גרנולה איכותית של שורשי ציון

 

גרנולה איכותית של שורשי ציון

1 ספטמבר 2017

בין המוצרים היותר איכותיים שנמצאים בשוק המזון המקומי הן הגרנולות של שורשי ציון. השמירה על איכות חומרי הגלם האורגניים, השימוש בטכנולוגית הייבוש ולא האפיה ,ההמנעות מתוספת סוכר וחומרים משמרים, הקריספיות העושר והטעם מעניקה סטנדרט של איכות יוקרתית למזון הבריאות שלנו בארץ .

גרנולה היא תערובת של דגנים עם פירות יבשים אגוזים שקדים וזרעים. בדר״כ אופים אותה בתנור בחום גבוה עם המון סוכר, חומרי טעם וריח, חומרים משמרים ומינימום של תוספות שנחשבות יקרות כמו הפירות והאגוזים .

שורשי ציון מבינים ומומחים במזון בריא אורגני ואיכותי , הצליחו ליצר מוצר מדהים בסטנדרט איכותי יוקרתי של חומרים טבעיים בלבד, ללא תוספות סוכר וחומרים משמרים, הכל מונבט ומיובש בטמפרטורה נמוכה כדי לשמור על הנוטריינטים של חומרי הגלם.

למה אגוזים וזרעים מונבטים ?

תהליך ההנבטה מעיר את הזרעים ומשחרר את חומרי ההזנה , מפעיל את האנזימים ומנטרל חומצות שנמצאות בזרעים ובאגוזים, תהליך זה עוזר בעיכול וספיגת הנוטריינטים החיוניים, מפחית את אחוזי השומן והקלוריות ומעלה משמעותית את כמות החלבון .

הגרנולות טעימות בטירוף….

גראונולה תפוח וג׳ינג׳ר של שורשי ציון

גראונולה תפוח וג׳ינג׳ר

מרכיבים : כוסמת מונבטת אורגנית , תפוח אורגני, פקאן מונבט,צימוקים זהובים, זרעי דלעת מונבטים, סירופ מייפל אורגני, ג׳ינג׳ר, אגוז מוסקט, קינמון אורגני, וניל ומלח ים.

גראונולה קקאו לוז ותותי עץ של שורשי ציון

גראונולה קקאו לוז ותותי עץ

מרכיבים: כוסמת מונבטת אורגנית, תמרים אורגנים, זרעי חמניות אורגניות מונבטים, אגוזי לוז מונבטים, צימוקים אורגנים, זרעי דלעת מונבטים, פתיתי קוקוס אורגני, קקאו נא אורגני, תותי עץ אורגני, קינמון אורגני ווניל.

גראונולה אגוזי מלך ותמרים של שורשי ציון

גראונולה אגוזי מלך ותמר

מרכיבים : כוסמת מונבטת אורגנית, תמרים אורגנים, זרעי חמניות מונבטים אורגניים, אגוזי מלך מונבטים, צימוקים אורגניים, זרעי דלעת מונבטים, פתיתי קוקוס אורגני, קינמון אורגני ווניל.

גראונולה סופר ברי של שורשי ציון

גראונולה סופר ברי

מרכיבים: כוסמת מונבטת אורגנית, שקדים מונבטים, קשיו מונבט, זרעי דלעת מונבטים, זרעי חמניות מונבטים אורגנים, חמוציות, גוג׳י ברי אורגני, אסאי ברי אורגני, תות, פטל, אבקת בלוברי אורגנית, סירופ מייפל אורגני, קינמון אורגני, וניל ומלח ים.

על מנת לשלב את הגרנולות של שורשי ציון לארוחת בוקר עם חלב שקדים תוצרת בית או עם יוגורט טבעוני לא פחות ממושלם ניתן לרכוש את קורס הגבינות הטבעוניות של נעה שלו עם המתכון המצוין שלה .

ניתן גם לאכול ישירות מהשקית או לקשט סמודי (שייקים), קערות בריאות , סלטים, עוגות, צלחת פירות, מומלץ ביותר !!

שומרת במקפיא לאחר הפתיחה

מומלץ לשמור במקפיא לאחר הפתיחה משמר את האיכות והקריספיות ונשמר לאורך זמן .

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


סופרפוד של נביטאס

ניקוי רעלים עם פוקה

חלבון טבעוני מונבט ומותסס של סאן ווריור

ספר הסופרפוד של נביטאספוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 04.05.2020

הספר תשעים אחוז בריא -שרון בר גיל

ספר שתיזמון יציאתו לאור בעידן משבר הבריאות העולמי ונוכחותו במדפי מטבחינו לישום מיידי חשוב מעין כמוהו ,ומזכה אותנו באושר שמחה.

אנרגיה נשית 24.03.2020

קולגן צמחי וחלבון קטוגני צמחי

מרבית תוספי הקולגן מגיעים מעצמות, עור ורקמות חיבור של בעלי חיים, כולל בקר, דגים, סוסים, חזירים או ארנבים. מדוע לצרוך.

מזון בריא 15.03.2020

המלצות תזונתיות במשבר הקורונה

אני קשורה מבחינה תזונתית לעונות השנה וכמובן לאוכל בריא ,מזין ומרגיע . בתקופת הקורונה שמשלבת פחדים, חששות ושהיה ביתית מוגזמת,.

איזון צ׳אקרות 09.03.2020

הטוניק בר המפורסם בעולם

לאדפטוגנים שמעודדים ,מחדשים ושומרים על הג׳ינג יש את יכולת ההפעלה של אנרגיית הקונדליני , הם נכנסים ישר לליבה של מקור.