אני באברהמס הוסטל

 

אני באברהמס הוסטל

11 מרץ 2018

השבוע קרה שנולד חיבור חזק ביני לבין אברהמס הוסטל. בצירוף מקרים נכחתי במקום התל אביבי במספר אירועים ואפילו ישנתי בו לילה אחד.

ומה גיליתי ? שנולד עולם חדש של אירוח ובתי מלון ,אברהמס הוא מין שענטז של מלון של פעם ואכסנית נוער, עם גרוב ומלא הטבות לנמצאים, ראש צעיר וטוב , שירות מעולה ופתוח ובעיקר חדש ואחר ובמחיר שווה לכל נפש.

הופעה של אסתר רדא ביום האישה באברהמס הוסטל

החדר שלנתי בו היה גדול ונעים, נקי ומחובר לסביבה, חדש ושקט במרכז הדרום התוסס של העיר.במרפסת הרחבה שצופה לגורדי השחקים של מרכז העיר יש מקום למפגש חם עם כל אנשי העולם שבאים להתאחסן .בבר בקומה ראשונה יש מוסיקה מגניבה, משקאות וארוחת הבוקר. ובו גם מתרחשות כל ערב הופעות ואירועים שווים ומיוחדים שמתאחסני ההוסטל רשאים להכנס בחינם. (מגניב)

המרפסת המגניבה בקומה שלישית באברהמס הוסטל
ציור של וידר ליפז מהתערוכה באברהמס הוסטל
ציור ענק ועוצמתי של שושנה טל בתערוכה באברהמס הוסטל

נכחתי ביום האישה (קיבלתי מתנה), במופע של אהובותי אסתר רדא ויעל דקלבאום ועלתה במלוא הדרה גם שירן אברהם התימניה המתובלת. המופע המרגש ורב העוצמה הנשית עם אסתר רדא שמובילה בהכי קול ווויב ומתנועעת כמו אתיופית מחוברת לאדמה .רדא מעלה שירים ותכנים עתירי העצמה של נינה סימון ובילי הולידיי, של שלום ואחווה ושל ילד פלא תהיה מי שאתה. כל התיירים שפגשתי במרפסת אחה״צ היו בהלם מההופעה והספיריט .בעצם אברהמס עושים את היחסי ציבור הכי טובים לתיירים שמתאחסנים אצלם.

ציורים של רמי רביב מהתערוכה באברהמס הוסטל

אז אני באברהס והאיזור מדליק ברמות בא לי להתחבר לסביבה דרך הבית קפה השכונתי בחשמל 12 והמסעדה המדליקה אוקינווה היפנית וגם להתענג בסינית הירו ראמן של אהרוני.

ראמן של אהרוני ליד אברהמס הוסטל

וכמה ימים אח״כ הוזמנתי לתערוכה מיוחדת של אומנים רובם לא מוכרים. הארט באברהמס  שכנראה הפך למקום המועדף של אוכלוסיית האלטרנטיבים בתל אביב השתבח. שם פגשתי את התמונות הקסומות של זיו קורן ממסעותיו בעולם , את רמי רביב שלכבודו הגעתי , את שושנה טל העוצמתית עם התמונות הענקיות , וידר ליפז עם העיט , ובחורה נוספת שהכי אהבתי את תמונת האישה באדום שלה אבל לא זיהיתי את שמה ליד התמונה.

תמונה של זיו קורן בתערוכה באברהמס הוסטל
תמונה של זיו קורן בתערוכה של אברהמס הוסטל

חייבת לספר כדי שתדעו שלחברים שלכם שבאים מחול זה המלון המועדף , שאם בא לכם יום מגניב בתל אביב זה המלון עבורכם, שכדאי לראות מה הבר שלהם מציג כל יום כי ההופעות באמת מיוחדות. וגם לאמר שאפו על יצירה כל כך אחרת ומרגשת פה בארץ.

תמונה אחת האהובות עלי בתערוכת ארט באברמס הוסטל

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חלבון טבעוני של סאן ווריור

סופרפוד של נביטאס

ניקוי רעלים עם פוקהפוסטים נוספים


ערבות הדדית 12.07.2020

זיהוי אמת ושקר

אחד הקורסים הכי משמעותיים שלמדתי במסגרת לימודי הרוקחות היה ״מחקרים רפואיים״. מכיון שלא לקחתי אותו ברצינות ונכשלתי בו היתה לי.

אדג׳נדה חברתית 08.06.2020

גזענות וסולידריות

״ואהבת לרעך כמוך ״ זהו כלל גדול בתורה לפי רבי עקיבא בתקופה האחרונה נושא הגזענות בעולם ובתוכינו עלה ביתר שאת.

קהילה בת קיימא 29.04.2020

קהילות שיתופיות אוטונומיות -ד״ר דרור גרין

כשם שהגלובליזציה מחזקת את המבנה ההיררכי של המדינה-התאגידית, הדרך היעילה ביותר להחליש את ההיררכיה היא להקים קהילות קטנות המבוססות על שיתוף.

משנים את העולם 16.04.2020

התגלות קולקטיבית מרטין וויניאקי

מה שיקרה בשבועות ובחודשים הקרובים עשוי לעצב את העולם לעוד שנים רבות. במקום להתנגד לכוחות האנטרופיה ולהתמכר בתקוות קלושות לחזרה.