גורו פורנימה פסטיבל המורה הפנימי

 

גורו פורנימה פסטיבל המורה הפנימי

9 יולי 2017

גורו פורנימה הוא פסטיבל שנחגג בהודו על מנת להוקיר, לכבד ולהודות לחכמה של המורה הרוחני, הגורומסיר החושך . השנה הפסטיבל מתקיים היום ביום ראשון 9.7 בירח המלא של יולי ואנחנו מוזמנים לחגוג ביום המיוחד הזה ולהתחבר לתת מודע הקולקטיבי.

מתוך המעיין של המסורת ההינדית העתיקה התגלתה ההגדרה של "הגורו", זה המגלם תכונות של הרמוניה, אהבה, אמת וחמלה. התרבות ההינדית מאירה את אדוניה המאירים, מתוך הכרה שהאוצר היקר ביותר של האנושות היא החוכמה. אנו מכבדים את נושאי החוכמה שלנו כאלים ואלות הנמצאים בקרבינו ותפקידם להקל על הקיום באמצעות שיתוף החוכמה. תפקידו העיקרי של הגורו הוא להנחות את האנושות באמצעות האתגרים שלה, בורות וייאוש, כך שכל אדם אשר מבקש את האור יכול להתעורר למודעות מלאה. השגת הידע של העצמי, מנחה אותנו לפסוע בשבילי הדהרמה תוך החזרת חיים מודעים ובריאים ובכך להקל על המשקל של הקארמה והסבל.

אפשרויות חדשות לעתיד לבא

ביום מקודש ומיוחד זה הגורו פורנימה כל האפשרויות החדשות נפתחות עבור המין האנושי. זהו זמן מצוין להיות פתוח קשוב ומקבל את החניכה של ההוראה הקוסמית.

תשומת לב וקליעה מרושתת של עצמינו עם מימדים אחרים של הקיום תפתח בפנינו יכולות ואפשרויות לצמיחה וגדילה.

האור שנולד מתוך הסרת החושך שהוא הפירוש של המילה גורו, הוא אור ההשתקפות שלנו, יש לנו זמן במחיצתו לראות מה הופך להיות מואר עבורינו, איזה צל נחשף ומתגלה, מה נוכח בתוכינו.

״ביקום ברגע זה ממש הכול משתנה לנצח. פרדיגמת המנהיגות משתנה במהירות על פני הנוף העולמי. המודל המסורתי של השליטה ההיררכית והפקודה הפטריארכלית מתמוטט במהירות, יחד עם התפשטותה הפוליטית והדתית של מלחמה, קרב, תחרות, תפיסה, צריכת יתר, דיקטטורה והשפלה כללית של הטבע. תור הזהב מביא התחדשות של הרוח, עירוי של מטרה ומשמעות שכבר מתפתחת לקראת עתיד של אהבה, כבוד, הרמוניה ושגשוג לכל. כלומר, לאוכלוסיות אלה אשר מגיחות אל תוך האור המבריק של אור תור הזהב. בעידן חדש זה שבו כללי הדהרמה פועלים , אנו נוטים להיות בהשראת שיתוף הפעולה, האותנטיות וההעצמה של כל התרבויות, המינים והאבות הקדמונים.״ מאיה טיווארי

על מנת לאפשר לכל השפע הזה להתרחש , האנרגיה הקוסמית של היום המיוחד הזה מאתגרת אותנו לקחת חלק בהארת המורה הפנימי שלנו.

להתערסל בתוך המורה הפנימי שלנו

המורה הפנימי שלי אומר לי , בואי תתמקדי באפשרויות העולות עבורך כחלק מהאקטיבציה של המין הנשי שמתבטא ולוקח חלק בעולם החדש, יש לך עבודה חשובה לעשות , אני מרגישה שהאנרגיה של המורה הפנימי שלי נמציאת בכל הספייס שאני מגלמת בנשים אחרות והן בי. העבודה של הצלילה לתרגול רוחני משותף , מייצרת טרנספורמציה אדירה בנתיב הרוחני. היכולת להתעורר למטרה גבוהה ונעלה היא בהישג יד, מה שתמיד נשמח לקבל הוא הכוונה ומיקוד, הגורו הקולקטיבי שלנו יחשוף עוד מהאור שלו ,יעשיר את מיגוון אפשרויות הביטוי שלנו.

במרחב ההוויה שלנו היום בליל הירח המלא של גורו פורנימה נשב במדיטציה, שקט וצלילות כדי לקבל את פניו, להרגיש בנוכחותו, נטפח שלווה פנימית, חיוביות, ספייס פתוח, ונאפשר למורה הפנימי שלנו להאיר את נתיב הצמיחה, ההתפתחות והשגשוג

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


סופרפוד של נביטאס

החנות של פוקהפוסטים נוספים


הילינג וטרנספורמציה 17.07.2019

ליקוי לבנה

מה לקוי ומה מואר בחיים שלי ? איך ניתן לשחרר את כל מה שלא משרת אותי יותר ולהתחבר למקומות המוארים.

הילינג וטרנספורמציה 27.06.2019

שפה יוצרת מציאות

האינטגרציה בין המילים ברצף, החיבור בין ההפכים הוא זה שיוצר משמעות חדשה, כי מתוך החושך בא האור, מתוך החוסר מושלמות.

בריאות אנרגתית 17.03.2019

ויז׳ין רפואי

האאורה מתרחבת ומתחברת עם אאורות אחרות של אנשים נוספים לכדי מנדלה אנושית עצומה ומוארת באור נגוהות...

בריאות אנרגתית 08.03.2019

זמינות אנרגיה קבועה ואיכותית

מקור אנרגיה יציב ואיכותי, ללא מחזורים של עודף אנרגיה ולאחר מכן סטרס , עייפות ורעב... קשור לרמה נמוכה וקבועה של.