כוחם המדהים של הרגשות

 

כוחם המדהים של הרגשות

26 יולי 2017

הספר של אסתר וג׳רי היקס ״כוחם המדהים של הרגשות ״ מכיל מסרים פשוטים וחלק מהחזקים ביותר הזמינים על הפלנטה שלנו היום . הרגשתי ברת מזל לקבל את הספר ולהתממשק לתדר של מי שמחובר באופן קבוע לאנרגית המקור

תורתו של אברהם, בעצם, מתמקדת בלעזור לך לחזור, מכל הבחינות, לאותו מקור שממנו הכל נוצר ושמעולם לא תטיל ספק בקשר הזה .

אתה נמצא במגע ישיר ומודע עם המקור שלך לרווחה, ויכול לזמן את אנרגית הרטט הגבוהה ביותר לעצמך ולאפשר לה לזרום ללא הפרעה בכל היבט של חייך לבקש ולקבל.. המסר כאן מדהים, ועם זאת, כל כך פשוט באתם ממקור של אהבה ורווחה. כאשר אתם מתחברים לאותה אנרגיה של שלום ואהבה, אתם מחזירים לעצמכם את כוחו של המקור שלכם זה הכוח להביע את הרצונות שלכם, לזמן את הרווחה, ולמשוך שפע והדרכה בצורה של האנשים הנכונים והנסיבות הנכונות. זה מה שהמקור שלך עושה, ומאחר שאתה נובע ממקור זה, אתה יכול לעשות את אותו הדבר.

"כאשר אתה משנה את האופן שבו אתה מסתכל על דברים, הדברים שאתה מסתכל עליהם משתנים.״ ויין דייר . אתה עומד לראות ולחוות עולם חדש לגמרי המשתנה ממש לנגד עיניך. זה העולם שנוצר על ידי מקור אנרגיה שרוצה להתחבר מחדש ולחיות חיים של שמחה אושר ושפע.

רגש אהבה רוטט עם הזרימה של הרטט שלך

הספר מדבר על חוק המשיכה ביקום ״דומה מושך דומה״ , זהו חוק אוניברסלי שנגיש לכולם, אנרגיה יוצרת עולמות, כל מחשבה שלך יוצרת רטט, אות, כשאתה מפעיל את תשומת הלב שלך ומתמקד במחשבה הרטט שלה מתחזק, היא הופכת למחשבה דומיננטית לאמונה, המחשבות היצירתיות, שמשמחות אותך, עולות בקנה אחד עם המקור שלך היישות שלך, היעודנוצרת הרמוניה והרגשה טובה עם מחשבות מהסוג הזה, המיקוד ותשומת הלב שלך הם הזמנה ליקום להתחבר .

יש לנו מטרה בחיים. מטרתנו היא להיות מאושרים. תחושת האושר היא היא קנה המידה היחיד להצלחה. האושר שלנו יגיע כשנתחבר למי שאנו באמת. איך מתגברים על המכשולים בדרך לשם? אחד הגורמים המפריעים הוא המחשבות הקבועות שלנו, האמונות הישנות. הדרך לשנות את אמונותינו עוברת ברגשות. לרגשות יש כוח מדהים ויוצא דופן הם מראים לנו היכן אנחנו באמת. הרגשות שלנו מדריכים אותנו לעבר מטרתנו, אל ייעודנו האמיתי להיות מאושרים. בספר מתוארים הדברים שמעכבים אותנו ומונעים בעדנו את ההתקדמות, וכיצד אפשר בקלות, בעדינות וללא מאמץ לפתוח את חיינו ואת עצמנו אל הדברים שגורמים לנו אושר. אסתר וג'רי היקס מתקשרים את אברהם שנים רבות. הם פועלים במסגרת בית־הספר של לואיז היי, פירסמו ספרים רבים ומנחים סדנאות בכל רחבי ארצות־הברית.

תהיה האנרגיה שאתה מושך בעולם

הרגשות שלך הם הסמנים הכי טובים לדעת אם המחשבות שלך, הרצונות והאמונות שלך מחוברים ורוטטים בקשר עם אנרגית המקור. הרגשות שלך מעידות של הקשר הזה עם הייעוד שלך ומידת היישור שלך עם אנרגית המקור. הנחיה אמיתית של רצונות ומחשבות שהולכים להתגשם יביאו תחושה של הרפתקאה אמיתית והתרוממות רוח.

מיקוד האנרגיה הזאת שמרגישה טוב ,שמחה ,אהבה וחופש ומיושרת עם הייעוד שלך יכולה להגיע במחשבות דרך זכרון, דמיון, כתיבה, קריאה, הקשבה, שתיקה, וכל הקרנה אחרת.

כל שאלה נענית, כל תשוקה ניתנת, כל תפילה מתגשמת וכל משאלת לב מושגת.

כשאתה מבקש ומייחל למשהו תשומת הלב שלך חייבת לשדר אותו במלוא הדיוק ובצורת היש ולא החוסר שלו. ״אני מייחל לבן זוג מושלם במערכת היחסים שלי ״ ולא ״ אני לא רוצה להיות לבד״ וככל שהדמיון שלך ישדר את הדיוק במראה ובתכונות האופי בפרטים דמוגרפים ואיכויות הקשר כך תקבל במדויק יותר את העדפותיך.

אמונה היא רטט מנוסה, תרגול מחשבתי לאורך זמן, בעוצמה מתגברת שהופכת לבוראית מציאות. כאשר אתה מתחיל לחבר ולהבין את המתאם בין מה שאתה חושב, מה שאתה מרגיש, ומה שאתה מקבל , אתה מתחבר למפתחות של הדלתות שלך.

אפשר ליקום להביא לך את רצונך ושאיפותיך בלי הגבלה או התנגדות.

כל נקודת מבט אישית, כל בקשה נענית והיקום מתרחב ללא הרף דרך המענה האינסופי של הרעיונות והבקשות המיוחדות, אין סוף תשובות לזרם השאלות הבלתי נגמר ואין תחרות אלא התרחבות ,החלפת תדרים מסונכרנת , ואתה מיושר עם הזרם הנצחי המיושר שלך , עם הבקשות המיוחדות שמחוברות עם חוט זהב לאנרגית המקור הייחודית שיצרה אותך.

אף אחד אחר לא יודע מה מתאים לך , או איפה אתה נמצא יחסית למה שאתה רוצה, רק אתה יכול להיות מודע לכוח של המחשבה שלך, ליכולת לאפשר את הדברים שרוצה, לשליטה יצירתית בחוויות שלך, מבלי לאבד את הדרך, להיות נכון להסיר ממנה את המכשולים, להיות נאמן לעצמיך, לאמת שנובעת מתוכך , להיות אתה ….

הערכה ואהבה עצמית הם ההיבטים החשובים ביותר שתוכל לטפח בהקשר הזה של הגשמת חלומות, כי הם שלך בלבד , ואחכ תוכל לשתף אותם עם אחרים בדמותך.

כשאתה לא מספיק אנוכי כדי להתיישר עם אנרגית המקור של עצמיך , אין לך מה לתת.

כל תחושה של חוסר ביטחון קנאה, תחרות, שליטה ושנאה נולדים מהניתוק של בני אדם מעצמם, רק חיבור מחדש לייחוד שבך , לרצונות והשאיפות הפרטיות שמחוברות לאנרגית המקור יביא רווחה לכל תחומי החיים שלך.

כל רגש שלך מציין כמה אנרגיה אתה מזמין לרצונות שלך וכמה אנרגיה אתה מתיר למחשבות ולאמונות ביחס לתשוקות שלך, כשאתה מרגיש חזק זה מעיד על רצון ממוקד בעוצמה, שמביא הרבה אנרגיה מכוח החיים שלך. כשרגשותיך החזקים מרגישים טוב כמו תשוקה, התלהבות, ציפייה ואהבה זה אומר שאין התנגדות לרצונותיך, ואתה מאפשר את התגלגלות הרצון שלך ליקום והתאמת הרטט.

כוחם של הרגשות

יישור מוחלט עם היקום אומר את הדברים הבאים :

אתה חופשי, אתה חזק, אתה טוב, אתה אהבה, אתה מוערך, אתה בעל מטרה, הכל בסדר !

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


ניקוי רעלים עם פוקה

סופרפוד של נביטאס

חלבון טבעוני איכותיפוסטים נוספים


אהבה פועמת 17.03.2020

טולסי ספיריט צילומי אווירה

אליתה הבת שלי מנהלת את טולסי ספיריט באנגליה , חברת האדפטוגנים . כטבעונית היא משלבת בתזונה שלה סופרפוד ואדפטוגנים שמשמשים.

אהבה פועמת 24.07.2019

התקדשות בני האלוהים

האיחוד עם החצי השני, עם האלוהות מביא את האושר העילאי, את האלמוות, ההגשמה, תודעת העל הקוסמית, האני שנמצא בכל הייצורים,.

אהבה פועמת 06.03.2018

מעלה תדר עם בודי פלו

״ הגיע הזמן לחיות במלואינו״ ״ להבליט את מי שאנחנו״ ״ להתחבר לאסנס של עצמינו ״ ו״ להציג את הצגת.

אהבה פועמת 14.02.2018

אהבה עצמית בוולנטיין

כל מערכות היחסים הן על אהבה. אהבה ללא תנאי וקבלה של השלמות הטהורה שלך שמאירה כל מערכת יחסים. אהבה היא.