ריטריט פאנצ׳ה קרמה בדרום הודו

 

ריטריט פאנצ׳ה קרמה בדרום הודו

2 נובמבר 2018

כשאני מרגישה שהגיע הזמן כלומר יש במערכת שלי עומס מיותר שיכול להתבטא בעליה במשקל (אצלי זה מתישב באיזור הבטן ), חוסר בהירות וסוג של בלבול של מה רוצה מעצמי כאן ועכשיו כמו בליל של קולות ורעיונות וחוסר מיקוד ועשייה . חלומות בהקיץ מין בועה של תכנונים לעתיד והתלהבות יתר ממה שהולכת לעשות אבל לא מתחילה וזורמת ולא מצליחה להביא את עצמי לעשייה. עצבנות וחוסר שקט מבפנים , לא קלילה ושמחה …. הכל מתבטא בעתיד וגם בעבר אבל לא כאן בהווה.. 

מחליטה לצאת לחופש להחזיר לעצמי את השקט בראש, את השמחה והקלילות את המרחב והרווח שבין המחשבות , את החיבור לטבע שבי ולטבע בסביבתי, ומנסיוני יש מקום בהודו שמרגיש לי כמו בית ומשפחה שמטפל בי במסירות ועדינות ומחזיר לי במיידיות אותי לעצמי.

זה מרכז איורוודה , כפר קטן בהרים או ליד הים עם מסורת רבת שנים אוטנטי לחלוטין שנמצא שם בשבילי להתאזן ולחזור להרמוניה , להזין את הגוף נפש שלי בחומרים משובחים ובעיקר להשקיט את התודעה שלי.

מהי פאנצ'ה קארמה?

באופן מסורתי, פאנצ'ה קארמה היא תהליך ניקוי וריפוי עמוק שמסיר את החסימות שמונעות מאיתנו לחוות מצב של רווחה ובריאות מיטבית. זהו תהליך ניקוי הרעלים שמצליח לחדור באופן העמוק ביותר לרקמות של גופנו ולרפא מגוון רחב של בעיות בריאותיות. לניקוי זה יש השפעות עמוקות על הגוף האנרגטי והוא יכול לנקות זיכרון תאי והטבעות במישור הגנטי (שאותן התרבות ההינדית מחשיבה לניקוי של קארמה ישנה). זהו "טקס חניכה" שיש לו השפעות עמוקות על כל מישורי החיים.

על המרכז

בכפר קטן חיה קהילה שמתבססת על עקרונות האיורוודה – שדואגת לגוף, לרוח, לתודעה ולסביבה. במרכז תוכלו לקבל טיפול מצוות של רופאים מיומנים ומחויבים, המשתייכים לשושלת ארוכה מאוד. אנשים אלו פועלים מתוך כבוד ויושרה מקצועית, שתגע ללבכם ותפתח את תודעתכם וגופכם לריפוי עמוק.

התוכנית הייחודית נערכת במתכונת המסורתית של לימוד ומדיטציה ותומכת במשתתפים מערביים. במהלך ההשתתפות בתוכנית זו תוכלו להרגיש את התועלת הרוחנית והפיזית של הניקוי העמוק וההתחדשות. בסוף הריטריט תרגישו אנשים חדשים ותחוו תהליך אמיתי של טרנספורמציה. מעבר לכך, להשקעה הזו בעצמכם יש גם ערך מוסרי בעצם התמיכה בתרומה לקהילה המקומית, המשמרת ידע מסורתי חשוב.

מסאג׳ איורוודי .
 מכיוון שהטיפול כל כך ייחודי ופרטי (כל אחד מקבל את הטיפול שזקוק לו בהתאם לטיפוס שלו והסימפטומים שאיתם הגיע), אני ממליצה להגיע לשם ותומכת באהבה במי שרוצה .

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


אדפטוגנים אורגניים

חלבון טבעוני

סופרפוד אורגני

ניקוי רעלים עם פוקהפוסטים נוספים


איורוודה 17.11.2018

שקט בתזונה עם אליהו בוגר

הרבה מאיתנו מתוסכלים מכל הטרנדים הבריאותיים הקיצוניים, כבר לא יודעים אם האוכל בצלחת מזין או מזיק לנו ולמשפחה, ומחפשים סוף.

איורוודה 03.11.2018

קיצ׳רי מתכון ניקוי איורוודי

כשרוצה להוריד קצת במשקל, להרפות מהעומס, לתת לגוף אתנחתא מזונית , להתחבר למקצבי האיורוודה, להוריד במהירות את החשקים לקפה, סוכר.

איורוודה 03.11.2018

הרופא מהודו ד״ר ואסנט לאד

צפיתי השבוע במסגרת הפסטיבל הרוחני בסינמטק בסרט המרגש ״הרופא מהודו״ , סרט דוקו על ד״ר וואסנט לאד שהפיץ את תורת.

איורוודה 03.11.2018

טקס האש אגני הוטרה

בספר של דיוויד פראולי ״יוגה ואיורוודה״ אני מודעת מחדש לעומק ולחשיבות של עריכת פוג׳ה של אש מידי בוקר עם הזריחה.