל מערכות היחסים הן על אהבה. אהבה ללא תנאי וקבלה של השלמות הטהורה שלך שמאירה כל מערכת יחסים. אהבה היא.

איזון צ׳אקרות 14.12.2017

סדנת מדיטצית צ׳אקרות

אף אחד לא הכין אותי לחוויה המיוחדת רבת העוצמה והמשמעות שחוויתי בסדנא של אלה בילו חוויה בלתי אמצעית עם המולהדארה-.