טולסי ספיריט הילינג

 

טולסי ספיריט הילינג

20 פברואר 2018

בכתבים האיורוודים העתיקים צמח הטולסי היא הצמח הכי גבוה אנרגתית שבנמצא בגלל שבמהותה היא הרבה יותר מצמח . טולסי היא גם האשה של וישנו אחד האלים הראשיים בארסנל האלים בהינדואיזים . בכתבים אחרים טולסי היא המרכבה של לורד קרישנה ובעבור כך קיבלה את התואר המכובד ״ האמא של היוניברס״ .

טולסי היא צמח קדוש בהינדואיזם וזוכה לתפילות וטקסים יומיים כמעט בכל בית הודי. היא ממוקמת בכניסה לבית והאמונה גורסת שהיא מגנה על הבית ויושביו מפני מחלות , מזל רע ואנרגיות שליליות.

הלב של טולסי אומר YASH RAI בספרו ״טולסי ״ נחשב ״ האלקסיר של החיים״  היות ומבחינה רפואית טולסי היא הילרית, מדיסין (תרופה), השיקוי של החיים. כי אין מחלה שנוצרה ע״י האנושות שטולסי לא יכולה לרפא. מסרטן ובעיות נשימה, בעיות עיכול ועור ועד בעיות פוריות.

טולסי היא האדפטוגן האולטימטיבי ולכן מורידה סטרס ומעלה את החיסוניות והעמידות הכללית

פאם מונטגומרי כתבה ספר בשם״ הילינג ספיריט של הצמחים״ זה ספר משובח של מי שמחוברת לממלכת הצמחים ומתקשרת איתה .בספר מלמדת פאם את עבודתה עם אנרגית הריפוי של תודעת הצמחים  .

טולסי היא אחד מצמחי המפתח שפאם עובדת איתם, מבחינתה טולסי מצליחה להקשר ישירות לנשמה של אדם ולשנות לחלוטין את החסימות ואת התדר שיצרו מחלה מסוימת. לטענתה הנשמה של צמחים מסוגלת לדעת בדיוק את מה צריך לשנות במהלך ההילינג מבלי הדרכה ממנה. השינוי לפעמים נצפים כהרף עין ,  ויברציות ותדרים שנמצאים בספיריט של טולסי עובדים אנרגתית עם האדם הזקוק לריפוי ושם נולד המזור.

טולסי היא הפרוטקטורית של מקום, מופיעה בהודו בפתח של חצרות הבתים, אנשים מתפללים עבורה, מתקשרים איתה, חולמים אותה. היא מתקשרת עבורם את כל ממלכת הצמחים. בסרטון עם דיוויד וולף גורו הצמחים והמזון ניתן לראות את התובנה שלו שהיא צמח עם מודעות מחליטה בעצמה היכן לגדול ואיך לממש את ייעודה .

לחברת פוקה יש טולסי במספר מוצרים בכמוסות שנקראות הולי בזיל, ובחליטה שנקראית שלוש טולסי, היא צמח אדפטוגן ממדרגה ראשונה, בעלת תדר גבוה מאוד .היא מרגיעה את הנפש, משחררת רגשות ומעלה מצב רוח.

סבסטיאן פול על טולסי

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


איורוודה 17.11.2018

שקט בתזונה עם אליהו בוגר

הרבה מאיתנו מתוסכלים מכל הטרנדים הבריאותיים הקיצוניים, כבר לא יודעים אם האוכל בצלחת מזין או מזיק לנו ולמשפחה, ומחפשים סוף.

איורוודה 03.11.2018

קיצ׳רי מתכון ניקוי איורוודי

כשרוצה להוריד קצת במשקל, להרפות מהעומס, לתת לגוף אתנחתא מזונית , להתחבר למקצבי האיורוודה, להוריד במהירות את החשקים לקפה, סוכר.

איורוודה 03.11.2018

הרופא מהודו ד״ר ואסנט לאד

צפיתי השבוע במסגרת הפסטיבל הרוחני בסינמטק בסרט המרגש ״הרופא מהודו״ , סרט דוקו על ד״ר וואסנט לאד שהפיץ את תורת.

איורוודה 03.11.2018

טקס האש אגני הוטרה

בספר של דיוויד פראולי ״יוגה ואיורוודה״ אני מודעת מחדש לעומק ולחשיבות של עריכת פוג׳ה של אש מידי בוקר עם הזריחה.