ויז׳ין רפואי

17 מרץ 2019

בחלומי מדיקל ויזואלי נדיר :הגוף חתוך לפרוסות כמו שכבות של פנימי וחיצוני שהכי למעלה היא האאורה שכמו עוטפת את הכל בכחול סגול ערפילי. בשכבה מתחתיה מחולק הגוף לשני חלקים מערכת סימפטטית ופארא סימפטטית הסימפטטית מאופיינת עם בלוטת האדרנל והורמון הקורטיזול נשפך ממנה , הוא גועש כמו לבה ואיליו מצטרפים הורמוני האקטיבציה אדרנלין ונוראפינפרין.. מייצרים סיטואציה של עירנות מטריפה, פעימות לב , מוסיקת טראנס היסטרית ברקע , פחד , אין כוח , בא לברוח לעזוב לנטוש להתחרפן

הפאראסימפטטית מאופיינת עם צינור העיכול מסועף וארוך, בין חלקיו ערסלים, נרות אווירה, תנוחות יוגה, מוסיקה רפיטטיבית , מנטרות..מצטרפים סרוטונין דופמין ואוקסיטוצין. בנוזל העוטף את צינור העיכול המסונכרן בתנועותיו ,מגיחה מערכת חיסון עמוסת נוגדנים ,תאי הרג, מקרופאג׳ים, כמו אמבות מסתובבות ומתרבות .

כאשר מערכת אחת מתעוררת ומוארת, השניה כבויה ונחשכת.

כל השכבות הנוספות של הגוף שפרוסות מתחת מתרשתות בקורי תפטיר פטריות , מייצרות סבך עשיר וסבוך של יציבות וקרקוע.. וממנו נשלחות לשכבות העליונות תאים כמו נקודות של אור שמכבות את המערכת הסימפטטית ומאירות חזק את הפארא סימפטטית , האאורה מתרחבת ומתחברת עם אאורות אחרות של אנשים נוספים לכדי מנדלה אנושית עצומה ומוארת באור נגוהות

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


אבקות אדפטוגניים ופטריות אורגניותפוסטים נוספים


אדג׳נדה חברתית 18.05.2020

מסיכת הקורונה נחשפת – ד״ר זק בוש

בריאיון מאיר העיניים של הרשת THE HIGHWIRE עם דל ביגטרי שמראיין מומחים רבים בסוגיות שנולדו עם משבר הקורונה. והפעם עם.

בריאות אנרגתית 04.05.2020

מאיטקה פטרית הדיאטה

הרבה אנשים שואלים אותי עכשיו איך לעשות דיאטה כי צברו קילוגרמים מיותרים במהלך הבידוד . כמובן שכדי לעשות את זה.

בריאות אנרגתית 04.05.2020

הספר תשעים אחוז בריא -שרון בר גיל

ספר שתיזמון יציאתו לאור בעידן משבר הבריאות העולמי ונוכחותו במדפי מטבחינו לישום מיידי חשוב מעין כמוהו ,ומזכה אותנו באושר שמחה.

בריאות אנרגתית 27.04.2020

תקופה של חוסר וודאות – נאסים טאלב

נאסים טאלב אבי פילוסופיית האקראיות ואחד מהוגי הדעות המשפיעים כיום טוען ,שאנחנו חושבים בתבניות קבועות אוספים מידע, מנתחים אותו, מסיקים.