הגירסה הטובה של עצמי

 

הגירסה הטובה של עצמי

5 מאי 2019

הדרום מופצץ בטילי מלחמה , מוקדם בבוקר שיעור יוגה

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי זוויות ראיה חדשות שבאופן מקומי ורגעי נראים לי כמו הגרסה הטובה של עצמי.

היום התחיל בנמל , בסטודיו ליוגה. הים השקט נפרש מולי בדרך וגרם לי לתחושה לא נוחה משהו , השקט שלפני הסערה , כמה טילים הולכים לנחות היום בעירי ? להשבית את שמחתי?

נכנסתי לסטודיו ונתקלתי באורלי מסתובבת ומחפשת חדר פנימי, ממ״ד, מקום שניתן לברוח אליו במידה ואזעקת טילים תפלח את האינטנסיביות של השיעור יוגה.

חשבתי בלב :וואלה לא רק את בקטע המנחס! הפסימיות הזעירה שהציפה את רגשותי במפגש עם הים הפתוח בתכלת שקט מידי ! הידהדה גם בלבבות נוספים.

״מה את לא זוכרת את הטיל בצוק איתן שחלק ממנו פגע בבית הכנסת בכניסה לנמל ?״ ביססה אורלי את תחושותינו, זכרונות עמומים, תאים מתעוררים, תבנית ישראלית , ביטחון שביר בארץ הדבש …

השיעור התחיל  וההתמקדות באסנות ( תנוחות היוגה) הסירה לגמרי את החששות המזדחלים , המחשבות נמחקו, הזכרונות ושאריות אמפתיה לתושבי הדרום. תבנית ברורה אחת התמזגה עם ההכרה והתודעה ים שקט כחול עמוק חיבור גוף נפש.

 

 

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


איזון צ׳אקרות 06.07.2020

בדיקת חום ובלוטת האיצטרבל

חלק מהוראות השעה על מנת למנוע את התפשטות הקורונה היא בדיקת חום בכניסה לכל מתחם , בתי קפה ומסעדות, עבודה,.

איורוודה 27.05.2020

ניווט במעברים – ד״ר סבובודה

כעת, כשהעולם נפתח שוב לאחר הנעילה אנו מוצאים את עצמנו בתקופת מעבר. כניסתנו להסגר הייתה פתאומית, לא צפויה, ועבור רבים,.

איזון צ׳אקרות 09.03.2020

הטוניק בר המפורסם בעולם

לאדפטוגנים שמעודדים ,מחדשים ושומרים על הג׳ינג יש את יכולת ההפעלה של אנרגיית הקונדליני , הם נכנסים ישר לליבה של מקור.

איזון צ׳אקרות 05.05.2019

הגירסה הטובה של עצמי

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי.