ויטליס חיזוק הכוח החיוני

 

ויטליס חיזוק הכוח החיוני

29 ינואר 2018

כשמדברים על חיוניות, מתכוונים לתחושה של להיות במיטבנו, מלאי התלהבות ומרץ לחיים. כדי להיות מלאי חיוניות אנו זקוקים לתזונה מעולה, מאחר שהיא מהווה את אבן היסוד לשמירת החיים. בבחירת תזונה באיכות גבוהה אנו בוחרים את הדרך לקבלת בריאותנו, ומחזקים את הסביבה הפנימית שלנו בפני השתלטות של מחלות.

ויטליס של פוקה מכיל תערובת צמחים מזינים בכל צבעי הקשת, המסייעים לגופכם לשגשג, זאת על ידי עזרה בניקוי רעלים והוספה של מרכיבים עוצמתיים, המסייעים לנו לרענן את גופנו ולהיבנות מחדש. ויטליס נוצר כדי לשפר את איכות הרקמות, עוצמת האיברים וחיוניות האנרגיה שלכם. הוא נוצר כדי לסייע לכם, מאחר שהוא מוסיף לרווחה (wellness), שלכם בכל הקשור לתחושה טובה, אנרגיה, חיות, פוקוס מנטאלי, חיסון,חיזוק ומניעת הזדקנות.

נבטי ברוקולי מרכיב בויטליס של פוקה

המוצר מספק קשר נרחבת של פיטונוטריאנטים יוצאי דופן ופרופיל תזונתי רחב יריעה, ועל כן הוא מציע הגנה מתמשכת של נוגדי חמצון ,אדפטוגניים לסטרס ותוספת תזונתית חזקה.

כאשר צמחי המרפא מטופלים, מעובדים ומאוחסנים כהלכה, הם יציבים למדי ויכולים להיות יישומיים לתקופות זמן ארוכות. צמחי המרפא של פוקה יכולים לספק תזונה "טרייה" על פני כל השנה בגלל תהליכי העיבוד שאינם משנים את תכונות היסוד של הצמח .

כל הרכיבים נבחרו בגלל יכולתם הייחודית והסינרגטית לסייע בהזנת הגוף בהיקף נרחב של תזונה חיונית, נוגדי חמצון, מניעת סטרס והשבת הנעורים. ממחקרים עדכניים עולה כי כאשר נוטלים את מזונות העל הללו בצירופים שונים, משיגים תוצאות משופרות. הרעיון הוא שהשלם גדול מסך כל חלקיו.

ריישי ממרכיבי הפטריות כוח של הויטליס

תערובת רבת עוצמה והיקף שמכילה תמציות של צמחים, מזונות על, פטריות מרפא, זרעים, נבטים, צמחים אדפטוגנים, שורשים ואצות שמספקים קשת רחבה של פיטו נוטריינטים יוצאי דופן עם פרופיל תזונתי רחב יריעה. מציע הגנה מתמשכת של נוגדי חימצון , אדפטוגנים לטיפול בסטרס ויצירת כושר ועמידות ותוספת תזונתית חזקה.

רכיבים : גבישים ממיץ סלק, אבקת פרי אמלה, קליפת גזע עץ אולמוס, אבקת מיץ עשב חיטה 30:1, גבישים ממיץ גזר, רכז מיץ אסרולה, פולן פרחים, ספירולינה, שורש ליקוריץ, עלי מנטה, אוכמניות טריות מיובשות בהקפאה, כלורלה מבוקעת – תא, גבישים של מיץ פרי האמלה מיובשים בהקפאה, גבישים של מיץ רימון מיובשים בהקפאה, תערובת אצות ארקטיות טריות, קורדיספס – כל חלקי הפטרייה, ריישי – כל חלקי הפטרייה, מיץ חמוציות מיובש בהקפאה, תמצית הוליסטית של שורש כורכום, תמצית הוליסטית של בזיליקום קדוש, תמצית הוליסטית של שורש ג'ינג'ר, תמצית הוליסטית של קליפת עץ קינמון, שורש ג'ינסנג אדום, קומפלקס ויטמיני B ממזון מלא (תמציות של בזיליקום קדוש, לימון ופרי גויאבה), מיץ אלוורה מרוכז, מיצוי במים של עלי תה ירוק.

מיץ עשב חיטה ממרכיבי הויטליס

הבעיה בתזונה שלנו  : תזונה דלה ו\או לקויה, חיים תובעניים ורווי מתח, חולשה ותשישות.

גופנו חי ומחדש את עצמו בעזרת התזונה שאנו מעניקים לו, אך אם המזון שאנו נותנים לו דל בויטמינים, מינרלים ורכיבים צמחיים להם אנו זקוקים, בריאותנו תיפגע. איכות המזון כיום ירודה בגלל החוסרים הנוצרים על ידי החקלאות התעשייתית – המודרנית והאינטנסיבית שאינה משקמת את האדמה ואת פוריותה ובייחוד לנוכח הדרישות התזונתיות שהולכות וגדלות בגלל אורח החיים המודרני, רווי הזיהום והמתח. דבר זה עלול לגרום לירידה ברמת החיוניות ובתחושת הרווחה.

הפיתרון : שיפור האנרגיה, נוגדי חמצון, הגנה תאית ורכיבי מזון מזינים.

ויטליס פועל כמזון אנרגטי ועוצמתי וכנוגד חמצון המסייע להאט את תהליכי ההזדקנות, לנטרל רעלים, להזין את הרקמות ולהגביר את רמות האנרגיה. יש לו פרופיל תזונתי רחב המספק לגוף כמות גדולה של ויטמינים חיוניים ואיכותיים ורכיבים צמחיים שיתמכו בכל פעילויות הגוף והתהליכים המטבוליים ויגבירו את החיוניות.

שילובים מומלצים : לחיזוק האנרגיה והחיוניות – ג'ינסנג אדום הוליסטי, וומנקיינד וירוקים מנקים. לשיפור התגובה למתח – טולסי (בזיליקום קדוש) ואשווגנדה. להגנה וחידוש התאים –כורכום הוליסטי, ויטמין סי טבעי ופטריות זהב. לניקוי רעלים – ירוקים מנקים וזוהר.

התוויות נגד : מומלץ להיוועץ במומחה בהריון והנקה.

חליטות תומכות : חליטה מחייה, תה ירוק למון גראס וג'ינג'ר,למון ג'ינג'ר ודבש מנוקה, כורכום זהב  .

ויטליס תערובת רבת עוצמה באבקה של פוקה

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 03.08.2019

טולסי ספיריט מוצרים חדשים

כשחשבנו על מותג משלנו , זה היה לנו הכי ברור בעולם שהוא יהיה חדשני, טרנספורמטיבי, מתקן את הסבל ממחלות חשוכות.

אהבה פועמת 24.07.2019

התקדשות בני האלוהים

האיחוד עם החצי השני, עם האלוהות מביא את האושר העילאי, את האלמוות, ההגשמה, תודעת העל הקוסמית, האני שנמצא בכל הייצורים,.

בריאות אנרגתית 17.03.2019

ויז׳ין רפואי

האאורה מתרחבת ומתחברת עם אאורות אחרות של אנשים נוספים לכדי מנדלה אנושית עצומה ומוארת באור נגוהות...

בריאות אנרגתית 08.03.2019

זמינות אנרגיה קבועה ואיכותית

מקור אנרגיה יציב ואיכותי, ללא מחזורים של עודף אנרגיה ולאחר מכן סטרס , עייפות ורעב... קשור לרמה נמוכה וקבועה של.