הגירסה הטובה של עצמי

 

הגירסה הטובה של עצמי

5 מאי 2019

הדרום מופצץ בטילי מלחמה , מוקדם בבוקר שיעור יוגה

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי זוויות ראיה חדשות שבאופן מקומי ורגעי נראים לי כמו הגרסה הטובה של עצמי.

היום התחיל בנמל , בסטודיו ליוגה. הים השקט נפרש מולי בדרך וגרם לי לתחושה לא נוחה משהו , השקט שלפני הסערה , כמה טילים הולכים לנחות היום בעירי ? להשבית את שמחתי?

נכנסתי לסטודיו ונתקלתי באורלי מסתובבת ומחפשת חדר פנימי, ממ״ד, מקום שניתן לברוח אליו במידה ואזעקת טילים תפלח את האינטנסיביות של השיעור יוגה.

חשבתי בלב :וואלה לא רק את בקטע המנחס! הפסימיות הזעירה שהציפה את רגשותי במפגש עם הים הפתוח בתכלת שקט מידי ! הידהדה גם בלבבות נוספים.

״מה את לא זוכרת את הטיל בצוק איתן שחלק ממנו פגע בבית הכנסת בכניסה לנמל ?״ ביססה אורלי את תחושותינו, זכרונות עמומים, תאים מתעוררים, תבנית ישראלית , ביטחון שביר בארץ הדבש …

השיעור התחיל  וההתמקדות באסנות ( תנוחות היוגה) הסירה לגמרי את החששות המזדחלים , המחשבות נמחקו, הזגרונות ושאריות אמפתיה לתושבי הדרום. תבנית ברורה אחת התמזגה עם ההכרה והתודעה ים שקט כחול עמוק חיבור גוף נפש.

 

 

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


איזון צ׳אקרות 05.05.2019

הגירסה הטובה של עצמי

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי.

אחריות לסביבה 24.03.2019

טקס תפילה לאדמה

חשתי את אחוות המשתתפים ,הכוונה האמיתית והחיבור למקום במהלך הטקס , הוויב הלך והתעצם , הפרטים שנכחו כמו הטשטשו בייחודם.

איזון צ׳אקרות 11.03.2018

אביב עם הצ׳אקרה השניה

סדנא אביבית מיוחדת של אלמנט המים עם אלה בילו והצ׳אקרה השניה כחלק מסדרת סדנאות שמחברות אותנו דרך ארכיטיפים ודרך תקשור.

איזון צ׳אקרות 14.12.2017

סדנת מדיטצית צ׳אקרות

אף אחד לא הכין אותי לחוויה המיוחדת רבת העוצמה והמשמעות שחוויתי בסדנא של אלה בילו חוויה בלתי אמצעית עם המולהדארה-.