ספר הסופרפוד של אומינה

 

ספר הסופרפוד של אומינה

28 ינואר 2018

השבוע קיבלתי את הספר של אומינה ״סופרפוד שער למטבח חדש״ , עם הקדשה אישית מאומינה והקדמה מרגשת של דיוויד וולף . ספר מקסים משובח ואיכותי שליבי יצא אליו מהרגע הראשון, עם תמונות יפיפיות, 100 מתכונים מעוררי תיאבון, והתובנות של אומינה את מטבח הסופרפוד כמוביל דרך בבריאות , הנאה ויצירה.

אומינה היא מאסטרית של סופרפוד, ומביאה בשורה של בריאות והילינג לעולם החדש.

הנסיון רב השנים במטבח הרוא והסופרפוד וההחלמה הפרטית שלה מתזונה בעלת תדר גבוה הם הטריגר ליצירה של ספר מעורר חושים ומשמח כל כך.

מהספר סופרפוד שער למטבח החדש

לחזור אל חכמת הגוף , להתחבר לטבע, לאזן ולהש יב את ההרמוניה, לחזק את כוח החיים, להתחבר לתדרים של מודעות ,אהבה, ונשימה. להתחבר לאמא אדמה, ולארבעת האלמנטים, ובעיקר למי שאנחנו באמת כל אלה באים לידי ביטוי בספר של אומינה סופרפוד שער למטבח החדש.

הכוח לשנות ולחולל טרנספורמציה, לחיות את מעגלי החיים להתבונן ולהקשיב, להתכוון ולהתפלל, להתחבר לאכילה מודעת ולהפתח אל החדש.

מזון חי עם תדר גבוה,שמביא לאריכות ימים, מאזן את הPH ומונע דלקות, ממלכת מזון חדש עם אינדקס הצמחים המשויכים לממלכה ופירוט תכונותיהם המעולות.

אומינה מתכון מושקע מהספר סופרפוד

מאה המתכונים כוללים את עולם השייקים, והמיצים, וכמובן את השוטים המעוררים . שוקולדים מפרי הקקאו המקודש, מתוקים וקינוחים מושחתים,עם מתכוני ריבות, גלידות, עוגות, גרנולות, מקרונים, חטיפי בריאות , מלוחים וחמוצים מלאי פרוביוטיקה, חלבי שקדים אגוזים וזרעים ועוד מתכונים מפתים ומרהיבים.

הספר סופרפוד שער למטבח החדש

לדעתי כל אחד שרוצה להתחדש,להביא אור ועניין, יצירתיות ואהבה למטבח הפרטי שלו חייב לרכוש את הספר של אומינה, ספר נישה בממלכה שצברה פופולריות רבה בארץ ובעולם , ממלכה של טעמים תוססים וחדשים , ממלכה של בריאות והילינג.

אני זכיתי , התרגשתי והתענגתי , והמתכונים המקסימים עדיין מחכים לי ליצירה במטבח הפרטי שלי

תודה אומינה וכל הקשורים להוצאה לאור של הספר החשוב הזה ריגשתם באמת.

מהספר של אומינה סופרפוד

 

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 04.05.2020

הספר תשעים אחוז בריא -שרון בר גיל

ספר שתיזמון יציאתו לאור בעידן משבר הבריאות העולמי ונוכחותו במדפי מטבחינו לישום מיידי חשוב מעין כמוהו ,ומזכה אותנו באושר שמחה.

אנרגיה נשית 24.03.2020

קולגן צמחי וחלבון קטוגני צמחי

מרבית תוספי הקולגן מגיעים מעצמות, עור ורקמות חיבור של בעלי חיים, כולל בקר, דגים, סוסים, חזירים או ארנבים. מדוע לצרוך.

מזון בריא 15.03.2020

המלצות תזונתיות במשבר הקורונה

אני קשורה מבחינה תזונתית לעונות השנה וכמובן לאוכל בריא ,מזין ומרגיע . בתקופת הקורונה שמשלבת פחדים, חששות ושהיה ביתית מוגזמת,.

איזון צ׳אקרות 09.03.2020

הטוניק בר המפורסם בעולם

לאדפטוגנים שמעודדים ,מחדשים ושומרים על הג׳ינג יש את יכולת ההפעלה של אנרגיית הקונדליני , הם נכנסים ישר לליבה של מקור.