מאלות משובחות בעבודת יד

 

מאלות משובחות בעבודת יד

13 דצמבר 2017

בחודש האחרון התחלתי לעשות יוגה באלהיוגה בנמל תל אביב.כמובן שמעבר לשיעור עצמו ולוויב הנקי, אסטטי משובח של המקום עם מבט ביופיו של הים בכל אסנה ישנם גם ביטויי אופנה של המתרגלות.

לכל מורה יש את האמירה האופנתית שלו, שמדגישה את שפת היוגה שלו, וכמובן לחלק נכבד מהמתרגלות, בגדי יוגה איכותיים ,תכשיטי יוגה ואקססוריז שמביאים הרבה ריספקט בעולם היוגה

מאלות איכותיות ב https://www.missmalas.com

בלוג זה מיועד לכל היוגיסטים בארץ ובעולם, נולד עבורכם אתר חדש למאלות סופר אוטנטיות ומשובחות שמתחברות לתדר הזה של היוגה מדיטציה אופנתית .

ביתי היקרה אליתה , היא מורה ליוגה ומטיילת בעולם. אחרי שביקרה בקולורדו באחד ממעוזי היוגה והלייף סטייל , ועשתה קורס איכותי החלה לאחרונה ליצר מאלות משובחות בעבודת יד. המאלות, באיכות בלתי מתפשרת , עשויות מאבני חן אמיתיות בשילובים מהפנטים , כל מאלה שונה מרעותה והחרוז האחרון שנקרא חרוז גורו מפתיע בעוצמתו.

מאלות אופנתיות ב https://www.missmalas.com

המאלה נעשית בעבודת יד, בהקשבה למנטרות ,ובקשירה מיוחדת בין חרוז לחרוז ,כולן יוצרות תדר מכוון ומפוקס של אומנות במיטבה ליצירת קסם של מאלה.

עבורי תכשיטים צריכים להיות בעלי משמעות, מעבר ליופי כמובן , שהוא שיקול משמעותי , צריך שיהיה שם משהו שמתחבר לתדר שלי, משהו אנרגתי עם נוכחות, שיש לו אמירה אופנתית אישית. כמו למשל אני עושה יוגה, אני מתחברת למשהו נשגב יותר (108), אני בצד של הבוהו שיק !

מאז שתכשיטים, יצירות אומנות, בגדים, נעליים, אקססוריז הם עבורי אמירה אישית, מאלות הן ללא ספק אחד האביזרים הכי מיוחדים ואליתה שיחקה אותה ביצירתם, בשמות שנתנה להם, באריזה ,בכוונה ובהשקעה מכל הלב .

אליתה בלונדון עם מאלה פרי יצירתה

באתר המקסים מיס מאלות ניתן לקרוא על המאלות ממה הן מורכבות ומה מסמל כל חלק בהן ,על מדיטציה עם מאלות והמנטרות הקשורות, על איך בוחרים מאלה וכמובן לרכוש את המאלה שאת מתחברת אליה .

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אהבה פועמת 07.09.2020

שיתוף פעולה עם ״הסל של יעל״

אני מאוד מתגאה בשיתופי פעולה , לדעתי זה עונג להדהד יחד ביצירתיות עם שגרירים שמוצאים את המוצרים שמביאה מקסימים ובריאים.

יצירתיות ואומנות 06.08.2020

המגדל הקורס

קלף המגדל יכול לתאר הבזק של תובנה או רעיון שמגיע כביכול כמכת ברק ומשנה באופן דרמטי את הבנתנו.

יצירתיות ואומנות 27.05.2020

קוקטייל תפוחים ג׳ין ושרטרז- אריאל לייזגולד

כשהבן שלי למד קורס ברמנים התוודעתי לעולם הקוקטיילים ולמי שבעיני מוביל את התחום בחדשנות יצירתיות ומקצועיות בלתי מתפשרת אריאל לייזגולד.

הילינג וטרנספורמציה 27.06.2019

שפה יוצרת מציאות

האינטגרציה בין המילים ברצף, החיבור בין ההפכים הוא זה שיוצר משמעות חדשה, כי מתוך החושך בא האור, מתוך החוסר מושלמות.