חג שמח עם אנג׳לי ופוקה

12 ספטמבר 2017

גילי רביד מאנג׳לי ואני מפוקה הכרנו בתחילת הדרך העצמאית שלנו אצל נילי לנדסמן ביוגה בגן החשמל, מיד חלמנו על שיתופי פעולה של ערך משותף ללקוחות שלנו ודיברנו באותו התדר. שנים של פעילות מקבילה ,פגישות אקראיות ורכישות הדדיות ופלפון אחד יזום החזיר אותנו שוב לדבר האמיתי שיתוף ערך לקהילות שלנו עם מחשבה על הקולקטיב שעובר טרנספורמציה שיתופית .

אנג׳לי

שיתוף פעולה בין נשים הוא תדר מובנה בהוויה הנשית , הארכיטיפ הנשי (האבטיפוס) החדש שנמצא בהתהוות ,פורץ ומוביל דרך בעולם כולו מתפשט בצורת הידהוד. האישה החדשה מחברת את השבט הפרטי שלה לקולקטיב האנושי בכל העולם, פועלת ביוםיום בלי מחשבה על עצמה כפרט אלא כחלק ממשהו גדול יותר. מובילה שינוי, יוצרת קהילה, מתארגנת עם אנשים בדמותה, מתרחבת ויוצרת תמיכה לשינוי הפרטי שלה כחלק מהטרנספורמציה של הקולקטיב.

אנג׳לי

 

בראש השנה הבא עלינו לטובה נולד שיתוף פעולה בין אנג׳לי ופוקה בתדר הזה, קהילת היוגה והבגדים האקולוגים וקהילת המזון הבריא, האנרגתי וניקוי הרעלים .

וכדי שזה יתממש במיטבו יזמנו הטבה לקהילה .כדי שלכולכן יהיה מהממם ומשמעותי להתחבר לתדר הזה שכולו יופי, אהבה, אקולוגיה בריאות וסביבה .והכי חשוב בואו נהיה חלק ממשהו גדול יותר שמתרחש בעולם, בואו נתחבר אנרגתית דרך הברקודים וההטבות של קהילות קטנות שפועלות ביחד בעולם משותף.

הברקוד לרכישת מוצרי אנג׳לי עבור קהילת פוקה הוא anjaly15 ניתן להוסיף בסיום הרכישה באתר www.anjaly.com  ו www.greenmarks.co.il  ומקנה הנחה של 15% לרכישת מוצרי ביגוד ואביזרים נילווים של היוגה ותרבות הפנאי האיכותית ובמקביל את מוצרי פוקה  .

* אין כפל הנחות הטבות וברקודים מכל סוג ההטבה עד ה15/10

אנג׳לי
אנג׳לי

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


שוקולד אורגני איכותי של גרין אנד בלאק

חלבון טבעוני קל לעיכול של סאן ווריור

סופרפוד של נביטאס

ניקוי רעלים עם פוקהפוסטים נוספים


אדג׳נדה חברתית 14.03.2019

שיר לאדמה -טקס עולמי ב23/3/19 ב19.00

אנו מעודדים אותך להצטרף אלינו בשירה לטקס האדמה מכל מקום שבו את נמצאית, עם קבוצה, או בעצמך. בתפילה זו אנחנו.

אדג׳נדה חברתית 20.10.2018

הספר ״בני שכונתינו״ של נג׳יב מחפוז

״ בני שכונתינו הוא משל אלגורי עצוב על גורלה המר של החברה האנושית שבה שולטים מעטים בגורלם של רבים״ פרופ׳.

אדג׳נדה חברתית 18.09.2017

כלכלת חיים שיתופית

המורכבות של העולם שבו אנו חיים מחייבת אותנו להשאר גמישים, חדשניים ואדפטיבים. תשומת הלב למערכות יחסים היא המפתח לדינמיקה חברתית.

אדג׳נדה חברתית 12.09.2017

חג שמח עם אננדה קוסמטיקה ופוקה

שלומית רוזן מאננדה קוסמטיקה ואני מפוקה מחוברות כבר מהילדות , גדלנו יחד ברמת גן באותו הבנין, והקמנו את העסק שלנו.