סדנת מדיטצית צ׳אקרות

 

סדנת מדיטצית צ׳אקרות

14 דצמבר 2017

כבר מספר שנים שמחוברת למעגלי הצ׳אקרות ולאיזון צ׳אקרות דרך כל מיני קורסים, ספרים, מאמרים וסרטונים של טובי המורים בעולם שהידע של הצ׳אקרות הוא נר לרגלם.

חוויתי את התדרים של הצ׳אקרות, את הידע האינטואיטיבי שקשור בגלגלי האנרגיה בגוף, למדתי איפה יש חסימות והיכן ממוקם הקשר הרוחני של סימפטומים פיסיים ברבדים עמוקים יותר בלתי פתורים. אבל אף אחד לא הכין אותי לחוויה המיוחדת רבת העוצמה והמשמעות שחוויתי בסדנא של אלה בילו חוויה בלתי אמצעית עם המולהדארצ׳אקרת הבסיס כפותחת את סדרת הסדנאות של מעגלי הצ׳אקרות .

מדטצית צ׳אקרות

אלה בילו מהבריגו יוגה למדה את מדעי הצ׳אקרות במשך שנים עם מוריה נועה בלאס ושיו שאנקאר טיווארי מווארנסי (שיבוג׳י). נועה בלאס שהכירה לעומק את חווית הצ׳אקרות, לימדה דרך התבוננות, מוסיקה גונגים צבעים ותדרים נוספים. אלה בילו ממשיכה את דרכי עבודתה של נועה ומשלבת את הידע שקיבלה ממוריה ההודים משושלת הבריגו יוגה מווארנסי .אלה מביאה תדר מיוחד עמוק ועתיק שמשלב את התדרים המיסטיים של שושלות נכבדות.

שיטת לימוד הצ׳אקרות היחודית נקריאת ״קשטה צ׳אקרה בהדנה ״

פירושה לימוד אישי של כל צ׳אקרה דרך מדיטציות חזיוניות. אלה בילו מובילה את המשתתפים דרך מסלולי אנרגיה המחברים בין שתי האונות במוח ויוצאים לפועל דרך שרשרת חזיונות אישית שמתחברת לחיי היום יום וללב דרך כתיבה חוויתית אינטואיטיבית.

מעגלי האנרגיה צ׳אקרות

בהדרכתה עם הצלילים, השמות והאלמנטים האופייניים לכל צ׳אקרה נוצר מפגש עם הקונדליני המתעורר , עם עלי הלוטוס מקום משכנם של האויבים ופוטנציאל ההתחזקות של האדם , עם נשימת הסו האם (אני הנני) של ראיית הנשמה. ארכיטיפים שבמחיצתם חווים חיבור בלתי אמצעי לאני האוטנטי, לייעוד ולאיזון.

מעגלי האנרגיה – הצ׳אקרות מושכים בחוטי הוויתינו כפי שבאים לידי ביטוי בגלגול הנוכחי.

לכל צ׳אקרה פוטנציאל מסוים, יכולת אישית, מקום פיסי ורוחני. הן משתיכות לגוף האמצעי הגוף האסטרלי . באיזור המיוחד הזה באים לידי ביטוי תשוקות, פחדים ,מיניות אויבים וזכויות.

מדיטצית צ׳אקרות בכל מקום קסום

בכל סדנא יש פעילויות מדיטטיביות של הטמעת סממני הצ׳אקרות, סמלים, צבעים, כתיבה אינטואיטיבית של החוויה האישית ולימוד כללי שמתאחדים לחוויה כוללת מאתגרת.

את מבקשת ומקבלת, מונחית ומובלת, נכנסת לעולמות חזיוניים, רוכשת חברים וחוויות , מתעוררת עם הקונדליני, ומבססת את הידע העצום הנרכש במרכז הגוף .במהלך התקופה שלאחר הסדנא איכויות התיקשור של הצ׳אקרה ממשיכים להופיע בחלומות, ביום יום , והיא מתעוררת ,מתאקלמת ומתאזנת בגופך .

חיבור אל התת מודע הקולקטיבי , שחרור ,אינטואיציה, ספונטניות ,אסוציאציות, מסורת, גילגוליםטקסים, התקדשות, תיקשור, האני הגבוה..

הסדנא הבאה בנושא הצ׳אקרה השניה תתרחש במהלך ינואר

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חלבון טבעוני פלוס של סאן ווריור

סופרפוד של נביטאס

צמחי מרפא עם פוקה

איזון צ׳אקרותפוסטים נוספים


איזון צ׳אקרות 06.07.2020

בדיקת חום ובלוטת האיצטרבל

חלק מהוראות השעה על מנת למנוע את התפשטות הקורונה היא בדיקת חום בכניסה לכל מתחם , בתי קפה ומסעדות, עבודה,.

איורוודה 27.05.2020

ניווט במעברים – ד״ר סבובודה

כעת, כשהעולם נפתח שוב לאחר הנעילה אנו מוצאים את עצמנו בתקופת מעבר. כניסתנו להסגר הייתה פתאומית, לא צפויה, ועבור רבים,.

איזון צ׳אקרות 09.03.2020

הטוניק בר המפורסם בעולם

לאדפטוגנים שמעודדים ,מחדשים ושומרים על הג׳ינג יש את יכולת ההפעלה של אנרגיית הקונדליני , הם נכנסים ישר לליבה של מקור.

איזון צ׳אקרות 05.05.2019

הגירסה הטובה של עצמי

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי.