אהבה עצמית בוולנטיין

 

אהבה עצמית בוולנטיין

14 פברואר 2018

״מי שרואה באותה מידה את היקום כולו בעצמו ואת עצמו ביקום כולו נמצא בלב של ידע האמת״. "Charaka Samhita”

כל מערכות היחסים הן על אהבה. אהבה ללא תנאי וקבלה של השלמות הטהורה שלך שמאירה כל מערכת יחסים. אהבה היא בלב לבו של העולם, בדיוק כפי שהיא בלב של החיים שלך. היחסים עם האהוב שלך, המשפחה שלך, החברים שלך והעולם סביבך מגדירים את האיכות של השלמות הרגשית שלך ומשקפים את מערכת היחסים שלך עם עצמך. קיימות דרכים רבות לעבור את המסע לעבר מערכת היחסים המושלמת, לקראת קבלה של עצמך כהתגלמות של אהבה מושלמת, אלוהית, ללא תנאי. זה דורש מודעות עמוקה, התמדה, והכי חשוב חמלה.

למרבה המזלקיימת הכוונה רבה לאורך הדרך. אלה הם האנשים שאתה פוגש כל יום, כי גם הם מחפשים חוויה אמיתית של אהבה ללא תנאי. אלה הם הרעיונות והערכים של השומרים שלנו הקרובים והיקרים לנו ,אלה הם החכמים בצורה של חברים ותיקים, מדריכים או מורים רוחניים, המחזיקים את מראת הזכוכית לנשמות שלנו, חושפים את מה שאנחנו צריכים ללמוד. כפי שאנו מאמצים את התשוקות שלנו ומתעמקים במסתורין של חיים, אנו מתאחדים עם המורכבות המלכותיות של הטבע; ואם נעקוב אחרי הסימנים, זה יכול לעזור לנו להבין מי אנחנו באמת.

, ME MYSELF AND I

"דרך אהבה כל מה שמר ימתיק

דרך אהבה כל מה שהוא נחושת יהפוך לזהב.

דרך אהבה כל הפסולת תהפוך ליין טהור

דרך אהבה כל כאב יהפוך לתרופה.

דרך האהבה המתים יהפכו לחיים.

דרך אהבה עבד יהפוך למלך"

ג'לאלאדין רומי

לא משנה באיזה מצב אתה נמצא ביחסים עם עצמיך ,חיפוש עמוק שחוצה פינות אפלות ועכורות של כאב והכרה בטבע הטבוע של הסבל , הוא הדרך לכבוש היטב את הפסגות הגבוהות ביותר של החזון והאושר הפנימי שלנו. מאת סבסטיאן פול מהספר "חיי פוקה"

חיפוש אהבה עצמית ועוגן בעולם היפיפה הארעי

סיפור אישי של אהבה עצמית

באחת התקופות המאתגרות בחיי , הייתי צריכה ללמוד לחיות עם בן זוג לאחר תקופה ארוכה של חיים עצמאיים וזה היה סופר קשה עבורי. אז החלטתי להעזר במאמנת אישית . אחד הגילויים המרעישים והמפתיעים שחוויתי בטיפול איתה היה בתחום האהבה העצמית.

הבנתי שכל מה שמעורר אצלי ריאקציה בזמן ההתמודדות הזוגית הוא פרי של יחסים לא סגורים ביני לבין עצמי. המראות המשקפות בי עצב, עצבים,עלבון, קורבנות,סלידה קשורים רק לעצמי והעבודה התמקדה בלתת תשומת לב לתחושות הגואות בי שנוצרו במראה הזוגית. לקבל אותם, להכיל אותם, לסלוח לעצמי, לחבק אותי, לאהוב אותי עם הפגמים המודחקים ששקעו אי שם לתוכי בתקופת העצמאות שלי וקמו שוב לתחיה בתקופה הזוגית.

מאז אותו אימון התחלתי לשים לב לעוצמות שבי, לאנרגיה שמאפשרת לי להתעלות מעל כל מה שהחיים מזמנים, שמאפשרת לי לקחת אחריות מלאה על עצמי , לבנות את תסריט חיי .

דאגתי לרווחתי ולבריאותי, למחשבותי ולרוחניות שבי, הבטחתי לעצמי שלא אוותר על האסנס שבי, על מהות קיומי, על הספיריט שלי. שאהיה קשובה לצרכים שלי, ליצירתיות שגואה בי, שאחיה ממקום של קבלה ואהבה עצמית ולא של הדחקה והשתקה.

כמובן שהחיים מספקים אתגרים, ויש עליות ומורדות, ושוב ושוב כל יום השמש זורחת מחדש, ויום חדש נולד עם אפשרויות חדשות לתת תשומת לב לייחודיות שעולה מתוכינו. להתחבר מחדש למקור האנרגיה הייחודי שלנו כדי להיות בהרמוניה ואיזון ברגעי החיים.

למדתי לבקש ולקבל, להעזר בזולת וביקום, להיות אנושית וחומלת, בהירה ומפוקסת במסלול שהתוויתי לעצמי, בשיתופי פעולה שזורמים איתי.

זוג שחוגג את האהבה העצמית הפרטית של כל אחד מהם

אהבה עצמית עבורי זאת הקשבה לבנק האנרגיה ובנק הרגשות הזמינים שלי שמתמלאים עם עשיה בתדר חיובי ומתרוקנים עם עשיה בתדר שלילי (שלא זורם עם הייעוד שלי).

אהבה עצמית עבורי היא האושר המעודן של זרימה עם יצירה שלא קשורה לזמן ולמרחב , שנובעת מתוכי באפס מאמץ, כולה אור ושפע של אנרגיה שייעודה לאחר שזקוק לה.

ט״ו באב הוא חג האהבה הזוגית כזו שזורמת בכרמים של השפע, הולכים ונפגשים עם בן הזוג המתאים, המשקף עבורינו את המראות הנכונות בדרך לאהבה עצמית.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


סופרפוד של נביטאס

החנות של פוקה

חלבון טבעוני איכותיפוסטים נוספים


אהבה פועמת 24.07.2019

התקדשות בני האלוהים

האיחוד עם החצי השני, עם האלוהות מביא את האושר העילאי, את האלמוות, ההגשמה, תודעת העל הקוסמית, האני שנמצא בכל הייצורים,.

אהבה פועמת 06.03.2018

מעלה תדר עם בודי פלו

״ הגיע הזמן לחיות במלואינו״ ״ להבליט את מי שאנחנו״ ״ להתחבר לאסנס של עצמינו ״ ו״ להציג את הצגת.

אהבה פועמת 14.02.2018

אהבה עצמית בוולנטיין

כל מערכות היחסים הן על אהבה. אהבה ללא תנאי וקבלה של השלמות הטהורה שלך שמאירה כל מערכת יחסים. אהבה היא.

אהבה פועמת 26.12.2017

בילי ותדר המיניות החדשה

כמו בכל תחומי החיים נרקמת שפה חדשה עם אנרגיה מתמירה ויוצרת מציאות , כך גם בתחום האהבה והמיניות, הצורך ליצור.