לקשמי אלת המזל היופי והשפע

 

לקשמי אלת המזל היופי והשפע

19 יולי 2017

לקשמי משדרת את עוצמת אמונתה בטוב שביקום , תחושת סיפוק וביטחון. ״החיים טובים״ זאת המנטרה שלה .ישובה על לוטוס ורוד, עם עור זהוב, שיער כהה מבריק ועיני שקד גדולות מלאות אהבה, עטורת צמידי זהב, פנינים ושרשרות, הסארי שלה בצבעי ורוד פוקסיה ממשי בוהק, וידיה מחבקות את כד הנקטר אמריטה, נכונה להגיש את מלאי השפע השמחה והאושר לאחרים.

לקשמי היא היופי של הטבע, המרחב שבו מתרחשים החיים, חתימתה נגישה דרך כל החושים. ניתן לחוש בה במי הקרקע בנחלים ובאגמים שורצי הדגים, בניחוח הפרחים, ברוח הרוחשת בין עלי העצים, בבוקר עם ציוץ הצפרים, תחושת סדיני הסטאן , מתיקות השוקולד עם תותי הסופרפוד, כרי העשב הנושקים להרי האינסוף, לקשמי היא צמיחה , התחדשות ומתיקות.

לקשמי היא לוטוס פרח החיים, מסמלת את פריחת החיים, כששורשיהם עדיין באדמה, אדמת בוץ, ביצה .הלוטוס משתמש בפוריותה של אדמה זו כמו קומפוסט להפרחת הנשמה . הלוטוס מעיד על העולם הנגלה ולקשמי היא מהות החיים עצמם בתוכו. לקשמי מחוברת למתנות רוחניות ולטוהר המוחלט של התודעה, היא מקור של ידע רוחני וגם הצלחה חומרית של שחרור והנאה גשמית. היא קשורה לדהרמה עם פעולות חסודות ובהירות מחשבה. יכולת הבחנה מעודנת ומזערית. עם אינטיליגנציה, אינטואיציה ועידון.

לוטוס הפרח של החיים משתקף במים מפיץ את אורו

השפע של לקשמי בעולם הגשמי האנושי הוא של כסף והצלחה , עושר, משיכה רומנטית , הישגים אומנותיים, סטייל, עיצוב ,טעם משובח. אישה יפה ויצירתית.

כסף חושף את האיכויות הקדושות של לקשמי כשמתיחסים אליו ומשתמשים בו בצורה בריאה. האיכות הקדושה של הכסף מחברת אותנו לאנרגיה המעודנת מאחורי ביטויי העושר הפיסי. ערך לכסף והשימוש בו : אנחנו מעריכים דברים מסוימים ומוכנים לתת עבורם שווה ערך כספי, מזהים את התדר של הכסף ומתאזנים עם חלוקת השפע שלנו.

בצד הבלתי מאוזן של לקשמי נמצאים השחיתות החמדנות והרכושניות, צרכנות כפייתית, פערים בלתי נתפסים בין עושר ועוני, ראוותנות ורעב, כוח וחולשה, ושליטה באמצעות הכסף. שיבוש אידאל היופי,התמכרות לטרנדים ואופנה משעבדת, סגידה ליופי חיצוני, מכירת הגוף והנפש, אובר מסוכן של כוח הכסף.

ובצד המאוזן ריקוד שפע פנימי , הבעת היופי דרך חתימה אישית של לבוש ויופי, קרינה, ברק לעורה, ניצוץ לעיניה, אור מסביבה, מגנטיות חזקה, אור זהוב מלוא היופי,…

קסמים והאור שאת מכניסה לחיי עם התדר של לקשמי

מזינה ומברכת עם פרחי הלוטוס בידיה מאחלת את פריחת החיים למי שבסביבתה ומקלחת אותם במטבעות זהב שמטפטפות מידיה האחרות. מזל חומרי, יופי והצלחה ביחד עם חוסר שלמות ,אמפתיה, חמלה ויכולת לאהוב.

אלת היחסים – מניעה איזון והרמוניה פנימיים אוניברסליים. איזון פנימי בלב יחסי השותפות , תומכת בעולם האנושי עם אמפתיה, מזינת יחסים, מיומנת רגשית, מנהיגה חינוכית, מזינת חיים, אישה בריאה, מאושרת בהריונה, מרוצה באהבתה.

היא סוכנת של שינוי חברתי, החסד שלה בלתי מותנה ומגיע מבלי שהתבקש. היא תמיד נותנת לכולם ולאף אחד במיוחד .

מחזורי קבלה ונתינהכמו בזרימה הטבעית של הנשימה הכוחות העליונים של העולם הפיסי מתנהלים עם ההדדיות של נתינה וקבלה.

השמים מציעים מתנות לאדמה כמו שמש וגשם שמצמיחים יבולים שנזרעו באדמה,בעלי חיים , צמחים , ציפורים, חרקים, פרחים מאביקים, עונות השנה, סדר ומחזוריות של שפע, שאחד ערב לשני, חי ומתגשם, פורח ומלבלב ושוב קמל ומת כדי להתעורר מחדשבעזרת האחר..

כך גם בני האדם נותנים מעצמם שירות שנחוץ לאחר, מילים טובות, שבחים, ברכות ותפילות, הקדשה ואמונה, כוונה והתמקדות, הכרת תודה . מבלי לקבל אתה יבש וחסר הזנה, קמל ונובל ומבלי לתת אתה יהיר , נרקסיסט, אגואיסט ומבודד, וכשאתה מתחבר לתדר של לקשמי אתה מבין שבמחזוריות הבריאה שני הצדדים ראויים להתרחש ולהתאזן.

טרנספורמציה של כסף ושפע

הפנמה של האיכויות האנרגתיות של לקשמי יכולים להפוך את האלה שהיא למשהו אנושי, לחולל טרנספורמציה בארכיטיפ שהופך לחלק בהוויה שלנו, מנגיש את התכונות הבלתי אנושיות שלה לאור שמתמקם בתוכינו. הדפוס הפנימי ,החתימה האנרגתית של לקשמי.

מטביעה את הנוכחות הגשמית של לקשמי בתוך הגוף הגשמי שלך , שרה את המנטרה שלה (פה למטה ), הצליל של התדר שלה ״שרים״, ביחד נוצרת תחושה חזקה של האלה נוכחת בתוכי.

התקנת האלה בתוכי יושבת במדיטציה שרה בשקט את המנטרה שלה, מסיימת בתדר שריםשואפת ונושפת במחזוריות טבעית … מדמינת את איכות הזוהר בתוכי, איך היא מרגישה איך היא נראית ובאילו איברים זוהרת במיוחדאת איכות הקרינה , האור הזרם לרגליים, בטן, חזה לב וראשקרינה שמתמקדת באיברי המין, בעצמות האגן, ירכי הצאקרה השניהעולה עם אור זהוב קורן זוהר ללב משאירה בו איכויות נדיבות, אהבה, אמפתיה

מתמליאת בשפע של האור הורוד הזהוב שמתמזג עם העור שלי , קורן דרכי.

מרגישה אסירת תודה , מדמיינת חלוקת מתנות לאהובי נפשי, מאחלת לנזקקים מזל טוב אהבה ושפע שזורמים מידי הזהב הקורנות שלי.

מברכת את היקרים לי, את הנשים, את כולם, מתמסרת לאיכויות שנכנסו לתוכי , של לקשמי, מעניקה לכולם את ברכותיה, הופכת את מרקם התודעה שלי ומטפחת את נוכחותה בי, מאפשרת לה לזרום בעורקיי, לנדוד בורידיי, להתעדן בנימיי . להשרות איזון בנוכחות השפע והאמונה שתמיד יהיו שם עבורי ובנדיבות אגיש אותן אליכם.

לקשמי אהובתי, האלה שדרכי, הלוואי ואוכל להדהד את התדר שלך לכל אנשי העולם, לתוככי אחיותיי, יקירותיי,בנותיילקשמי תודה על נוכחותך בתוכי האלה שאיתי.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


סופרפוד של נביטאס

החנות של פוקהפוסטים נוספים


אהבה פועמת 17.03.2020

טולסי ספיריט צילומי אווירה

אליתה הבת שלי מנהלת את טולסי ספיריט באנגליה , חברת האדפטוגנים . כטבעונית היא משלבת בתזונה שלה סופרפוד ואדפטוגנים שמשמשים.

אהבה פועמת 24.07.2019

התקדשות בני האלוהים

האיחוד עם החצי השני, עם האלוהות מביא את האושר העילאי, את האלמוות, ההגשמה, תודעת העל הקוסמית, האני שנמצא בכל הייצורים,.

אהבה פועמת 06.03.2018

מעלה תדר עם בודי פלו

״ הגיע הזמן לחיות במלואינו״ ״ להבליט את מי שאנחנו״ ״ להתחבר לאסנס של עצמינו ״ ו״ להציג את הצגת.

אהבה פועמת 14.02.2018

אהבה עצמית בוולנטיין

כל מערכות היחסים הן על אהבה. אהבה ללא תנאי וקבלה של השלמות הטהורה שלך שמאירה כל מערכת יחסים. אהבה היא.