כוס אקולוגית של פוקה

 

כוס אקולוגית של פוקה

24 אוגוסט 2017

כוסות במבוק רב פעמיות למשקאות חמים .פרויקט אקולוגי,בר קיימא, משותף שמהדהד עם ערכי, החברה ,תומך בעולם ובצרכנים ומפקס בהוצאה לפועל את החזון של פוקה לחבר בין צמחים, אנשים וסביבה.

מיוצרת מהיבול הכי בר קיימא שקים, ללא חומרי הדברה, במבוק ללא עמילן תירס GMO, כוס הבמבוק של פוקה נועדה לשימוש חוזר, קל לשימוש וידידותי גם במדיח כלים . התחברנו עם חברת Ecoffee cup כדי ליצר את הספלים האלה בשיתוף פעולה עם החליטות שלנו והצרכנים שלנו..

כוסות הבמבוק החדשות של פוקה

טים מפוקה מספר על הפרויקט המשותף :

"יש עניין גובר בחליטות צמחים ואנחנו באמת נהנים להיות מסוגל לקרב את האנשים לטבע באמצעות כוס תה טעימה של פירות אורגניים וצמחי מרפא. כאשר אנשים מתעניינים יותר בסוגיה איך יכול הטבע להועיל לבריאות שלנו, אנחנו מרגישים שיש לנו אחריות להבטיח שאנחנו תורמים לטבע חזרה ומשתמשים בזהירות בת קיימא במשאבים שלו.

פלסטיק חד פעמי הוא בעיה עבור הסביבה ולכן אנחנו להוטים למזער את הנזקים האלה. ספלי הבמבוק החדשים שלנו הם חלופה בתקיימא לכוסות פלסטיק חדפעמיות, המביאות את הטוב של הטבע בכל כוס מבלי לפגוע בטבע ".

במבוק הוא היבול הכי בר קיימא בעולם. שלא כמו עצי הפרקט (אשר נעלמו לנצח) במבוק כאשר נקטף,מתחדש ממערכת השורש הנרחב שלו, משאב אינסופי, שגדל עד שני מטרים ביום. יתר על כן, במבוק הוא אורגני באופן טבעי לא דורש דשנים או כימיקלים בתפוצתו. הוא גם סופג גזי חממה ומייצר 35% יותר חמצן מאשר שורה שווה של עצים.

אורך החיים הממוצע של כוס חד פעמית הוא 13 דקות ובגלל תכולת הפלסטיק שלה, פחות מ -1% ממוחזרים. בבריטניה לבדה, 10,000 כוסות נזרקים כל שתי דקות. בשלושה עשורים, נתון משוער של מעל 2 טריליון לשימוש יחיד של כוסות נייר יזרקו בסופו של דבר למזבלה. זה 2,000,000,000,000 כוסות.

כוס במבוק של פוקה לשימוש חוזר, ניתן למיחזור, ללא BPA (כימיים תעשייתיים) ופתאלטים .הכוס נוצרת באמצעות סיבי במבוק סטרילי טבעי בשילוב עם שרף קמח תירס שעשוי חומצות אמינו. המכסה והשרוול עשויים מסיליקון של תעשיית ה מזון (סיליקון מלוכד וחמצן) – עמיד בחום כדי להגן על הידיים.

כוסות התה החדשות של פוקה

עיצוב יפה וייחודי שנבחר משלושה סוגי תה פוקה הנמכרים ביותר.

• כורכום זהב, ווומנקיינד.

עיצוב שנועד להתאים את עצמו עם מסע הפרסום של נשים באביב 2017

• ספלים אלו מיושרים לחלוטין עם הערכים האתיים שלנו והם הדרך המושלמת לשתות תה פוקה בדרכים.

• הספלים מעודדים את הצרכנים לגלות תערובות חדשות ולצרוך בצורה אתית יותר

• הספל והסיליקון עמידים בחום כדי להגן על הידיים

• המכסה אינו מטפטף, כך שתוכל לקחת את תה פוקה שלך לכל מקום

•הכנסת הספל לשטיפה במדיח כלים בטוחה לשימוש

מתכלה לגמרי כשאתה זורק אותו

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


כוסות במבוק אקולוגיות

חליטות אורגניות של פוקה

חוברת אקולוגיה ובריאותפוסטים נוספים


אדג׳נדה חברתית 31.03.2021

הגנה על הבריאות והאוטונומיה במאה ה21

נושא הכנס היה "הגנה על הבריאות והאוטונומיה במאה ה -21" ובו הוצגו רופאים, מדענים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות, פעילי.

אהבה פועמת 17.03.2020

טולסי ספיריט צילומי אווירה

אליתה הבת שלי מנהלת את טולסי ספיריט באנגליה , חברת האדפטוגנים . כטבעונית היא משלבת בתזונה שלה סופרפוד ואדפטוגנים שמשמשים.

אדג׳נדה חברתית 06.03.2020

חברות לעולם טוב יותר B the change

B משרתים קהילה של מנהיגים אמינים המשתמשים בעסקים ככוח לטוב. אנחנו רוצים לחיות בתוך הערכים שבאים לידי ביטוי בהצהרה האוניברסלית.

אחריות לסביבה 08.01.2020

דילמת השפע – מייקל פולן

העתיד של המזון הוא בידינו. המשימה שלנו היא להפוך תוצרת עונתית לחלק משמעותי בצורה שבה אנחנו אוכלים. כשנתעדף את התוצרת.