מעלה תדר עם בודי פלו

 

מעלה תדר עם בודי פלו

6 מרץ 2018

הייתי בשבוע שעבר בסדנת ניקוי רעלים אמיתית , אותנטית, הארד קור, משובחת ועוד איפה ? פה ממש קרוב בצפון הארץ יחד עם חבורת BODY FLOW שלמה דהרמה התותח וענת בן קיקי מפיקת העל.

״ הגיע הזמן לחיות במלואינו״ ״ להבליט את מי שאנחנו״ ״ להתחבר לאסנס של עצמינו ״ ו״ להציג את הצגת חיינו ״ שלמה דהרמה.

שותים שייק בסדנת ניקוי רעלים של בודי פלו

כדי שנוכל לעשות את זה בהכי מחובר והכי בוואא קודם צריך לשחרר , לנקות, לטהר לפתוח חסימות ,לזרוק מהגוף את הפסולת שהצטברה במהלך השנים, להתחבר מחדש לרגשות והרצונות שדיכאנו , שפחדנו להציג במלואם. להרשות לעצמינו את החיבור למי שאנחנו שם באמת עם האהבות והתשוקות שלנו ומה שהכי גורם לנו לשמחה ואושר .

הניקוי של בודי פלו מתמקד בימים הראשונים בניקוי פיסי של מה שותים ומה מוציאים מהגוף. שותים שייקים מזינים, משקאות מנקים וסופחי רעלים, סיבים ותוספים ומוציאים הרבה פלאקים שזה בשפת הניקוי של שלמה מה שנדבק שנים בצינור העיכול וסוף סוף מתנתק ויוצא, פלאקים בצבעים וצורות שונות מה שמוכיח שעלינו על מסלול הניקוי.

שייקים עם שמות המשתתפים

ובמקביל לניקוי הפיסי מתרחשות המון סדנאות תנועה ורוח שעוזרות לשחרר את הפלאקים העקשניים. ריקודים , יוגה, מסאג׳ים, והכל בשיא הסטייל והייחודיות של הבודי פלו.

וכך כמו במלאכת מחשבת שמבוססת על ידע עתיק וניסיון של שנים רבות מצליח שלמה דהרמה אומן רב חושי ,רקדן מטורף ופרפורמר ענק ליצור סביבה שתומכת בתהליך .

שלמה מייצר קבוצת על מסונכרנת ומעלה ביחד איתה תדר . ההתעסקות במצב הפיסי הופכת שולית ככל שהימים נוקפים והאהבה תופסת מקום של כבוד בתהליך.

בודי פלו הצליחו ליצור ניקוי גאוני עם תדרים מדהימים של מוסיקה ותנועה בכל רמות ההוויה , מנחים מקסימים שכל אחד מהם יכול בכבוד בעצמו להחזיק קבוצה כמו יובל שהוביל ריברסינג מעולה ומתמסר והביא אותנו לשטיפה אנרגתית פורצת חסמים. וסימון שהוביל את הסווט לודג׳ בעוצמה ועידון וגרם לנו להזיע בסטייל את עצמינו .

טעים טעים השייק של בודי פלו

ומעל כולם המאסטרו שלמה דהרמה שמנצח בדיוק רב מונחה מטרה ומשיג תוצאות על .

כמובן שחייבת להודות ולציין את בחירת המקום הצנוע והנקי, את צוות ההלפרים המסור ואת צוות המטבח מלא החיים והפראנה וכמובן את הקבוצה מלאת החמלה והאהבה.

מהמקום שלי שנוכחת בניקויים מסוגים שונים (צום מיצים, מונו תזונה, פאנצ׳ה קארמה ובמקומוות שונים בעולם). מודה שהניקוי הזה הוא בין הטובים שחוויתי ומומלץ מאוד לכל אחד שבריאותו חשובה לו והגיע לו הזמן לעבור טרנספורמציה .

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חלבון טבעוני אורגני של סאן ווריור

סופרפוד של נביטאס

ניקוי רעלים עם פוקהפוסטים נוספים


אדג׳נדה חברתית 03.03.2021

מאיפה ההחלטות שלך באות ?

הכאוס העולמי לא מאפשר לנו להתבונן בפיכחון בתהליך וכל בן אדם פועל לפי האינטרסים הפרטיים שלו: יש שדואגים לפרנסה שלהם,.

אהבה פועמת 07.09.2020

שיתוף פעולה עם ״הסל של יעל״

אני מאוד מתגאה בשיתופי פעולה , לדעתי זה עונג להדהד יחד ביצירתיות עם שגרירים שמוצאים את המוצרים שמביאה מקסימים ובריאים.

אהבה פועמת 17.03.2020

טולסי ספיריט צילומי אווירה

אליתה הבת שלי מנהלת את טולסי ספיריט באנגליה , חברת האדפטוגנים . כטבעונית היא משלבת בתזונה שלה סופרפוד ואדפטוגנים שמשמשים.

אהבה פועמת 24.07.2019

התקדשות בני האלוהים

האיחוד עם החצי השני, עם האלוהות מביא את האושר העילאי, את האלמוות, ההגשמה, תודעת העל הקוסמית, האני שנמצא בכל הייצורים,.