שלמה דהרמה המאסטרו

14 פברואר 2018

שלמה דהרמה מאסטר בינלאומי של ניקוי רעלים

שיטת Bodyflow של שלמה דהרמה לניקוי רעלים

שלמה דהרמה הוא מאסטר אינטיליגנטי שביכולתו לגרום לך לטרנספורמציה ע״י שינוי תפיסתי והקניית הרגלים בריאים ולחולל בך את הראיה הצלולה של תדר הבריאות .

שלמה חוזר עכשיו ממסע ניקויי רעלים מהגוף בעולם (ניו יורקמיאמילוס אנג׳לס וקוסטה ריקה), שם מחכים ומצפים להנחייתו המיוחדת , רבת השכבות שמורכבת מהרצאות מיוחדות, יוגה ומדיטציה, ריקוד, סווט לודג׳ , סדנאות בישול וצום מיצים שגורמות לנס הניקוי להתרחש ולנו להרגיש הרבה יותר טוב….

וממש עכשיו בפברואר 21-25 יש גם לנו בארץ אפשרות להצטרף לסדנת הניקויים , סדנת הדגל של Body flow הזרימה הרב מימדית.

צום מיצים

קצת על שלמה דהרמה

שלמה דהרמה, מאסטר ומומחה בינלאומי בתזונה בריאה והבנת בריאות אמיתית.

פורץ דרך, בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים בעזרת צומות CLEANSE, ממציא ומפתח שיטות ניקוי חדשות, המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי.

בעל 26 שהות ניסיון כמרפא טבעי, מאבחן אירידיולוגי (קריאה ברשתית העין)

רייקי מאסטר, ומתמחה ברפואת דופק טיבטית.

לימודיו אצל מורים שונים וניסיון רב שנים בעבודה פרטנית והנחיית סדנאות רבות עם אלפי אנשים, ברחבי העולם, הקנו לשלמה ידע וניסיון עצום. במהלך השנים שכלל שלמה את שיטת ניקוי הגוף מרעלים MDT עד לנוסחה מדויקת, בדוקה, מבוקרת, בטוחה ובריאה שבה משתמשים כיום בסדנאות BODYFLOW.

סדנה של BODYFLOW בקוסטה ריקה 2018

החזון של Bodyflow ע״פ שלמה דהרמה

"למחוק את הבורות של העבר, הנובעת מפחד להשתנות ולגדול. לטהר רעלים שנובעים מהפחד וההרגלים שהוא יצר, ברמה עמוקה. ליצור הבנה של איך הגוף באמת עובד ברמות הפיזית, הרגשית, המנטלית, והקוסמית. לחוות חוויה של היפתחות לבני אדם ולהבין שהאחווה, היא מהות החברה האנושית.

החברה המודרנית, התרחקה מן השורשים והמקורות של הרמוניה עם הטבע החברה המודרנית לא גדלה עם הטבע אלא גדלה על חשבון הטבע תהליך אשר יכול לקרות רק ממקום של אטימות רגשית, שיכולה להוביל לאכזריות שבה אנחנו כובשים את סביבתנו – אדמה צומח וחי, למען מטרות רווחיות או נוחות. החזון שלי, הוא לא לחזור אחורה, אלא להוסיף לכל הטכנולוגיה המדהימה שנוצרה במערב, את הקשר העמוק עם אמא אדמה ועולם הצומח והחי שממנו באנו. שילוב זה יכול לקחת את האנושות קדימה, לחיים בריאים ויצירתיים, כמעט ללא מחלות (שרובן נובעות מן הנתק), עם הרבה יותר יצירה, שמחה ואחווה, כאשר השוני בין גזע לגזע, דת לדת והאנשים עצמם, יביא לצמיחה, השראה ואהבה." (שלמה דהרמה)

סווט לודג׳ בסדנת ניקויי הרעלים

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חלבון טבעוני אורגני

סופרפוד של נביטאס

ניקוי רעלים עם פוקה

ניקוי רעלים חוברת להורדהפוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.

בריאות אנרגתית 04.05.2020

מאיטקה פטרית הדיאטה

הרבה אנשים שואלים אותי עכשיו איך לעשות דיאטה כי צברו קילוגרמים מיותרים במהלך הבידוד . כמובן שכדי לעשות את זה.

בריאות אנרגתית 27.04.2020

תקופה של חוסר וודאות – נאסים טאלב

נאסים טאלב אבי פילוסופיית האקראיות ואחד מהוגי הדעות המשפיעים כיום טוען ,שאנחנו חושבים בתבניות קבועות אוספים מידע, מנתחים אותו, מסיקים.

בריאות אנרגתית 13.03.2020

אדפטוגנים לקורונה

הריאות הן איבר המטרה , מערכת החיסון היא מטרת החיזוק ומנגנוני הסטרס חייבים להרגיע כדי לנטרל ולו במעט את השפעות.