אלכימיה במטבח

9 פברואר 2019

 ״ראי טוב״ מאת חגית אלמקייס

״כשאת מביטה אלי זכרי שאני המראה שלך,כל שאת רואה דרכי בעינייך היפות,

נגלה מאישונייך המתרחבים אליי. אבקש אותך הפעם, אחות נשמתי

ובכל פעם שתניחי מבטך על פניי: ראי בי טוב, ראי אותי כפי שהנני,

ללא המסכות שדבקו לפניי עם השנים,ללא המשוכות המפרידות אותי מתוכי.

הביטי בי כפי שאת מביטה במראה ברגעים בהם משתקף יופייך, בהם נגלה ניצוץ חייך בעינייך.״

מזון שנרקח על ידינו ,במטבח הפרטי , הוא בעל תדר גבוה . יש בו יצירתיות, מיינדפולנס, איכות בבחירת חומרי הגלם, תשוקה , ומודעות .האינטיליגנציה האלכימית שלנו מתעוררת והבחירה שלנו ליצר משהו שבריא עבורינו ועבור יקירינו מאתגרת אותנו לקחת אחריות על הבריאות.

מזון בפרספטיבה של בריאות, יכול להיות טעים , יפיפה, מריח מעולה, חדשני, מעורר את בלוטות הרוק, ססגוני ותוסס, מנקה ומטהר איברים פנימיים, מעודד באלנס הורמונלי, מחדש את הכוח המיני תשוקתי, מאתגר את היכולת הספורטיבית, מחזק את מערכת החיסון, מגן על מערכת העצבים מחדד את הקוגניטיביות ועוזר לנו להתמודד עם החיים.

הכניסה שלנו למטבח ליצר משהו עבורינו ועבור הקרובים לנו היא נוסחא מנצחת ומתוחכמת של הרפואה החדשה. יצירת מתכונים והשיתוף שלהם היא יעילה ואפקטיבית ומייצרת קהילת בריאות חיה ותוססת שמאפשרת את הפצת התדר .

גרין דטוקס סמודי אלכימיה במטבח

כדי לנצל את כוחות הריפוי של הגוף דרושה השקעה וטיפוח בכל רמות ההוויה ותקשורת של שפע עם עולם הטבע.

בחוברת ובאתר האינטרנט שלנו נשתף מתכונים שקשורים לאלכימיה במטבח : מזונות המשלבים חומרי הזנה מעולים ואדפטוגנים ומחזקי חיסון דרך מתכוני קוסמטיקה וטואלטיקה וכמובן מתכונים של שיקויי בריאות וקינוחים מהפנטים .

הבשורה: ניתן לשלב במטבח הביתי חומרי גלם חשובים ולרקוח עבורינו יצירות אומנות , מזינות, טעימות, יפיפיות ובריאות. לשנות חלק מהתפיסה הרווחת שקוסמטיקה וטואלטיקה זה מוצרי מדף, ולאפשר שינוי תודעתי שהינו נדבך חשוב בטיפוח הבריאות ומניעת מחלות.

המטבח האלכימי שלי

עקרונות הטבע

הפוטנציאל שלנו לרפא את עצמינו קשורה ליכולת של כל תא בגופינו לתקן את עצמו ולהחלים בתנאים אופטימליים. האיכות של פטריות מרפא דומה לפוטנציאל התא בגוף האדם עם יכולת תקשורת קולקטיבית שמגיעה לכל קור במערכת התפטיר.

האנלוגיה בין גוף האדם והתאים כחלק מהשלם עם ממלכת הפטריות יצרה בי את המוטיבציה להביא לידיעת הציבור את היכולת לממש בריאות אופטימלית עם תזונה יומית שכוללת פטריות מרפא ואדפטוגניים ובכך לתמוך בכל מערכות הגוף ליצר הומאוסטזיס והילינג.

מערכת אקולוגית שלמה

מערכת אקולוגית בריאה מתבססת על מיגוון ביולוגי נרחב. מאפשרת לכל מין לבטא את עצמו בצורה שלמה ואיכותית עם המתנה שאיתה הגיע לעולם כדי ליצר הרמוניה וסביבה משגשגת עבור כולם.

סובלנות וערבות הדדית בין הפרטים במערכת מונעת השתלטות של מינים פולשניים, פתוגניים, זיהום והכחדה של מינים. ניהול בר קיימא של משאבי האקולוגיה הפנימית עם מיגוון רחב ככל האפשר של חשיפה למינים שונים יאתגר את המקרוביום שלנו (החיידקים הטובים ), הנוטריינטים (חומרי ההזנה), ההורמונים , הנוירוטרנסמיטורים , תאי החיסון וההגנה התאית להתמודד עם איומים מורכבים בעידן של מחלות חשוכות מרפא.

נגישות יומיומית

אינפורמציה של בריאות ואנטי סטרס תתממש כחלק מהפעילות של טולסי ספיריט עם חומרי גלם איכותיים, מתכונים זמינים, בלוגים ושיתופי פעולה כחלק מתפיסת בריאות אקולוגית שלמה.

תפילתי שהחזון והבשורה ישאו פרי כדי לצמצם את החולי והסבל ולהקנות כלים יישומיים ופשוטים על מנת שכל אחד יוכל להכניס את האנרגיה המהדהדת הזאת למטבח הביתי.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 04.05.2020

הספר תשעים אחוז בריא -שרון בר גיל

ספר שתיזמון יציאתו לאור בעידן משבר הבריאות העולמי ונוכחותו במדפי מטבחינו לישום מיידי חשוב מעין כמוהו ,ומזכה אותנו באושר שמחה.

אנרגיה נשית 24.03.2020

קולגן צמחי וחלבון קטוגני צמחי

מרבית תוספי הקולגן מגיעים מעצמות, עור ורקמות חיבור של בעלי חיים, כולל בקר, דגים, סוסים, חזירים או ארנבים. מדוע לצרוך.

מזון בריא 15.03.2020

המלצות תזונתיות במשבר הקורונה

אני קשורה מבחינה תזונתית לעונות השנה וכמובן לאוכל בריא ,מזין ומרגיע . בתקופת הקורונה שמשלבת פחדים, חששות ושהיה ביתית מוגזמת,.

איזון צ׳אקרות 09.03.2020

הטוניק בר המפורסם בעולם

לאדפטוגנים שמעודדים ,מחדשים ושומרים על הג׳ינג יש את יכולת ההפעלה של אנרגיית הקונדליני , הם נכנסים ישר לליבה של מקור.