סמודי ירוק קונצנזוס בריאות יומיומית

 

סמודי ירוק קונצנזוס בריאות יומיומית

13 יולי 2017

על הבוקר תוספת של סמודי ירוק לתזונה שלך מבטיח לך בריאות יומיומית ,ויטמינים, מינרלים, הבססה וניקוי רעלים. השילוב בין ירקות ופירות חיים עם מוצרי מזון איכותיים מבטיחים תזונה משובחת לפתיחת היום.

אנשים רבים מדווחים שעקב הגדלת הצריכה של מזונות ירוקים עשירים בכלורופיל גופם מתפקד בצורה טובה יותר, יש להם יותר אנרגיה, העור שלהם הופך להיות בהיר וקורן יותר והם "פשוט מרגישים טוב יותר". הכנסה של עלים ירוקים לשייק היא דרך יעילה לארוז הרבה אנרגיה ירוקה לתוך הדיאטה שלך. נסה אבקת ירוקים מנקים. יש לה טעם עדין מאוד, ועם זאת מציעה טווח רחב של יותר מ 70 ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון רבי עוצמה.

סמודי ירוק עם תותי זהב

המתכון של סמודי ירוק בבלנדר

2 כוסות של עלים ירוקים ( קייל, חסה, סירפד, פטרוזיליה,תרד, מנגולד,בוקצ׳וי…)

2 כוסות של מים או משקאות אחרים ( מי קוקוס, מיץ אלוורה, מיץ תפוחים…)

3 כוסות של פירות בשלים (מנגו ,בננה, אננס, אפרסק, שזיף, מישמש, אבוקדו, תפוח, אגס..)

שילובים נוספים שניתן לצרף הםסופרפוד כמו אסאי ,אבקת רימונים, לוקומה או תותי גוג׳י, שמנים איכותיים כמו שמן המפ זרעי צ׳יה ושמן קוקוס, אבקות חלבון איכותיות של סאן ווריורר, אבקות ירוקות משובחות כמו ירוקים מנקים , ספירולינה, עשב חיטה, ויטליס….

מבחינת הסדר המועדף מוסיפים קודם את המים והמשקאות, אח״כ את העלים הירוקים וטוחנים בבלנדר ואז מוסיפים את הפירות הבשלים שיכולים גם להיות קפואים, ואת התוספות המומלצות.

הצעות למתכונים של סמודיס בעברית באתר גרינמרקס 

האתר המשובח והמתמחה בסמודי ירוק סימפל גרין סמודיס

ניקוי רעלים היא טכניקה פשוטה וחשובה כדי לשמור את איברי הפינוי פתוחים ולהסיר את המכשולים והחסימות. ההצטברות של הרעלים בגוף היא איטית והאפקט שלה מתבטא לעיתים במכאובים שונים, אנרגיה ירודה, מצב רוח ירוד ומחלות כרוניות ולמעשה בעיות בריאות המיוחסות להזדקנות הן לרוב התוצאות של הצטברות רעלים של שנים וגוף שאינו עומד עוד בעומס ולכן חשוב להסיר אותן לאט, כדי למנוע אי נוחות ומחלה. הדרך הטובה ביותר שנעשית בעדינות ובעקביות היא על ידי טיהור טבעי מדי יום והמזון החי מלא ברכיבים חיוניים שנועדו לטהר את גופנו ולמנוע פגיעה בבריאותנו הפיזית, הנפשית והשכלית. שייק סופרפוד ירוק הוא דרך טעימה ויעילה על מנת להשיג ניקוי רעלים יומיומי.

כלורופיל, נוגד החמצון הירוק הנמצא בירקות ועלים רבים, הוא אחד החומרים האפקטיבים והיעילים ביותר לניקוי עמוק, והוא עושה זאת באופן הדרגתי ומבוקר. הכלורופיל עוזר לגוף לשמור על מאזן חומציות תקין לכוון הבסיסי, אשר מסייע במניעת מחלות והזדקנות מוקדמת, ומאפשר לגוף לנוח ולהשתחרר מרעלים ישנים בקלות רבה יותר.

האם אני צריך מזונות חיים המסייעים לניקוי רעלים? כולנו נולדים עם יכולת טבעית מובנית לטהר רעלים ולבצע תיקון וחידוש רקמות. אך במרוצת השנים גופנו נחשף יותר ויותר לרעלים טבעיים ועוד יותר לכאלה שאינם טבעיים, כאלה שגופנו לא נועד להתמודד עימם בכמויות גדולות כמו מתכות רעילות, חומרים מזהמים באוויר ובמים, קרינה, חומרי הדברה ושימור, תרופות, כימיקלים נדיפים במוצרי צריכה שונים והרשימה עוד ארוכהגופנו עובד קשה על מנת לנטרל אותם והיום מתגלה יותר ויותר הקשר בין רעלים אלו לבין מחלות ובעיות בריאות קלות ועד קשות. מזון חי וטבעי הוא חבילה מושלמת של נוגדי חמצון וחומרים שונים בעלי יכולת טיהור חזקה שעוזרים לטפל במגוון בעיות קיימות ואף למנוע אותן .

סמודי ירוק מקושט בעלי נענע

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חנות הירוקים של פוקה

חנות הסופרפוד של נביטאס אורגניקספוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 04.05.2020

הספר תשעים אחוז בריא -שרון בר גיל

ספר שתיזמון יציאתו לאור בעידן משבר הבריאות העולמי ונוכחותו במדפי מטבחינו לישום מיידי חשוב מעין כמוהו ,ומזכה אותנו באושר שמחה.

אנרגיה נשית 24.03.2020

קולגן צמחי וחלבון קטוגני צמחי

מרבית תוספי הקולגן מגיעים מעצמות, עור ורקמות חיבור של בעלי חיים, כולל בקר, דגים, סוסים, חזירים או ארנבים. מדוע לצרוך.

מזון בריא 15.03.2020

המלצות תזונתיות במשבר הקורונה

אני קשורה מבחינה תזונתית לעונות השנה וכמובן לאוכל בריא ,מזין ומרגיע . בתקופת הקורונה שמשלבת פחדים, חששות ושהיה ביתית מוגזמת,.

איזון צ׳אקרות 09.03.2020

הטוניק בר המפורסם בעולם

לאדפטוגנים שמעודדים ,מחדשים ושומרים על הג׳ינג יש את יכולת ההפעלה של אנרגיית הקונדליני , הם נכנסים ישר לליבה של מקור.