ריטריט פאנצ׳ה קרמה בדרום הודו

 

ריטריט פאנצ׳ה קרמה בדרום הודו

2 נובמבר 2018

כשאני מרגישה שהגיע הזמן כלומר יש במערכת שלי עומס מיותר שיכול להתבטא בעליה במשקל (אצלי זה מתישב באיזור הבטן ), חוסר בהירות וסוג של בלבול של מה רוצה מעצמי כאן ועכשיו כמו בליל של קולות ורעיונות וחוסר מיקוד ועשייה . חלומות בהקיץ מין בועה של תכנונים לעתיד והתלהבות יתר ממה שהולכת לעשות אבל לא מתחילה וזורמת ולא מצליחה להביא את עצמי לעשייה. עצבנות וחוסר שקט מבפנים , לא קלילה ושמחה …. הכל מתבטא בעתיד וגם בעבר אבל לא כאן בהווה.. 

מחליטה לצאת לחופש להחזיר לעצמי את השקט בראש, את השמחה והקלילות את המרחב והרווח שבין המחשבות , את החיבור לטבע שבי ולטבע בסביבתי, ומנסיוני יש מקום בהודו שמרגיש לי כמו בית ומשפחה שמטפל בי במסירות ועדינות ומחזיר לי במיידיות אותי לעצמי.

זה מרכז איורוודה , כפר קטן בהרים או ליד הים עם מסורת רבת שנים אוטנטי לחלוטין שנמצא שם בשבילי להתאזן ולחזור להרמוניה , להזין את הגוף נפש שלי בחומרים משובחים ובעיקר להשקיט את התודעה שלי.

מהי פאנצ'ה קארמה?

באופן מסורתי, פאנצ'ה קארמה היא תהליך ניקוי וריפוי עמוק שמסיר את החסימות שמונעות מאיתנו לחוות מצב של רווחה ובריאות מיטבית. זהו תהליך ניקוי הרעלים שמצליח לחדור באופן העמוק ביותר לרקמות של גופנו ולרפא מגוון רחב של בעיות בריאותיות. לניקוי זה יש השפעות עמוקות על הגוף האנרגטי והוא יכול לנקות זיכרון תאי והטבעות במישור הגנטי (שאותן התרבות ההינדית מחשיבה לניקוי של קארמה ישנה). זהו "טקס חניכה" שיש לו השפעות עמוקות על כל מישורי החיים.

על המרכז

בכפר קטן חיה קהילה שמתבססת על עקרונות האיורוודה – שדואגת לגוף, לרוח, לתודעה ולסביבה. במרכז תוכלו לקבל טיפול מצוות של רופאים מיומנים ומחויבים, המשתייכים לשושלת ארוכה מאוד. אנשים אלו פועלים מתוך כבוד ויושרה מקצועית, שתגע ללבכם ותפתח את תודעתכם וגופכם לריפוי עמוק.

התוכנית הייחודית נערכת במתכונת המסורתית של לימוד ומדיטציה ותומכת במשתתפים מערביים. במהלך ההשתתפות בתוכנית זו תוכלו להרגיש את התועלת הרוחנית והפיזית של הניקוי העמוק וההתחדשות. בסוף הריטריט תרגישו אנשים חדשים ותחוו תהליך אמיתי של טרנספורמציה. מעבר לכך, להשקעה הזו בעצמכם יש גם ערך מוסרי בעצם התמיכה בתרומה לקהילה המקומית, המשמרת ידע מסורתי חשוב.

מסאג׳ איורוודי .
 מכיוון שהטיפול כל כך ייחודי ופרטי (כל אחד מקבל את הטיפול שזקוק לו בהתאם לטיפוס שלו והסימפטומים שאיתם הגיע), אני ממליצה להגיע לשם ותומכת באהבה במי שרוצה .

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


אדפטוגנים אורגניים

חלבון טבעוני

סופרפוד אורגני

ניקוי רעלים עם פוקהפוסטים נוספים


איורוודה 27.05.2020

ניווט במעברים – ד״ר סבובודה

כעת, כשהעולם נפתח שוב לאחר הנעילה אנו מוצאים את עצמנו בתקופת מעבר. כניסתנו להסגר הייתה פתאומית, לא צפויה, ועבור רבים,.

איורוודה 15.03.2020

ניקוי רעלים בתקופת הקורונה

בתקופה כזאת של לחץ וחרדה , של פחדים וסטרס, של ״סוף העולם״ , חוסר ידיעה על הולך לקרות וכמה זמן.

איורוודה 07.01.2020

השבת הנעורים

השבת הנעורים ברפואה האיורוודית היא ענף בפני עצמו , שנקרא רסיאנה ״ הנתיב של המיץ״ חידוש הבריאות , או לחזור.

איורוודה 02.01.2020

פאנצ׳ה קרמה

ניקוי רעלים אוטנטי איורוודי, שחוויתי במהלך פברואר מרץ בקרלה הודו, בג׳ונגל שהוא שמורת טבע בהרים ,עם השגחה צמודה של רופאים.