תכנית הניקוי האישית שלך

 

תכנית הניקוי האישית שלך

8 מרץ 2019

תכנית ניקוי מוצלחת עבורך ,אורכה מינימום של שלושה שבועות , שבמהלכם לומד הגוף שלך להפנים הרגלים חדשים ולהפתר מישנים.

התכנית מבוססת על דיאטת היגמלות ממזונות קשים לעיכול, אלרגניים, שגורמים להתמכרויות ולקפיצות אינסולין חזקות בגוף שלך. (קפה, פחמימות, גלוטן, מוצרי חלב, אלכוהול ומוצרים מהחי ). והכנסת מזונות אמיתיים יותר, טריים, עונתיים, מבוססי צמחים, ועתירי נוטריינטים.

לחברת פוקה 15 שנים של ניסיון ברתימת עוצמת הצמחים לטובת ניקוי רעלים , שמסתמכות על תורת האיורוודה בת 5000 שנה, שעמוד התווך שלה הוא ניקוי רעלים והתחדשות.

התכנית מעוררת השראה, ליצר עבורך באינטימיות , תכנית אישית , מאורגנת ומסודרת, שקשובה לחיבור לטבע, לתפריטים של ״המטבח הבריא״, ומתכונים של מזונות בריאים , פשוטים וטריים כמו גם של מזונות עתירי נוטריינטים.

גרין סמודי

תכנית זו מאצילה את כוחך ואחריותך, לשמור אמונים לגופך, להקשיב ולתמוך בו ליצירת אג׳נדה ופרוגרמה רצופת לו״ז ומבושלת כהלכה .

תכנית זו שנוצרה בידך ולמענך , בתשומת לב לסדר היום הפרטי שלך, בהתיחסות למה שמתאים לך לאמץ בשלב שבו גופך נמצא.. כדי ליצר איזון מחדש במערכת העיכול שלך, ברמות הסטרס שלך, עם ניקוי, חיזוק והזנה כמו גם התלהבות וחוויה.

התכנית כוללת עט ומחברת אישית, שבה משורטטת התכנית שלך במלוא הדרה , עם דיאלוג אישי שלך עם עצמיך.

כל שבוע תתמלא המחברת בלו״ז עם פרטים רלוונטים, של תפריט, מתכונים, רשימת קניות, סדר יום מאורגן ותפנוקים. כמו גם התחייבות לפעילות גופנית , מנוחה ושינה.

קריאת חוברת ״ניקוי רעלים והתחדשות״ מאתגרת אותך לקחת חלק פעיל בעולם של בריאות קורנת, שתהפוך להיות נוכחת בחיים שלך , תאכל ותעכל את החיים החדשים שיצרת עבורך, תשחרר את הפסולת שלא שייכת אליך יותר, וברווח הזה יתרחש הניקוי וההתחדשות, החיבור שלך לעצמיך.

המלצתי להיות עדין, סולח ומתחשב בתהליך, לקבל את התהליכים שקורים :סימפטומים של עומס, עייפות ובלבול כמו גם של אנרגיה מתפרצת ובהירות .תרשום אותם עבורך במחברת שלך ,תרפה ותשחרר ואל תשכח להעזר בפעילות תמיכה כמו מסאג׳, סאונה, הליכה באוויר הצח וזמן שקט עם עצמיך, בסוף העומס ישתחרר. זה תהליך שינוי שדורש אמונה, פעילות וסבלנות.

גם אם החלטת להכנס לתכנית בהדרכה ותמיכה צמודה , יש באתר שלנו, במדור האירועים ,תכניות ניקוי שונות ומגוונות שתוכל להתחבר אליהם , וכמובן תמיד תוכל להתקשר ולהתייעץ איתנו בכל סוגיה שמתעוררת.

אל תשכח מספר כללי מפתח בתכנית האישית שלך

התוספים שאני ממליצה הם נדבך חשוב בהתחברות מחדש לכוחות הטבעיים של הגוף .

האוכל שאתה מייצר עבורך תמיד יהיה טרי, לא מוקפא, יש לו מרכיבי יסוד שאתה יודע מהיכן הם מגיעים, (חקלאים, בתי טבע, סופרפארם), בהגשת הארוחה תדאג שיהיה טעים, יפה, מבושל במידה, נעים, שקט ,מתעכל ומזין.

בשלושת שבועות אלה תתיחס לעצמיך כמו למלך שראוי להזין את עצמו בארוחות המשובחות ביותר עלי אדמה, תבשל ותכין אותם בשבילך, תארגן אותם בעוד מועד, בכלים מקסימים. כשתפתח אותם במקום העבודה שלך ,הריח ,המראה והטעם ילהיב אותך ואת הסובבים אותך .. ידרבן אותך להמשיך ולהשקיע בעצמיך ובהזנתך.

משקאות ניקוי

סדר יום בריא לדוגמא (הפרטי שלי ).

מתעוררת עם זריחת החמה (מודה במיטה להתחלתו של יום חדש).

מקלחת – ניקוי לשון , צחצוח שיניים ושטיפת פנים.

מטבחכוס מים פושרים עם 1/2כפית אבקת ירוקים מנקים, 1/2כפית ויטליס +1/4 כוס מיץ אלוורה. לוקחת בקביעות צמחים אדפטוגניים בכמוסה טולסי או אשווגנדה. ותה ירוק חם במקום קפה.

פינת המדיטציה יוגה – תרגול מדיטציה, פרניאמה (נשימות) ויוגה במשך 40 דקות .

שירותיםיציאת בוקר (כדאי לתרגל את זה , זה חשוב ).

פעילות גופניתהליכה נמרצת וריצה לסירוגין בפארק או בשכונה.

מקלחתהברשה יבשה נמרצת של הגוף עם מברשת, מקלחת חמה ,שימון הגוף עם שמן שומשום בחורץ ושמן קוקוס בקיץ.

ארוחת בוקרבוחרת לפי העונה :מיץ ירוק סחוט , שייק עלים ירוקים שמן המפ וסופרפוד, מוסיפה 2 כפות חלבון טבעוני פלוס, סלט גאוקמולי עם קרקרים רוא, דייסה חמה בחורף עם שמן גהיי, ופרי העונה בקיץ עם שמן קוקוס .

מכינה ואורזת את ארוחת הצהריים והחטיפים של המשך היום ומכניסה לצידנית קטנה .

מכינה בתרמוס את חליטת הדטוקס, קלינס ותה ירוק או 2 קרטונים של מי קוקוס טבעי.

יוציאת לעבודה, עם הרבה אנרגיה, הומור ותשוקה.

ב11.00 – חטיף בריא עם חליטת צמחים

ב12.00-13.30 ארוחת צהרייםבוחרת לפי העונה :סלט גדול עם ירקות, עלים, נבטים וסופרפוד, דגן (ללא גלוטן), מבושל עם שמן גהיי, קטניות בעיקר מאש (מונבט) ומבושל. חמוצים כבושים, ירקות מאודים או מרק חם סמיך

16.00- חטיף עם חליטה או מי קוקוס

המשך עבודה, סידורים ופגישות או פעילות מפנקת מאסג׳, סאונה, ןתפנוקי גוף.

18.00-19.30- ארוחת ערב עם המשפחה שכוללת : ירקות מאודים, קרקרים עם ממרח טבעוני, דגן עם נבטים ועלים ירוקים , מרק רוא טחון בבלנדר, ארוחה ביחד.

מקלחת חמה , החלפת בגדים והתכנסות ברוגע בסלון הבית לערב נעים.

20.00- תה רילקס עם חטיף מלוח+ טריפלה בכמוסה .

22.00-23.00- כניסה למיטה עם המחברת שלי,כתיבה, קריאה, תכנון והודיה ליום שהיה

שינה נעימה , רציפה ועמוקה

התכנית האישית שלך, המחברת והעט, יומן הפעילות והחוויות שלך ,מבטאים את המסירות שלך לגופך, בדרך שלך במסע לבריאות קורנת .

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 04.05.2020

הספר תשעים אחוז בריא -שרון בר גיל

ספר שתיזמון יציאתו לאור בעידן משבר הבריאות העולמי ונוכחותו במדפי מטבחינו לישום מיידי חשוב מעין כמוהו ,ומזכה אותנו באושר שמחה.

אנרגיה נשית 24.03.2020

קולגן צמחי וחלבון קטוגני צמחי

מרבית תוספי הקולגן מגיעים מעצמות, עור ורקמות חיבור של בעלי חיים, כולל בקר, דגים, סוסים, חזירים או ארנבים. מדוע לצרוך.

מזון בריא 15.03.2020

המלצות תזונתיות במשבר הקורונה

אני קשורה מבחינה תזונתית לעונות השנה וכמובן לאוכל בריא ,מזין ומרגיע . בתקופת הקורונה שמשלבת פחדים, חששות ושהיה ביתית מוגזמת,.

איזון צ׳אקרות 09.03.2020

הטוניק בר המפורסם בעולם

לאדפטוגנים שמעודדים ,מחדשים ושומרים על הג׳ינג יש את יכולת ההפעלה של אנרגיית הקונדליני , הם נכנסים ישר לליבה של מקור.