הזדמנות אדירה להתפתחות רוחנית

 

הזדמנות אדירה להתפתחות רוחנית

26 יולי 2018

בליל יום שישי הקרוב נוצרת עבורינו הזדמנות יוציאת דופן להתפתחות רוחנית. באותו הלילה ב27 ביולי 2018, ליל ירח מלא, חג האהבה ט״ו באב, חג הגורו פורנימה ( הזדמנות להודות למי שהשפיע עלינו ולהתחבר למורה הפנימי שלנו), וליקוי הירח הארוך ביותר במאה ה21 . המארג הסינכרוני יוצר משמעות אדירה והשפעת הכבידה של ליקוי הירח מכפילה פי מאה את השפעת התירגול.

בלילה הזה , התירגולים הרוחנים שלנו , מדיטציה, שירת מנטרות, תפילות, כוונה אישית, הודיה, ברכה, הוקרה, שאיפה, התמסרות, יזכו לתגמול טוטאלי עם התופעה הקוסמית ברקע.

מדיטצית צ׳אקרות

 

הליקוי יחל ביום שישי, 27 ביולי, מוצאי ט"ו באב, בשעה 20:14, שעון ישראל

ליקוי הירח יוצר אמפליפיקציה לתופעת האהבה שנוכל לראות את יופי האהבה ולהרגיש אותה פועמת בתוכינו וגודשת מאיתנו לאהובינו.

לפי ד״ר סבובודה (רופא איורוודי מוערך ), בתקופת ירח מלא בדרך כלל עולה בתוכינו הרגש. חג האהבה שלנו גם מתגמל את איזור הלב המשדר אהבה, והיחסים בין גורו לתלמידיו מושתתים על אהבה. רק כשאתה לומד לאהוב ללא תנאי את הגורו שלך ההתקדמות הרוחנית שלך מתרחשת ואתה מצליח להתחבר לאלוהות.

במרחק של יום אחד אנחנו מסוגלים לארגן עבורינו מקדש מרפא, אוהב, שיאפשר לנו לבקש את תפילותינו, להקדיש את עצמינו לנתיב הרוחני, להתמסר רוח , לברך ולאהוב את מי שהשפיע עלינו וגרם לנו לאהוב אהבה ללא גבול, שהוא מורה דרך עבורינו .

נתרגל הכרת תודה לגורו הפנימי שלנו, האור והתודעה שחושפים את הנתיב האמיתי .ולכל  המורים שלנו, מדריכים, אבות, בני משפחה, וחברים מיוחדים אשר האור וחוכמה שלהם האירו את דרכינו.

תודה ליקום שהוא מאפשר את ההזדמנות האנרגתית הזאת עבורינו להתקדם.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חלבון טבעוני איכותי

הסופרפוד של נביטאס

ניקוי רעלים עם פוקהפוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.

בריאות אנרגתית 04.05.2020

מאיטקה פטרית הדיאטה

הרבה אנשים שואלים אותי עכשיו איך לעשות דיאטה כי צברו קילוגרמים מיותרים במהלך הבידוד . כמובן שכדי לעשות את זה.

בריאות אנרגתית 27.04.2020

תקופה של חוסר וודאות – נאסים טאלב

נאסים טאלב אבי פילוסופיית האקראיות ואחד מהוגי הדעות המשפיעים כיום טוען ,שאנחנו חושבים בתבניות קבועות אוספים מידע, מנתחים אותו, מסיקים.

בריאות אנרגתית 13.03.2020

אדפטוגנים לקורונה

הריאות הן איבר המטרה , מערכת החיסון היא מטרת החיזוק ומנגנוני הסטרס חייבים להרגיע כדי לנטרל ולו במעט את השפעות.