מיץ סחוט טרי

1 ספטמבר 2017

מיץ סחוט טרי בשיטת הסחיטה האיטית מככב בשנים האחרונות בכל הסדנאות והריטריטים של ניקויים וצומות מיצים שמהווים כלי חשוב ומשמעותי בהשבת הבריאות ולקיחת אחריות אישית לטיפול במחלות כרוניות.

סחיטת מיצים בבית והכנסתם לתזונה היומיומית שלנו הינה חלק מהשמירה על הבריאות, והאיזון של הגוף במאבק נגד המחלות הכרוניות ומניעתם.

ירקות ופירות לקראת הסחיטה

בפוסט הזה נגלה למה זה נחוץ , איך עושים את זה ,איך מכניסים בהדרגה את הטיפול האישי הזה לחיים שלנו, ומה הבחירות שראוי לעשות כדי לקבל את המיטב מהפירות והירקות שגדלים בשפע בארצינו.

תהליך סחיטת המיץ הינו תהליך של מיצוי חומרי ההזנה הויטמינים והמינרלים שנמצאים בירקות ופירות טריים באמצעות מסחטה מיוחדת.

סחיטת מיצים הפכה בשנים האחרונות לכלי מועדף בקרב שוחרי הבריאות, יש בעולם מומחים למיצים סחוטים, בלוגרים בנושא, ריטריטים של דטוקס וקלינס, ברים מיוחדים של מיצים סחוטים ,והנישה הבריאותית שופעת ומכילה יותר ויותר אנשים שמוכנים להתנסות בפלא הזה שנקרא מיץ סחוט טרי.

ג׳ייסון וויל אחד המאסטרים של צומות מיצים בעולם עם וידאו איכותי שמסביר את היתרונות הרפואיים של צומות מיצים גם במחלות קשות כמו סרטן .

מה עדיף לסחוט בבית או לשתות מיצים בריטריטים מאורגנים ?

קיים שוני בין צום בבית לצום בריטריט, ניתן להכניס את שתית המיצים הסחוטים לדיאטה של היוםיום, וגם ניתן לעשות צום מיצים במינון רגוע במהלך החודש כדי לעזור לגוף להיות במיטבו. המינון של צום מיצים כזה בבית הוא פעם בשבוע במשך 3-4 פעמים בחודש . במהלך הצום מומלץ לשתות בין  2-4 כוסות מיץ שהם בין 1-2 ליטראם אתה מחליט להכניס את זה לחיים שלך כדאי לעשות את זה בצורה איטית , בהקשבה לגוף ולעלות בהדרגה.

במהלך ריטריט עם עזרה מקצועית צמודה, שותים יותר מ 6 כוסות מיץ ביום, שהם בערך 4 ליטרים ולהוסיף מים או חליטות , ניקוי כזה ניתן לישם בריטריטים של סופי שבוע (3-4 ימים) או של ניקוי עמוק שיכולים להגיע עד 90 יום והם מיועדים להתגבר על מחלות כרוניות ומצבים קשים. בעולם קיימים מספר מכונים מומחים שמשתמשים בצומות מיצים כדי לעורר את יכולות ההחלמה של הגוף כמו מכון היפוקרתס בפלורידה, מכון גרסון בסן דייגו, ובארץ מצפה אלומות, בדי-פלו של שלמה דהרמהאביטל סבאג וזוהר צמח ווילסון, אומינה, אורבן שאמאן, מיכל שלזינגר ומומחים נוספים .

העיסה היוצאת מהמסחטה לשימוש חוזר במתכוני בריאות נוספים

מה מכיל המיץ ?

המיץ הסחוט מכיל אנזימים חיים שמפרקים פחמימות וחלבונים ומאזנים את המטבוליזם. מיצים חיים טריים שומרים על הנוטריינטים של הירק פרי ללא תוספת סוכר או משמרים . תוך 15-20 דקות הגוף סופג את המיץ ללא עיכול, והנוטריינטים שלו מגיעים לתאים, מתקבלת אנרגיה חזקה ומיידית.

הגוף משחרר את האנרגיה שמשמשת לעיכול ,פירוק ,ספיגה ופינוי ומשתמש בה כדי להבריא את הגוף, המיצים והחומרים הפעילים כמו הכלורופיל עוזרים בפינוי רעלים מרקמות השומן, מפחיתים אגירת נוזלים, עוזרים לאיברי הפינוי כמו הכליות, הכבד, הריאות העור והמעי לשחרר מתכות כבדות ופסולת אגורה.

המיץ במהלך הסחיטה במסחטה ביתית

מה קורה בגוף ?

הגוף מקבל זריקת אנרגיה של חומרי הזנה, הוא מקבל תוספת מיידית של נוזלים, רמות הסוכר מתאזנות, הPH הופך לבסיסי יותר , האנרגיה מתחזקת ומתמקדת בהילינג של הגוף.

מחלות כרוניות שרובן נגרמות מעודף חומציות ודלקת מתחילות להשתפר, ולגוף קל יותר להתאזן ולחזור לאנרגיה ונמרצות ולהחלים את עצמו.

תמיד בוחרים תוצרת אורגנית

כשבוחרים בסחיטת מיצים כמקור לניקוי הגוף ושמירת הבריאות חייבים לצרוך את התוצרת האיכותית והטרייה ביותר , לא הגיוני שהפכנו את המטבח שלנו לבית מרקחת פרטי ונזייף עם חומרי הגלם. ולכן כדאי לרכוש את התוצרת הטרייה ישירות מהחקלאים האורגניים או מבתי הטבע המקומיים.

איזה מסחטת מיצים בוחרים ?

קיימות שיטות שונות של סחיטת מיצים ומיגוון רב של מסחטות בשוק , בשנים האחרונות החליפה טכנולוגית הסחיטה האיטית את הסחיטה במהירות גבוהה וניתן באמצעותה לקבל איכות גבוהה של מיצים עם תכולה משמעותית של מיץ גם מעלים ירוקים .

טכנולוגיית הסחיטה האיטית של HUROM נחשבת לפורצת דרך .בשיטה ייחודית זו, המיץ נסחט באיטיות ובעדינות, תוך שימור מקסימאלי של כל האנזימים, המינרלים, הוויטמינים והטעמים הטבעיים והמזינים במיוחד המיצויים מופרדים בעדינות מהפרי והירק הטרייםולמרות זאת התוצאה מהירה יותר! וכמות המיץ גדולה יותר.

מיץ סחוט טרי מוכן בכוס לשתיה מיידית

מתכון למיץ סחוט שדואג להבססת הגוף במצבי דלקת

חומרים ל3 כוסות

3 גזר

2 תפוחים אדומים

3 מלפפונים

שורש ג׳ינג׳ר מקולף (5 ס״מ)

1 לימון או ליים מקולף

10 עלים שטופים של תרד 

¼ כוס מיץ אלוורה של פוקה

1 קפסולה של כורכום הוליסטי

1 כף שמן זרעי המפ של פוקה

הוראות ההכנה:

להכניס את כל החומרים למסחטת הירום של סחיטה איטית לקבלת מיץ בצד אחד ופאלפ (הרסק היבש של הירק פרי בצד שני ), לשתות במיידי ולשמור במקרר לשתיה נוספת במהלך יום הצום.

לחברת פוקה תערובות איכותיות של אבקות מיובשות בהקפאה של מיץ עשב חיטה, ירוקים מנקים, ספירולינה, כלורלה ואבקת סופרפוד ויטליס , באמצעותם ניתן לחזק את המיצים ולהגיע לתוצאות משופרות של ניקוי והזנה.

סרט מעורר השראה של צום מיצים ולקיחת אחריות אישית על הבריאות הוא ״שמן, חולה ועומד למות ״ של ג׳ו קרוס שמחלים באמצעות צום מיצים שעושה בעצמו ומנסה לשכנע את כל מי שפוגש במסע שלו שיצטרף אליו.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


סופרפוד של נביטאס

ניקוי רעלים עם פוקה

חוברת מתחדשים עם ניקוי רעליםפוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 04.05.2020

הספר תשעים אחוז בריא -שרון בר גיל

ספר שתיזמון יציאתו לאור בעידן משבר הבריאות העולמי ונוכחותו במדפי מטבחינו לישום מיידי חשוב מעין כמוהו ,ומזכה אותנו באושר שמחה.

אנרגיה נשית 24.03.2020

קולגן צמחי וחלבון קטוגני צמחי

מרבית תוספי הקולגן מגיעים מעצמות, עור ורקמות חיבור של בעלי חיים, כולל בקר, דגים, סוסים, חזירים או ארנבים. מדוע לצרוך.

מזון בריא 15.03.2020

המלצות תזונתיות במשבר הקורונה

אני קשורה מבחינה תזונתית לעונות השנה וכמובן לאוכל בריא ,מזין ומרגיע . בתקופת הקורונה שמשלבת פחדים, חששות ושהיה ביתית מוגזמת,.

איזון צ׳אקרות 09.03.2020

הטוניק בר המפורסם בעולם

לאדפטוגנים שמעודדים ,מחדשים ושומרים על הג׳ינג יש את יכולת ההפעלה של אנרגיית הקונדליני , הם נכנסים ישר לליבה של מקור.