אביב עם הצ׳אקרה השניה

 

אביב עם הצ׳אקרה השניה

11 מרץ 2018

סדנא אביבית מיוחדת של אלמנט המים עם אלה בילו והצ׳אקרה השניה כחלק מסדרת סדנאות שמחברות אותנו דרך ארכיטיפים ודרך תקשור מיוחדת של יצירת שינוי טרנספורמטיבי ושפה יוצרת מציאות בתוכינו פנימה.

העבודה עם הצ׳אקרות באמצעות מדיטציות חזיוניות היא חוויה אישית שנתמכת ע״י תמונות, סיפור, אינטואיציה, סרט ודיבור פנימי ומזמינה אותנו לחוות את החיבור האישי שלנו לצ׳אקרה השניה (סוודיסטאן ),עם כל מה שמתעורר ופותח שערים עבורינו.

סדנת צ׳אקרה שניה אלמנט המים מבקשים ומקבלים

הארכיטיפים של הצ׳אקרה הם החיהתנין, היאנטרה (צורה גאומטרית )- עיגול וסהר חסר, הצלילואם , והצבעכחול, לבן חלבי וכתום. אלמנט המים כפי שבא לידי ביטוי בצ׳אקרה השניה קשור לתכונות המים שהם צמידות תנועה ושינוי.

המאקרה שהוא דג פלאי או חית ים  וגלי המים בעומקים שונים מובילים אותנו לקבל את המתנות שלנו ,כל אחת והמקום הרוחני שלה והסימנים שמגיעים עבורה.

אלה בילו שרכשה את הידע המיוחד הזה מנועה בלאס והבריגו יוגה מובילה בחן ומקצועיות את הסדנא. היא משתמשת ביצירה (ציור זרימה בצבעים אקריליים), בטעמים, צלילים, מראות והסברים מפורטים כדי לחבר אותנו עם מסתורי הצ׳אקרה השניה.

אלמנט המים שמעורר בנו רגשות חבויים, נושא פעולה והבנה של האלמנטים הנשיים, מיניים ויצירתיים, המים רוצים לקחת את כל מה שבפנים ולהזרים אותו החוצה.

בכל צדף מסתתרת מתנה עבורך

אנחנו מתחברות לתדר של המילים ופוצחות בכתיבה אינטואיטיבית של המילים שקשורים לצ׳אקרת המים ושהכי מתחברות אליהן. אחד המסרים שעולים בצורה ברורה היא הזכות להתענג .

המיסתורין התעתוע והאמורפיות של אלמנט המים מאפשר לנו לקבל את החוסר שלמות ומקרב אותנו לעצמינו בהבנה שזה בסדר גמור להיות מי שאני. להכנס למערבולות החיים מבלי הפניקה של הצורך לעלות למעלה אלה התובנה של לשחרר להתמסר ולהסחף בזרם המערבולת למטה ובבוא העת המערבולת תטיס אותנו חזרה למעלה.

לכל אישה בסדנא מקור מים פרטי משלה שהדמיון מביא לפני השטח, חיה פרטית שמובילה את הדמיון והדרך לתוך מרחבים בעבר הווה עתיד עם תת מודע שמתעורר ומאפשר לנו לתקן ולאפשר זרימה בתקיעויות שלנו.

מקור מים פרטי בדמיון שלך

בסדנא נוצרת שפת סימנים פרטית משלנו שמשרתת אותנו ביכולות לזהות תהליכים פנימיים , מה מניע את הדברים, עבודה שמאפשרת לנו להביט בהתחלה של הדברים. לאחר הניקוי וההצללה , לאחר הזיכוך ואיפשור הזרימה מחדש נוצר מרחב מחודש , במרחב הזה נוצרת הזדמנות לישם את רצונותינו , להתחבר לעצמינו.

האביב היא תקופה מקסימה של טרנספורמציה ולידה מחדש, החיבור לארכיטיפים של הצ׳אקרה השניה והעבודה איתם מאפשרת חיבור בלתי אמצעי לשמחה שבנו.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חלבון טבעוני אורגני

סופרפוד של נביטאס

ניקוי רעלים עם פוקהפוסטים נוספים


איזון צ׳אקרות 06.07.2020

בדיקת חום ובלוטת האיצטרבל

חלק מהוראות השעה על מנת למנוע את התפשטות הקורונה היא בדיקת חום בכניסה לכל מתחם , בתי קפה ומסעדות, עבודה,.

איורוודה 27.05.2020

ניווט במעברים – ד״ר סבובודה

כעת, כשהעולם נפתח שוב לאחר הנעילה אנו מוצאים את עצמנו בתקופת מעבר. כניסתנו להסגר הייתה פתאומית, לא צפויה, ועבור רבים,.

איזון צ׳אקרות 09.03.2020

הטוניק בר המפורסם בעולם

לאדפטוגנים שמעודדים ,מחדשים ושומרים על הג׳ינג יש את יכולת ההפעלה של אנרגיית הקונדליני , הם נכנסים ישר לליבה של מקור.

איזון צ׳אקרות 05.05.2019

הגירסה הטובה של עצמי

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי.