מורידה הילוך Chasing Slow

 

מורידה הילוך Chasing Slow

18 יולי 2017

ארין לוטשנר היא בלוגרית סטייליסטית של מינימליזם. החיים לימדו אותה שיעורים שהביאו אותה להמציא את עצמה מחדש ,בלי מעמסה על כנפי הציפור שלה שרוצה לעוף גבוה.

בספר הביכורים שלה Chasing Slow , היא רודפת איטיות, מינימליזם, רצה אחרי השקט, תופסת את הפחות, גולשת על גלי הזרם, רוקדת את החיים, הופכת מקורבן של המערכת לפייה קסומה, מפושטת רגל לבעלת דירה ועסק מצליח, מאובדן לשפע, סומכת על עצמה, על האינטואיציות והדרך, מתקדמת לאט לאט, יוצרת מהאין

החיים היו קשוחים עם ארין לוטשנר , היא התחתנה בגיל צעיר לאהובה עם פג תוקף קצר (סרטן המוח שחי עד היום), עברה מאינדיאנה ללוס אנג׳לס להגשים את החלום האמריקני. כזוג צעיר ומוכשר שהתחבר לתעשיה המקומית (בעלה מפיק סרטים שקיבל תפקיד וקידום בהוליווד), והיא סטייליסטית עם טעם משובח שפיתחה בלוג פרטי, הכניסה לתלם ולעתיד המיוחל היו עניין של שיגרה. הלוואה לבית חמוד הסתיימה שמונה שנים מאוחר יותר במשבר הכלכלי של 2008 במניפולציה אגרסיבית של הבנק שפשוט לקח להם את הבית והם הוכרזו כפושטי רגל. כך הסתיימו להם 8 שנים של עבודה מאומצת עם חזרה הביתה לאינדיאנה חסרי כל והם עדיין לא בני 30.

הספר של ארין לוטשנר רודפת איטיות

במשך שנה וחצי ארין סעדה את חמה (אבי בעלה), בבית החולים המקומי בעקבות מחלה מסתורית חשוכת מרפא שתקפה אותו, וקיבלה ממנו טיפים מנחים לאיך לחיות את החיים מבלי להזדקק לתשתיות המקומיות .

הבלוג הסטייליסטי של ארין Styling for mankind תפס תאוצה , הפך מינימליסטי ומתחשב, דיבר להרבה אנשים שהיו שם באותן סיטואציות, איפשר לזוג הצעיר לרכוש בחסכונותיו דירה קטנה בפריפריה של אמצע אמריקה ולשפץ אותו בצורה עצמאית ואיטית.

בעלה של ארין האוברמוכשר נאלץ ליזום עסק עצמאי כי אף חברה מקומית לא היתה מוכנה לשכור את שירותיו המעולים.

וכך משולבי ידיים, הפריחו שניהם את הבלוג הקטן והצנוע, קשובים יותר לאנשים בדמותם, יצירתיים יותר, עם סרטים משובחים ושיתופי פעולה רבים עם חברות מתפתחות בארה״ב ובעולם. ההחלטות של בני הזוג שלמדו כמה שיעורים בחייהם התמקדו בלא לוקחים שום הלוואה, מתקדמים עם מה שיש באיטיות, יוצרים בעצמינו, מוותרים על העושר המתיש, על הדאגות המתרחבות , חיים יד ביד בשמחה ובפשטות.

ארין למדה ש ״ לחשוב על החיים זה לא אותו הדבר כמו לחיות אותם ״ . והחיים החדשים שבחרה הם פשוטים, מתנהלים בקצב שלהם, מתקדמים באיטיות, נוצרים יש מאין, מתמלאים בזהב בין הסדקים, קשובים לאינטואיציות וגדלים מעצמם.

בקריאת הספר אני מזדהה ומקבלת השראה , מורידה הילוך כשרוצה להתקדם, מאפשרת פוקוס שרוצה להתחדש, מנקה את הערימות של הצרכנות, מחליפה מרחבים, מתבודדת, כותבת בלוג כדי להגיש את הקול שלי וגם כדי לספר לעצמי מספיק סיפורים כדי להרגיע את הלביאה שבי שרוצה להסתער ולשעוט …

ספר מעורר השראה, מתאים לכל אשה שרוצה להתקדם ע״י הורדת הילוך , חיבור לטבע האדם, לפשטות

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אנרגיה נשית 24.03.2020

קולגן צמחי וחלבון קטוגני צמחי

מרבית תוספי הקולגן מגיעים מעצמות, עור ורקמות חיבור של בעלי חיים, כולל בקר, דגים, סוסים, חזירים או ארנבים. מדוע לצרוך.

אנרגיה נשית 03.01.2020

בקתת העץ במעלה ההר

בבקתת העץ הטובלת בג׳ונגל הודי פראי, נולדה זיקתי לבריאות מזהרת, אומנות הנשיות, הגשמת חלומות מודחקים שפרצו ביתר שאת במחשבותי וחזיונותי,.

איזון צ׳אקרות 05.05.2019

הגירסה הטובה של עצמי

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי.

אנרגיה נשית 18.03.2018

הרשת הנשית מתחברת

התחברתי לאישה שבי דרך הגוף, נזכרתי בנשים החזקות שסביבי, קיבלתי השראה ממי שיצרו רשתות פועמות ומובילות והבטחתי לעצמי להתחבר לרשת.