הרשת הנשית מתחברת

 

הרשת הנשית מתחברת

18 מרץ 2018

איך נהניתי , בכנס נשים בתנועה שנערך ביום שישי באולם רוזין ברמת אביב. ככה זה איתנו הנשים כשמתראות ביחד משהו שמח ומדליק מתחיל להתרחש. מגיע שאפו ענק למארגנות מיכל מעין דון, חגית ארליך וגלי באר.

אורלי פורטל מנענעת

בכנס המרגש הזה הראשון מסוגו באו לידי ביטוי עוצמות המעגלים שנולדו מתוך הרשת בעקבות צורך וכורח של האישה למצוא נחמה ופתרונות בחברת נשים שמתמודדות עם אותן סיטואציות ומדברות בשפתה .הרשימו בחיבורן רשת מאמאנט , מעגל תנופה לנשים עצמאיות ברשת ,ומועדון בנות 50+ בכפר סבא .

אבל את ההצגה גנבה ללא ספק אורלי פורטל רקדנית מהממת עם מופע יחיד בשם ״ירכיים מחוללות״ . הכל היה שם בהופעה שלה : ריקוד, שירה, הרצאה, הקראת טקסט,אקסטזה, מורשת והנחיה מפורשת להזזת האגן ותכולתו. והיא היא מביאה אותה, מעוררת השראה ומובילה אותנו דרך מדבריות מרוקו ולהקת נשים ברבריות ומאתגרת אותנו הנוכחות להתחבר לקונדוליני שלנו , להניע את המים ברחם , לרווח את המועקה מהלב ולהניע את האטרף דרך הקרקפת.

אוי אורלי אורלי , איזה מורת דרך, כמה נשיות וחיבור לשורשים , יחידה במינה את !

אורלי פורטל בהסבר על שורשיה הברברים

הופיעה והתחברה לרשת גם ציפי רז במאית הסרט ״השדה האחד״ עם סיפורים מסתוריים ומיסטיים של החיים. כדי שנבין סוף סוף את התדר שבין הדברים ואיך הכל קשור להכל.

והדר לוי הזמרת הנפלאה שהגישה לנו ביצועים מענגים בעזרתה האדיבה של רוני פרנס .

התחברתי לאישה שבי דרך הגוף, נזכרתי בנשים החזקות שסביבי, קיבלתי השראה ממי שיצרו רשתות פועמות ומובילות והבטחתי לעצמי להתחבר לרשת נשים שמתעגלת במחוזותי

תודה רבה למארגנות , אני בטוחה שבימי האישה הבאים הכנס יפרח ויגיע לכל הנשים שראויות למעגל .

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חלבון טבעוני פלוס

סופרפוד של נביטאס

ניקוי רעלים עם פוקהפוסטים נוספים


אנרגיה נשית 24.03.2020

קולגן צמחי וחלבון קטוגני צמחי

מרבית תוספי הקולגן מגיעים מעצמות, עור ורקמות חיבור של בעלי חיים, כולל בקר, דגים, סוסים, חזירים או ארנבים. מדוע לצרוך.

אנרגיה נשית 03.01.2020

בקתת העץ במעלה ההר

בבקתת העץ הטובלת בג׳ונגל הודי פראי, נולדה זיקתי לבריאות מזהרת, אומנות הנשיות, הגשמת חלומות מודחקים שפרצו ביתר שאת במחשבותי וחזיונותי,.

איזון צ׳אקרות 05.05.2019

הגירסה הטובה של עצמי

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי.

אנרגיה נשית 18.03.2018

הרשת הנשית מתחברת

התחברתי לאישה שבי דרך הגוף, נזכרתי בנשים החזקות שסביבי, קיבלתי השראה ממי שיצרו רשתות פועמות ומובילות והבטחתי לעצמי להתחבר לרשת.