המרצת האיברים האחראים לניקוי

 

המרצת האיברים האחראים לניקוי

8 מרץ 2019

תומכים באברי הפינוי של הגוף להתחבר ליכולות הטבעיות שלהם .למי שיש בעיה באחד מאיברים אלו , התמיכה באיבר לפני ואחרי הניקוי היא בעלת חשיבות יתרה בתהליך הניקוי

לחברת פוקה יש פורמולות צמחיות בעלי אפיניות לאיבר מסוים ותמיכה בפעילותו.

העור הברשה יבשה של העור להמרצת הלימפה – מעודדת סילוק תאים מתים , פתיחת נקבוביות העור, המרצת נוזל הלימפה, והוצאת הפסולת דרך העור.

קפיצה בטרמפולינה נחשבת שיטה יעילה מאוד בהוצאת הרעלים דרך הלימפה וההזעה ניתן לקפוץ גם על חבל .הקפיצה מאפשרת תנועה לימפטית גם באיזורי הגוף הפנימיים.

מאסג׳ מענג, מסאג׳ איורוודי רווי שמנים , מסאג׳ רקמות עמוק, מסאג׳ לימפתי כולם יעודדו את זרימת הלימפה ואת הניקוי דרך העור . אמבטיות חמות וקרות לסירוגין מעוררים וממריצים. סאונה אינפרא רד, סאונה רטובה,סאונה יבשה מעודדות הזעה דרך העור.

הריאות – נשימה חיונית להוצאת פסולת דרך הריאות. תרגילי נשימות (פרנאימה) , מדיטציה, פעילות ספורט, וגם מודעות לנשימה ישחחרו CO2 ואיתם רעלים.

מדיטציות

המעי הגסחוקנים ושיטת ההידרוקולוניקס עוזרים בפינוי פסולת מהמעי הגס, תמר צוברי אפלטון עם חברת האקוותרפיה שלה מיישמת בהצלחה כאן בארץ את שיטת ההידרוקולוניקס שמזרימה מים טהורים בלחץ נמוך אל המעי הגס ושואבת אותם חזרה במערכת סגורה . מסייעת בשחרור פסולת וריר מהמעי, ומשפרת את פעולת המעיים.

הכליות – הכליות מסננות את הפסולת ומסלקות אותה מהגוף באמצעות שתן. שתו מספיק נוזלים, חליטות צמחים, מי קוקוס, ותדאגו להשתין בתדירות גבוהה במהלך הניקוי על מנת לאפשר לכליות לסייע לכם להוציא את הרעלים מהגוף.

הכבדניקוי ונטרול רעלים מתבצעות באופן טבעי בכבד בשני שלבים ,בשלב ראשון הגוף מפרק את הרעל למטבוליט ביניים ע״י אנזימי ציטוכרום P450 שמיועדים לכך, כדי שיוכלו בקלות רבה יותר להתחבר למולקולות מסיסות מים. בשלב השני באמצעות חיבור עם קבוצות מסוימות( מתילים, ח. אמינו, סולפטים, אצטילים, גלוטטיון ועוד..) מנטרלים את הרעל והופכים אותו ממסיס שומן למסיס מים וניתן להיפתר ממנו באמצעות הדם והשתן.

גרין סמודי

כדי לספק לכבד עזרה בתהליך הניטרול רעלים אנחנו זקוקים לנוטריינטים רבים ואנטי אוקסידנטים, לחלבון טבעוני עם פרופיל איכותי של ח. אמינו ומלחי גוף של המי קוקוס.

המוחניקוי מחשבות יתר, דיבורי הבל, חשיפה לתקשורת, רכילות, פוליטיקה, ומפגשים חברתיים. חלק מניקוי הרעלים זה להתחבר לשקט, לעצמי, לאינטואיציות שלי, למודעות הקולקטיבית, לשקט ולשלווה….

פעילות גופניתפעילות שכזאת מפעילה את כל ערוצי סילוק הפסולת העודפת. היא מאיצה את מחזור הדם והלימפה, גורמת להזעה, מדרבנת את המעיים, גורמת לך לנשום עמוק ומהר, שורפת קלוריות, משחררת הורמוני אנטי סטרס, מרגיעה את המחשבות.

מנוחה ושינהבגלל השינוי התזונתי ותהליך הניקוי הגוף חווה משברים בצורת עייפות או עודף אנרגיה עד שמתאזן בנקודה חדשה . תתמסרו לאותות של הגוף ותזרמו איתו בעיקר שהוא משדר לכם שהוא זקוק למנוחה ושינה , שם חלים התיקונים המשמעותיים ביותר במהלך הניקוי.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


ניקוי רעלים 08.01.2020

ניקוי רעלים והתחדשות

המסע האישי לבריאות קורנת, שחוויתי עם עצמי, עם משפחתי ועם אלפי מטופלים מטרתו לשתף אותך בעוצמות החוויה ולתמוך בך באהבה,.

איורוודה 07.01.2020

השבת הנעורים

השבת הנעורים ברפואה האיורוודית היא ענף בפני עצמו , שנקרא רסיאנה ״ הנתיב של המיץ״ חידוש הבריאות , או לחזור.

איורוודה 02.01.2020

פאנצ׳ה קרמה

ניקוי רעלים אוטנטי איורוודי, שחוויתי במהלך פברואר מרץ בקרלה הודו, בג׳ונגל שהוא שמורת טבע בהרים ,עם השגחה צמודה של רופאים.

ניקוי רעלים 08.03.2019

המרצת האיברים האחראים לניקוי

תומכים באברי הפינוי של הגוף להתחבר ליכולות הטבעיות שלהם .למי שיש בעיה באחד מאיברים אלו , התמיכה באיבר לפני ואחרי.