בילי ותדר המיניות החדשה

 

בילי ותדר המיניות החדשה

26 דצמבר 2017

בעקבות כתבת סוף השבוע בעיתון הארץ של בילי מוסקונה לרמן : ״בלי חדירה , בלי אורגזמה, תכירו את המיניות החדשה ״ .

ומאמר התגובה ״הכירו גם את המיניות הגברית ״  של דני בר און

כמו בכל תחומי החיים נרקמת שפה חדשה עם אנרגיה מתמירה ויוצרת מציאות , כך גם בתחום האהבה והמיניות, הצורך ליצור עולם טוב יותר שיכוון זוגיות, מיניות ואיזון בין המינים למקום מאתגר שיביא לידי ביטוי את העוצמה הייחודית של כל פרט ויתמוך בביחד בריא לאורך זמן  .

השפה החדשה מטרתה לנתץ את המיתוסים הנטועים עמוק בנפשינו, בתרבות פטריאכלית שאינה מאפשרת ביטוי למיניות הפרטית האוטנטית וסוגרת אותה במסגרות צרות וחשוכות של מקובל, מותר ואסור.

אהבה מיניות חושניות זוגיות

״ היום אני מלמדת נשים לעזוב את הידוע והמוכר , לנטוש את המעשה המכני של הפיתוי , את משחק התפקידים המשעמם והממית, אני מלמדת את ההבדל בין סקס למעשה אהבה . כי רק שם הנפש הנקבית מתחילה להתעורר ולהינות״ אבישג מאיה זלוף ציטוט מהכתבה .

בילי מוסקונה לרמן ריגשת אותי עד מאוד עם הכתבה הגדולה והמאירה תחום כל כך גדול שעדיין רק מעטים יודעים על קיומו ומשתמשים בשפה שלוהמיניות החדשה . את פורצת דרך ואמיצה להציג בפריים טיים עיתון הארץ את הידע המרגש שזורם דרך חבורת מובילי הדרך שעורכים סדנאות בארץ ובעולם במלוא המסירות והנאמנות ליצירת השפה החדשה.

חגיגה של אהבה זוגיות ומיניות

״האוהבים של הקוסמוס״ מזיני הדיאלוג במיטה עם קשב לגוף הנשי והתרחקות מהתבנית הרובוטית המקובלת ,מנסים לשנות את הרצף המקובע בין שני צידי המתרס הגברי והנשי כדי להגיע למקום חדש, מכיל יותר , מענג יותר, זוגיות בריאה יותר, מטפחת ובעלת תשוקה .

״הסדנאות וימי העיון האלה הם עדות לטלטלה שעוברת הזוגיות השמרנית , החונקת, והנחנקת בדרכה למבנים חדשים ומאתגרים , חבריים ומאפשרים יותר״ ציטוט מהכתבה

״ ברגע שמעשה האהבה נוכח , מתרחשת איזושהיא סירקולציה אנרגטית בין שני בני האדם הנמצאים שם, ושני בני הזוג נרתמים. המין הוא מפה של חסימות רגשיות, פחדים, מעצורים ומבוכות. מיניות טובה ונוכחת מסמלת ומחזקת נפשות בריאות ומשוחררות ״ כהן צדק ציטוט מהכתבה

לפני שנים השתתפתי בסדנת ״שובה של הכוהנת החדשה ״ ו ״נשים במעגלי חיים״ שערכה מיכל מעיין דון ושם התוודעתי דרכה לעולם חדש ומיוחד שכולל בתוכו את הביטוי העוצמתי של האנרגיה הנשית, דרך התקשורת המיוחדת של נשים במעגל , ואיך נתחבר למקור הכוח שבתוכינו דרך המקומות האוטנטיים והרגישים , הפגיעים וה״מנועים״ לצאת לאור.

אהבה מיניות חושניות

במשך הזמן שאני מכילה את השינוי התפיסתי שרכשתי בסדנא ונחשפתי לתרבות המתהווה נכחתי שוב בערב בלתי נשכח של מיכל שנקרא: ״בואי בואי על האורגזמיות הנשית המופלאה ״ שפתח עבורי צוהר מפתיע לעולם המיניות העתיקה מתחדשת עם ISTA בית ספר בינלאומי לאומניות המקדשים והמיניות השמאנית ,אישתר , טקסים פאגנים וטקסי העולם החדש, וספרים כמו ״קדשה״ של אוהד אזרחי, ״ ערפילי אבלון ״ ו״לילות פרא״ של דיוויד דיידה .

כמו בכל תחום שמחייה את התדר הקדום עם שפה חדשה שיוצרת עתיד , זה תחום שבעיני יהיה בעתיד הקרוב השפה הרשמית של הביטוי המיני והאישי. תחום שבתקווה יגרום לאנרגיה הגברית והנשית להתאזן, שיביא הרבה אהבה לעולם , שכל המינים והמיניות יתחברו למעיין הנובע בתוכם כדי להביע את עצמם בהמון יצירה ואנרגיה אוטנטית שמדגישה את הייחודיות של כל אחד .שהשפה תיצור מחדש נשים וגברים שמתחברים למי שהם באמת ומכבדים ונהנים זה מחברתו של השני בגלל הייחודיות הזאת.

הדרך ארוכה היא ורבה, אבל איזה נחת יש לשפה המתגבשת פה , שבילי הגישה אותה לציבור רחב , בלי זיופים, עם תמונות עירום , ציטוטים אישיים חושפניים , ספקות מקובלות ופירגון רב.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חלבון טבעוני פלוס

סופרפוד של נביטאס

צמחי מרפא בתדר גבוה

חוברת סופרפוד להורדהפוסטים נוספים


אהבה פועמת 24.07.2019

התקדשות בני האלוהים

האיחוד עם החצי השני, עם האלוהות מביא את האושר העילאי, את האלמוות, ההגשמה, תודעת העל הקוסמית, האני שנמצא בכל הייצורים,.

אהבה פועמת 06.03.2018

מעלה תדר עם בודי פלו

״ הגיע הזמן לחיות במלואינו״ ״ להבליט את מי שאנחנו״ ״ להתחבר לאסנס של עצמינו ״ ו״ להציג את הצגת.

אהבה פועמת 14.02.2018

אהבה עצמית בוולנטיין

כל מערכות היחסים הן על אהבה. אהבה ללא תנאי וקבלה של השלמות הטהורה שלך שמאירה כל מערכת יחסים. אהבה היא.

אהבה פועמת 26.12.2017

בילי ותדר המיניות החדשה

כמו בכל תחומי החיים נרקמת שפה חדשה עם אנרגיה מתמירה ויוצרת מציאות , כך גם בתחום האהבה והמיניות, הצורך ליצור.