איזון אנרגתי גלובלי

 

איזון אנרגתי גלובלי

23 יולי 2017

מה כל הדיבור הזה על האנרגיה הנשית ? למה היא כל כך חשובה באיזון האנרגיה הכללית בעולם ? ..למה דווקא עכשיו אנחנו זקוקים לה יותר מכל , היא מפציעה ומתעוררת , מתממשת בעולם ,מובילה לאיזון שמתבקש ביוניברס.

העולם הנוצר במאה הקודמת הוא עולם עצום וחזק ,שהתגשם והתממש בצורה פטריאכלית , אנרגיה גברית במיטבה , יצירת תשתיות ענק בתחומים חשובים בחיי האדם כמו ערים , מסחר, תשתיות וערוצי הובלה ,מטוסים, מכוניות, ייצור, טכנולוגיה, הייטק, בתי מסחר, בנקים , מרכזים רפואיים, בנייני ענק, חברות תרופות, בתי אופנה, תקשורת, עולם עם תשתיות וערוצים יעילים שהקלו על ההתנהלות שלנו כצרכנים , עם הצלחות כלכליות , השראת ביטחון, תעסוקה, והענקת חוסן.

העולם הזה מונע ע״י אנרגיה גברית עם הררכיה מובנית, שלטון מרכזי, תחרותיות והצלחה החזק שורד ,עדריות, ריאליזציה, חוקיות, מדע וטכנולוגיה.

כדי ליצור מתחמי חיים כל כך מתקדמים ומודרנים , זקוקים לכסף רב, השפעה, ביטחון, מימון, משאבים, הפרטה, ניהול הררכי, התנהלות מובנית, יצירת תשתיות חסונות שישגשגו את העולם המתקדם והמודרני בפתח ביתנו.

אבל משהו בגדול והעצום הזה נסדק, האנרגיה התרחבה והתפשטה מידי והחוסר איזון בה מורגש בכל התחומים מצפה לאנרגיה משלימה שתבוא לעשות קצת סדר בעוצמה הגולשת הזאת.

אילוסטרציה של אנרגיה גברית עם קונסטרוקציה מבנית מאורגנת

מה נסדק בעוצמה הזאת ?

כשנוצר אובר , החוזק הופך לאגו, לשליטה, לבלעדיות, לשחיתות, לדלתות מסתובבות, לתקשורת שדואגת למקורבים לה ,שמייצרת סדר יום, דת הון שלטון, לוביסטים שמניעים נבחרי ציבור, חברות ענק שמנסות להשתלט על טבע האדם עם זרעים מהונדסים, חיי מדף מתועשים, מחלות כרוניות ותרופות כרוניות, מחלות חשוכות מרפא, תרבות צריכה מופרזת, שליטה בעדר, אלימות ומלחמות, מהפכות קיצוניות , יצירת פערים בלתי נתפסים בשפע, חוסר התחשבות בצרכי האדם ,סטרס קיומי,פגיעה בקצוות החברה, בסביבה, בעתיד לבא.

מערכות מתוחכמות מידי, תשתיות מסועפות שפוגעות בעצמן , מתגלגלות מהר וזורעות הרס מתקשות לעצור להתרסן ולהתאזן פוגעות באדם, בסביבה ובעתיד..

האנרגיה הנשית שבאה לאזן

האנרגיה הנשית לעומת זאת מאותגרת ומתחברת לעולם לא רציונאלי, שקשור לרגש ולרגישות, לחושים, לאסתטיקה, לאינטואיציה, עם הכלה קוסמית וחיבור ללב, ולקשר עם הזולת. המסרים העיקריים שמעניינים אותה קשורים לקולקטיב עם דאגה לסביבה, לבע״ח, לחלשים ולמיעוטים, לצעירים ומהגרים היא אמפתית ומלאת חמלה, מחברת את הלב בקשרים עם הזולת, נלחמת כמו זאבת אלפא בהשגת איזון הרמוניה צדק ושלום, מחברת את השבט הפרטי שלה לקולקטיב האנושי בכל העולם, פועלת ביוםיום בלי מחשבה על עצמה כפרט אלא כחלק ממשהו גדול יותר, שמוביל שינוי , היא הארכיטיפ הנשי החדש בהתהוות פורצת ומובילת דרך בעולם כולו.

האשה החדשה שמונעת ע״י האנרגיה הנשית רואה את התמונה הגדולה , מתמקדת בכמה אספקטים בו זמנית ביצירת השלם שלהמחוברת לעולם הרגשי פיסי שלה כקטליזטור להתפתחות רוחנית. מחוברת לאחרים ע״י שיתופי פעולה ,הקשבה והזנה הדדית, ממגנטת אליה את מה שרוצה, מיצרת מרחבים ותדרים של תקשורת וביטוי. מחזיקה ומאפשרת ספייס לפרויקטים שלה שיוולדו בקצב הטבעי שלהם, נהנית מהיצירה עצמה ללא קשר לתוצאה הסופית .עובדת עם אחרים ללא מאמץ ויוצרת סביבה קהילה ושבט. מהדהדת לעולם…..

הרכות של האנרגיה הנשית שבאה לאזן

בואו נעשה אהבה בין האנרגיה הגברית והנשית, נחבר בינהם וניצור השלמה, ניצור חיים חדשים תוך כדי איזון והתהוות של העולם החדשנרכך את היותר מידי, נלטף את העצמה, נפריח את היצירתיות, נשחרר את הביקורתיות, נתחשב בזולת, נטפח את הסביבה, נעשה שלום, הרמוניה וצדק, ונוליד עולם בטוח ,שלם ומאוזן יותר לדורות הבאים.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


הסופרפוד של נביטאס

החנות של פוקהפוסטים נוספים


איזון צ׳אקרות 06.07.2020

בדיקת חום ובלוטת האיצטרבל

חלק מהוראות השעה על מנת למנוע את התפשטות הקורונה היא בדיקת חום בכניסה לכל מתחם , בתי קפה ומסעדות, עבודה,.

איורוודה 27.05.2020

ניווט במעברים – ד״ר סבובודה

כעת, כשהעולם נפתח שוב לאחר הנעילה אנו מוצאים את עצמנו בתקופת מעבר. כניסתנו להסגר הייתה פתאומית, לא צפויה, ועבור רבים,.

איזון צ׳אקרות 09.03.2020

הטוניק בר המפורסם בעולם

לאדפטוגנים שמעודדים ,מחדשים ושומרים על הג׳ינג יש את יכולת ההפעלה של אנרגיית הקונדליני , הם נכנסים ישר לליבה של מקור.

איזון צ׳אקרות 05.05.2019

הגירסה הטובה של עצמי

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי.