אום יוגה במנצ׳סתר

2 מאי 2018

סיפרתי כבר על הבת שלי שחיה באנגליה, שהיא מורה ליוגה , שהיא עושה מאלות מדהימות בעבודת יד ,אז יום אחד אני מקבלת ממנה הודעה חשובה ״אמא את חייבת לעזור לי לקחתי סטנד בתערוכת האום יוגה שוא במנצ׳סתר וגם מלמדת שם יוגה אז הסטנד יעמוד חשוף צריכה מישהו לאייש אותו, תבואי באפריל 20-22 , נתראה שם ״

די התעלמתי מהקריאה לעזרה הזאת , וממש לא התאים לי הקור האנגלי ועוד בצפון במנצ׳סתר. אבל ככל שנקף הזמן התחברתי לייעודי כאמא והתחלתי לחשוב על הסיטואציה בצורה חיובית דרך העיניים האוהבות שלי את הבת שלי את היוגה את השוא ואת החדש

מורה ליוגה באום יוגה שוא

היתה לי בעיה אישית לצאת מהקומפורט זון שלי .היתה לי שיגרה מהממת עם יוגה כל בוקר ותחושה של סוף סוף אילפתי את השיגרה לטובתי. והנה שוב מחפשת הרפתקאות , את הבלתי נודע הזה שמחכה לי בסיבוב , ואיזה מסר יש לו להציע עבורי.

אז כמובן שארזתי את הבגדים הכי חמים שלי וקפצתי לשלושה שבועות לאנגליה (אחכ הגעתי גם לפורטוגל), ובזרימה הזאת של הנכונות לשחרר ולהתייצב לטובת אדג׳נדה של מישהו אחר יש הפתעות מתוקות .

הגעתי באמצע הלילה למלון בשום מקום , שלידו יש רק את האיבנט סיטי ושם התערוכה.

למחרת על הבוקר נעטפתי בחיבוק חם ומבסוט של הבת שלי באמצע ארוחת הבוקר שלא מצאתי בה אפילו אלמנט אחד באוכל שלי.

הגעתי לדוכן המאלות היפיפה שכבר הוקם ומותג ומקרין מקצועיות ואיכותיות.

דוכן מיס מאלאס באום יוגה שוא

לפני כניסת הקהל התחלנו ליצור קשרים חברתיים עם מציגים ובעיקר מציגות על הליין של מעצבות צעירות מוכשרות ויפות סביב היוגה וצרכנותה. מזרונים אקולוגיים משעם , אופנה יוגית , שמנים ארומטיים, חליטות בריאות, קטורות ,תיקים, קרמים סבונים ושמנים לגוף בעבודת יד, נרות ותכשיטים ודוכן מאלות אחד של מיס מאלאס שלנו הישראליות במנצ׳סתר.

בנוסף לתערוכת היוגה הוקמו במקביל שני מתחמים נוספים מיינד בודי וויגן לייף שקשורים למדיטציות ולספיריט ולאוכל שאינו מכיל מוצרים מהחי.

במרחב הענק שהכיל 20,000 איש היו מתחמים של אימון יוגה שהתחלף כל שלושת רבעי שעה במורים מאסכולות שונות , סדנאות של מדיטציות, של חיפוש עצמי, של שירה מקודשת, של גונגים, הדגמות של אביזרי תעופה יוגית, והרבה רחש ושמחה באוויר.

מיס מאלאס אום יוגה שוא

אני והבת שלי מכרנו את המאלות המובחרות שלה , בעבודת יד, מחומרי גלם משובחים ושילובים יפיפיים , עם קשירות בין חרוז לחרוז והטמעת מנטרות ליצירת מאלה אנרגתית.

האנגליות אהבו את הוויב וההסברים נגעו והן מדדו ורכשו. היתה שמחה בביתן מיס מאלאס.

אך גולת הכותרת מבחינתי היה שיעור היוגה שאליתה העבירה באחד המתחמים בתערוכה.

שיעור יוגה אום יוגה שוא

יום לפני השיעור השתתפתי בדיוק באותו המתחם בשיעור יוגה של דיוויד סאיי שהוא סופר ידוע ומוכר בקרב מורי היוגה, הגענו לשיעור 20 אנשים ונהננו מאוד . הייתי בטוחה שפחות או יותר זאת כמות האנשים שתגיע לשיעור של אליתה . עדיין בתחילת דרכה ,רב האנשים בתערוכה הכירו ונחשפו אליה דרך הדוכן.

ואז הגיעה ההפתעה , התור השתרך דרך כל הדוכנים בשורה האחרונה, שבעים האנשים הראשונים להכנס למתחם השיעור כבר תפסו עמדות במזרונים הפרוסים ואני התחלתי להתרגש. אז השגתי מישהי מהדוכן ליד שתמכור בדוכן המאלות שלנו ועמדתי כמו אמא גאה ומבורכת לצלם את הילדה שלי שהגישה במלוא עוצמתה שיעור יוגה אינטנסיבי ומגובש, עם מנטרות ברקע ושבעים אנשים שמתנועעים באחידות. ומודים במחיאות כפיים בסופו.

שיעור יוגה אום יוגה שוא

ככה זה שיוצאים מהקומפורט זון נתקלים במידע מרגש ומשובח שניתן בהפתעה.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


יוגה ומדיטציה 20.10.2018

ריטריטים של יוגה במקומות קסומים בגואה

ביקרתי בגואה באוקטובר 2018 ב3 מקומות מהממים שכל אחד מהם יכול לארח ולאכלס קבוצה של שוחרי ומתרגלי יוגה ומדיטציה או.

יוגה ומדיטציה 17.07.2018

כדורי אנרגיה מאצ׳ה קוקוס ליים וקקאו טחינה מאקה

אני תמיד דואגת שהמקרר שלי יכיל כדורי אנרגיה , הם בריאים מזינים מעוררים ומעל הכל סופר טעימים.

יוגה ומדיטציה 02.05.2018

אום יוגה במנצ׳סתר

ואז הגיעה ההפתעה , התור השתרך דרך כל הדוכנים בשורה האחרונה, שבעים האנשים הראשונים להכנס למתחם השיעור כבר תפסו עמדות.

טיולים אקולוגים 02.05.2018

ריטריט יוגה בכפר אקולוגי בפורטוגל

האמת שלא יכולתי לאחל לעצמי ריטריט כל כך מיוחד ומתאים למה שאוהבת באמת יוגה, מדיטציה, טבע עוצמתי, אקולוגיה, אוכל אורגני.