יום שני בריא במיוחד -פזית פרטוש פרסי

 

יום שני בריא במיוחד -פזית פרטוש פרסי

12 פברואר 2018

יום שני הוא יום מיוחד , בחו״ל הוא יום פתיחת השבוע ובארץ אימצו את ייחודו באירועי ״ יום שני ללא בשר ״ ועכשיו מבית ״קול הגוף״ של פזית פרטוש פרסי נולד ״יום שני בריא״ סדרת הרצאות בנושאים בריאים במיוחד. וסדנה מיוחדת לדוברי צרפתית . זאת הזדמנות נהדרת לצאת מהמרחב הוירטואלי למפגש חם ואוהב עם פזית.

פזית היא יזמית סדרתית ומקצועית של הרצאות וטיפולים שנועדו לחנך וללמד אותנו את רזי התזונה של מטבח בריא וכנטורופתית את רזי הבריאות ומניעת מחלות.

פזית פרטוש פרסי שני בריא

על פזית פרטוש פרסי

מאז ומתמיד הקסים אותי הגוף האנושי, עניין אותי להבין איך הוא פועל, מה מניע אותו ומתי הוא במיטבו?

הסקרנות הזו, הביאה אותי בתחילת דרכי המקצועית ללמוד ביולוגיה ולהתמחות כמדריכת אירובי וכושר.

תפיסת האחדות בין גוף לנפש וההבנה שיש ביכולתנו להשפיע על הבריאות שלנו הנחתה אותי והאירה את דרכי לאורך כל שנותיי.

למדתי נטורופתיה בתל אביב והתמחיתי בישראל ובאירופה במגוון רחב מאוד של שיטות וגישות מתחום הרפואה הטבעית והמודעות הרוחנית: תזונה, צמחי מרפא, תוספי מזון, פרחי בך, רפלקסולוגיה, במקביל ללימודי אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה. כאשר גילתי את כוחו של הריפוי הטבעי, למדתי להעדיף את צמחי המרפא ותזונה וויטמינים על פני פתרונות אחרים.

חייתי 11 שנים בצרפת ובבלגיה ומזה 4 שנים שאני מאושרת לחזור לישראל ולעבוד כאן עם נשים וגברים שמבינים שבאמצעות הכלים הנכונים, יש באפשרותנו ליצור לעצמנו בריאות טובה ושמחה לחלום ולהגשים.

בעשייה המקצועית שלי אני מרגישה שליחות להעביר ידע שמאפשר איזון, ריפוי ושמחת חיים. החזון שלי הוא לאפשר גם לך ולעוד אנשים רבים את הכלים המדהימים של תזונה וסגנון חיים בריא.

האתר של פזית עם מיגוון אירועים וסדנאות

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בתי טבע וחקלאים אורגנים 09.02.2019

הטוניק בר המפורסם בעולם

בר משקאות, שיקויים ומזונות שמבוסס על צמחי מרפא, אדפטוגנים, סופרפוד, שמנים בריאים, פורמולות מדף, חלבונים זמינים, שיצר אווירה כל כך.

חינוך חדש 12.02.2018

יום שני בריא במיוחד -פזית פרטוש פרסי

ועכשיו מבית קול הגוף של פזית פרטוש פרסי נולד ״יום שני בריא״ סדרת הרצאות בנושאים בריאים במיוחד.

חינוך חדש 04.02.2018

התמקדות בבריאות עם אירית טסל

"פוקוסינג" מבוסס על הקשבה ל"תחושות מורגשות" (Felt Sense) אלו התחושות הגופניות שדרכן אנו חווים ו"מחזיקים" קשיים, מצבי חיים, התלבטויות וקונפליקטים..

הילינג וטרנספורמציה 15.12.2017

שחרור מהתמכרויות

בתקופה האחרונה כמה מחברותי הטובות ואני השתחררנו מהעישון. חלקינו בעזרת סיגריה אלקטרונית, אחרות בקורסי גמילה וכמה אחיות פשוט זרקו את.