פרומיקס שייקר עם הבטחה

 

פרומיקס שייקר עם הבטחה

2 מאי 2018

לאחרונה הבאנו לארץ את פרומיקס שייקר נייד לערבוב של אבקות חלבון וסופרפוד עם מים/חלב צמחי לקבלת משקה חלק ואחיד .

מה שיצר אצלי תשוקה ורצון לייבא את המכשיר הוא הלהב שלו שמייצר תנועת וורטקס למים ולנוזלים והוא מיוצר על פי תורתו של ויקטור שראוברגר שהבנתו מים ותנועתם חייבת לטעמי להלמד ולהטמע בכל מי שבריאותו חשובה לו .

ויקטור שראוברגר חי חלק גדול של חייו בהתבוננות ולימוד מהטבע. התובנות והיישומים שלו כל כך יפים ופשוטים ובהרמוניה עם הטבע המקצבים שלו ותהליכי הגומלין. למעשה כוכב הלכת שלנו משווע להמצאות שמבוססות על אקוטכנולוגיה כמו של ויקטור שיהפכו לנורמה של הכלכלה התעשייתית שלנו.

אנרגית הוורטקס שנוצרת בכוס מניעה תנועה אנרגתית טבעית של המים נותנת ביטוי לחמצן שבמים ומונעת מחיידקים להתפתח , נוצרת תנועה של מים וצורה פיסיקלית מועדפת שלהם .

לגוף שלנו שצורך את המים האנרגתים האלה יש אפשרות לשגשג .

שראוברגר נולד ב -30 ביוני 1885 באוסטריה למשפחה של יערנים במשך 400 שנים . ויקטור שמח להמשיך את המסורת המשפחתית וכתב "מאז ילדותי היתה זו השאיפה הגדולה של חיי להיות משגיח יערות כמו אבא שלי, סבא, סבא רבא ואביו שלפניו" .כבר כילד הוא גילה עניין רב בכל מה שקשור בטבע. הוא היה מסתובב כל היום בתוך היערות סביב אגם פלוקנשטיין שהיו כמעט ללא מגע יד אדם. מתוך רקע זה ויקטור למד לסמוך על תצפיותיו והמודעות האינטואיטיבית שלו, כפי שעשה אביו וסבו. הוא למד מהם כי כאשר מים זורמים באזורים הרריים מוצלים הם יוצרים צמחייה עשירה. וכי שדות שמושקים במים שמועברים אליהם בלילה הניבו יבולים יותר מאשר כרי דשא ושדות שכנים. מחקרים של ויקטור הצליחו להסביר את המשמעות של המים כאורגניזם חי וקדוש ולהמציא שיטות שונות לקידום ושמירת מים ברמה של טוהר וחיוניות אופטימלית . ידיעתו של ויקטור את המאפיינים של המים הוכיחה יתרונות סביבתיים וכלכליים.

הוא התחיל לתפוס מים כמו דם החיים של כדור הארץ, ושיער כי נחל חייב לזרום בדרך משלו אם הוא רוצה להמשיך לזרום ולהתחזק. ויקטור הגיע למסקנה כי נתיבי מים מעוצבים על ידי ערוצים מתפתלים וגדות מוצלים כדי להגן עליהם מפני עוצמת אור שמש ישיר, טמפרטורה נמוכה מעודדת זרימה טבעית , והיא תנאי הכרחי לשמר את כוח הזרימה של המים.

תופעות מעניינות שנאספו מתוך התצפיות שלו במי הנהרות והמפלים: היכולת של דגי הפורל לקפוץ מבריכת ההיקוות לראש המפל עם מעט מאמץ. לאחר עשרות שנים של תצפיות כאלה, ויקטור הגיע למסקנה כי אפיקי מים טבעיים מאפשרים הצטברות טבעית של אנרגיה הזורמת בכיוון ההפוך מהמים, היא האנרגיה שמשמשת את הפורל. תופעה זו של מערבולת שיוצרת בתוכה אנרגיה קינטית גבוהה הולידה רעיונות חדשים .

ויקטור השתמש בתצפיות אלה ליזום כלים להפקת חשמל ותנועה שפעלו בהרמוניה עם הטבע בכך שלא יצרו פליטות רעילות. הטבע הוא המורה שלנו והמשימה של הטכנולוגיה היא לא לתקן את הטבע ולא לנצלו ולהורסו, אלא ללמוד ממנו לחקות אותו.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 03.08.2019

טולסי ספיריט מוצרים חדשים

כשחשבנו על מותג משלנו , זה היה לנו הכי ברור בעולם שהוא יהיה חדשני, טרנספורמטיבי, מתקן את הסבל ממחלות חשוכות.

בריאות אנרגתית 09.02.2019

ממלכת הפטריות

הפטריות מושפעות במידה רבה בידי כוחות קוסמיים . כדי שהאדם יתחבר לטבע ויכלול מידע אמיתי של הקוסמוס ומנגנונים של תקשורת.

חיבור לטבע 17.07.2018

החופים הסודיים של קפלוניה

כשאני בוחרת חופשה שמתאימה לקיץ תמיד יהיה שם ים מעוטר בגווניו הרבים , טמפרטורת המים בקרירות משיבת חיים , בלי.

חיבור לטבע 16.07.2018

טרקים בקפלוניה

האי קפלוניה הוא אי פראי עם כפרים ציוריים, כפרים עתיקים, טרסות , עצי זית, המון ברושים ואורנים, הרים גבוהים שנופלים.