ויטליס חיזוק הכוח החיוני

 

ויטליס חיזוק הכוח החיוני

29 ינואר 2018

כשמדברים על חיוניות, מתכוונים לתחושה של להיות במיטבנו, מלאי התלהבות ומרץ לחיים. כדי להיות מלאי חיוניות אנו זקוקים לתזונה מעולה, מאחר שהיא מהווה את אבן היסוד לשמירת החיים. בבחירת תזונה באיכות גבוהה אנו בוחרים את הדרך לקבלת בריאותנו, ומחזקים את הסביבה הפנימית שלנו בפני השתלטות של מחלות.

ויטליס של פוקה מכיל תערובת צמחים מזינים בכל צבעי הקשת, המסייעים לגופכם לשגשג, זאת על ידי עזרה בניקוי רעלים והוספה של מרכיבים עוצמתיים, המסייעים לנו לרענן את גופנו ולהיבנות מחדש. ויטליס נוצר כדי לשפר את איכות הרקמות, עוצמת האיברים וחיוניות האנרגיה שלכם. הוא נוצר כדי לסייע לכם, מאחר שהוא מוסיף לרווחה (wellness), שלכם בכל הקשור לתחושה טובה, אנרגיה, חיות, פוקוס מנטאלי, חיסון,חיזוק ומניעת הזדקנות.

נבטי ברוקולי מרכיב בויטליס של פוקה

המוצר מספק קשר נרחבת של פיטונוטריאנטים יוצאי דופן ופרופיל תזונתי רחב יריעה, ועל כן הוא מציע הגנה מתמשכת של נוגדי חמצון ,אדפטוגניים לסטרס ותוספת תזונתית חזקה.

כאשר צמחי המרפא מטופלים, מעובדים ומאוחסנים כהלכה, הם יציבים למדי ויכולים להיות יישומיים לתקופות זמן ארוכות. צמחי המרפא של פוקה יכולים לספק תזונה "טרייה" על פני כל השנה בגלל תהליכי העיבוד שאינם משנים את תכונות היסוד של הצמח .

כל הרכיבים נבחרו בגלל יכולתם הייחודית והסינרגטית לסייע בהזנת הגוף בהיקף נרחב של תזונה חיונית, נוגדי חמצון, מניעת סטרס והשבת הנעורים. ממחקרים עדכניים עולה כי כאשר נוטלים את מזונות העל הללו בצירופים שונים, משיגים תוצאות משופרות. הרעיון הוא שהשלם גדול מסך כל חלקיו.

ריישי ממרכיבי הפטריות כוח של הויטליס

תערובת רבת עוצמה והיקף שמכילה תמציות של צמחים, מזונות על, פטריות מרפא, זרעים, נבטים, צמחים אדפטוגנים, שורשים ואצות שמספקים קשת רחבה של פיטו נוטריינטים יוצאי דופן עם פרופיל תזונתי רחב יריעה. מציע הגנה מתמשכת של נוגדי חימצון , אדפטוגנים לטיפול בסטרס ויצירת כושר ועמידות ותוספת תזונתית חזקה.

רכיבים : גבישים ממיץ סלק, אבקת פרי אמלה, קליפת גזע עץ אולמוס, אבקת מיץ עשב חיטה 30:1, גבישים ממיץ גזר, רכז מיץ אסרולה, פולן פרחים, ספירולינה, שורש ליקוריץ, עלי מנטה, אוכמניות טריות מיובשות בהקפאה, כלורלה מבוקעת – תא, גבישים של מיץ פרי האמלה מיובשים בהקפאה, גבישים של מיץ רימון מיובשים בהקפאה, תערובת אצות ארקטיות טריות, קורדיספס – כל חלקי הפטרייה, ריישי – כל חלקי הפטרייה, מיץ חמוציות מיובש בהקפאה, תמצית הוליסטית של שורש כורכום, תמצית הוליסטית של בזיליקום קדוש, תמצית הוליסטית של שורש ג'ינג'ר, תמצית הוליסטית של קליפת עץ קינמון, שורש ג'ינסנג אדום, קומפלקס ויטמיני B ממזון מלא (תמציות של בזיליקום קדוש, לימון ופרי גויאבה), מיץ אלוורה מרוכז, מיצוי במים של עלי תה ירוק.

מיץ עשב חיטה ממרכיבי הויטליס

הבעיה בתזונה שלנו  : תזונה דלה ו\או לקויה, חיים תובעניים ורווי מתח, חולשה ותשישות.

גופנו חי ומחדש את עצמו בעזרת התזונה שאנו מעניקים לו, אך אם המזון שאנו נותנים לו דל בויטמינים, מינרלים ורכיבים צמחיים להם אנו זקוקים, בריאותנו תיפגע. איכות המזון כיום ירודה בגלל החוסרים הנוצרים על ידי החקלאות התעשייתית – המודרנית והאינטנסיבית שאינה משקמת את האדמה ואת פוריותה ובייחוד לנוכח הדרישות התזונתיות שהולכות וגדלות בגלל אורח החיים המודרני, רווי הזיהום והמתח. דבר זה עלול לגרום לירידה ברמת החיוניות ובתחושת הרווחה.

הפיתרון : שיפור האנרגיה, נוגדי חמצון, הגנה תאית ורכיבי מזון מזינים.

ויטליס פועל כמזון אנרגטי ועוצמתי וכנוגד חמצון המסייע להאט את תהליכי ההזדקנות, לנטרל רעלים, להזין את הרקמות ולהגביר את רמות האנרגיה. יש לו פרופיל תזונתי רחב המספק לגוף כמות גדולה של ויטמינים חיוניים ואיכותיים ורכיבים צמחיים שיתמכו בכל פעילויות הגוף והתהליכים המטבוליים ויגבירו את החיוניות.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.

איזון צ׳אקרות 06.07.2020

בדיקת חום ובלוטת האיצטרבל

חלק מהוראות השעה על מנת למנוע את התפשטות הקורונה היא בדיקת חום בכניסה לכל מתחם , בתי קפה ומסעדות, עבודה,.

אדג׳נדה חברתית 18.05.2020

מסיכת הקורונה נחשפת – ד״ר זק בוש

בריאיון מאיר העיניים של הרשת THE HIGHWIRE עם דל ביגטרי שמראיין מומחים רבים בסוגיות שנולדו עם משבר הקורונה. והפעם עם.

בריאות אנרגתית 04.05.2020

מאיטקה פטרית הדיאטה

הרבה אנשים שואלים אותי עכשיו איך לעשות דיאטה כי צברו קילוגרמים מיותרים במהלך הבידוד . כמובן שכדי לעשות את זה.