קפה בריא – Bulletprofe coffee

 

קפה בריא – Bulletprofe coffee

5 אפריל 2019

אני נמנית עם אוהבי הקפה, הטעם המשובח האיטלקי , אך גם מאוד אוהבת בריאות ומודעת לנזקים שלו . גם החלב בעיקר זה המוקצף שמייצר לב אוהב בבתי הקפה המשובחים, לא מתאים לי כי מייצר ליחה וגודש . וככה סוף סוף גיליתי את הקפה המושלם עבורי, עם טעם גן עדן ועם איכויות בריאות קפה הבולט פרופ .

הקפה הזה מחולל מהפכה של ממש במערב ונחשב משקה הבריאות של הבוקר עם איכויות של ירידה במשקל, שמירה על מוח בהיר ואנרגיה זמינה ואיכותית .

וזה ממש חשוב עבורי שלא לוותר על אחד המרכיבים האולטימטיביים בתפריט הים תיכוני שלנו. אלא פשוט לשדרג את האיכויות שלו בדיאטה החדשה שתפסה את מדורי הבריאות.

טיפות השמן הקטנות בקצף הקפה

מתכון הקפה – יריית פתיחה מוכחת בריאות

כוס קפה משובח (טחון טרי טרי בעל ניחוח גן עדן וטעם איטלקי)

כפית גהיי

כפית שמן קוקוס

חצי כפית פטריית רעמת האריה

ניתן להמתיק עם סוכר קוקוס ( או עם ממתיק יחסית בריא אחר )

משקשקים את המשקה החם הזה שהשמנים המוצקים מתנזלים בתוכו עם שייקר (פרומיקס )

ליצירת משקה מוקצף טעים חם ומלא במרכיבים לטובת המוח והגוף.

הקפה מייצר אנרגיה גבוהה ומתמשכת לאורך כל הבוקר .הוא משתחרר באיטיות לדם בגלל השמנים שמאטים את ספיגת הקפאין, האוקטנים השומניים מהווים דלק קטוני למוח

עם חדות ובהירות עד לארוחת הצהריים.

מרכיבי הקפה הבריא :

קפה איכותי מכיל ויטמיני B, אשלגן ומנגן. הוא מכיל נוגדי חמצון, ביופלאבונואידים משפר עירנות ומגביר את הסיבולת הפיזית וחילוף החומרים. לא לחינם נמצא בהרבה משקאות ומוצרים של ספורטאים בהגברת החיוניות והביצועים.

גהיי

שומן בריא יכול להחזיק את האנרגיה שלך מאוזנת במשך שעות ,משפיע על איזון הורמונאלי, ומגביר את התפקוד הקוגניטיבי. חמאת גהיי מעדרי פרות רועות עשב נחשב השומן הכי עשיר בחומרי הזנה חיוניים

החמאה מכילה חומצות שומן אומגה -3, בטא קרוטן, ויטמינים מסיסי שומן A, D, E, K, CLA ונוגדי חמצון. חומצה בוטירית היא חומצת שומן קצרת שרשרת קצר שמונעת ומטפלת בדלקת.

שמן קוקוס וירג׳ין אורגני

שמן בעל חומצות שומן בינוניות שרשרת שאינו נספג ישירות לדם אלה עובר קודם בכבד שם מפעיל את הורמון התירואיד ומגבר את חילוף החומרים. השילוב המומלץ של שמן קוקוס ממקור סופר איכותי (של פוקה מהפיליפינים) בדיאטה שלנו הוא הכרחי ליצירת אוקטן קטוני למוח. מחקרים מראים את הקשר למניעה והחלמה מאלצהיימר ומחלות מוח ניווניות אחרות .

פטריית רעמת האריה LION'S MANE

הייחוד של הפטריה בחיזוק הצד המנטלי, פוקוס, זיכרון ובהירות .מחקרים מתמקדים ביכולת שלה לתקן ולחדש נוירונים ולהשפיע בצורה ישרה על מערכת העצבים ומחלות ניווניות כמו דמנציה, סנליות, פרקינסון ואלצהיימר .

קפה הבולט פרופ שלי

קפה שהוא ארוחת בוקר איכותית עמוסה בקלוריות חיוניות לגוף ולמוח מאפשר את הכניסה לצום לסירוגין שנחשב דפוס אכילה בריא לגוף עם הקצאת 8 שעות בלבד לצריכת מזון וכל שאר היממה לתיקון וניקוי הגוף. שתית הקפה נמציאת מחוץ לספירת שעות הארוחות.

שמנים טובים למוח ומגנים על התא

שמנים טובים כמו גהיי, שמן קוקוס וירג׳ין איכותי , שמן המפ שמן זית בכבישה קרה

שמן אבוקדו ואגוזים ,זרעים ושקדים נחשבים בעלי ערכים גבוהים מבחינה קלורית ומגנים על המוח והתאים .השומנים הינם המרכיבים העיקריים במעטפת התא ומשגיחים שתווצר תקשורת איכותית בין התאים , שהרצפטורים יעבדו בתשדורת מקיימת ושהמסרים יעברו בצורה חלקה .

דיאטה קטוגנית בקצרה

הדיאטה הקטוגנית מומלצת ע״י שגרירי הבריאות בארה״ב כדיאטה שמצליחה להשפיע בצורה משמעותית על בריאות התא ובריאות המוח.

בעצם פירמידת המזון שהיתה ידועה כמומלצת התהפכה על הראש וכל מה שחוקרי המזון באוניברסיטאות המליצו וטענו שנים רבות והמחקרים הרבים שהיוו ציוני דרך בבריאות הופרכו . הטענה הרווחת בידי הממסד המדעי כעת היא שהדבר העיקרי שמהווה מדד לבריאות הדיאטה הוא כמה שפחות תנודות בהורמון האינסולין ותמיכה ברמה קבועה שלו.

דורות רבים של מדענים הניחו שסוכרים ופחמימות בריאים וחשובים לגוף הרבה יותר משומנים ושיש להמנע משומנים כדי להיות מאוזנים מבחינת המשקל. לאחרונה ההנחיה הגורפת מורידה סוכרים מהדיאטה ומחזירה במקומם שומנים טובים (לא מעובדים ממקורות טבעיים).

דיאטה זו מחזירה לגוף את הרגישות לאינסולין שיצא לגמריי מכל פורפורציה ואוכלוסיה נרחבת נחשבת עמידה לאינסולין. לקריאה נוספת 

הרעיון הוא שכמות האינסולין המופרשת לאחר הארוחה תהיה מינימלית וללא גלים סוערים כלומר עליות וירידות שמובילות לביזבוז אנרגיה ורעב בלתי נשלט, לספיגה מועטת של הנוטריינטים החשובים, לשרשרת אירועים שמייצרת עודף כולסטרול , לחץ דם ובעיות בזרימה ובתפקוד הלב.

הקפה הבריא הוא יריית פתיחה בריאה בבוקר שלנו שמייצר שרשרת של רגישות מחודשת לאינסולין ותפקודיו וקשריו הרבים בשילוב עם התמיכה בפעילות המוח ומערכת העצבים.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


אבקות אדפטוגנים אורגניות

שמנים בריאים של פוקהפוסטים נוספים


מזון בריא 08.06.2019

המטבח הבריא

המטבח הבריא הוא עשיר וחי, התדר הגבוה והמגוון מייצרים חגיגה קולינרית של צבעים ריחות וטעמים מדהימים. כל מי שמתנסה בפלא.

מזון בריא 13.05.2019

קרקר זרעים עם עצמה גרעינית

ללא קמח! חטיף נפלא שהוא מצע לממרחים לא משנה כמה מכינים - זה נגמר מהר מדי…

מזון בריא 13.05.2019

פרלין שוקולד רוא מדהים

מי לא אוהב שוקולד?.. במיוחד אם הוא משובח ועוד טעון עצמה...

מזון בריא 13.05.2019

סופר-בול כדורי מרציפן עם אדפטוגנים

זה לא המרציפן שאתם מכירים, זה משהו לגמרי אחר... ברגע הראשון תרגישו את זה בפה ואחר כך בכל הגוף... חטיף.