ניקוי רעלים והתחדשות

 

ניקוי רעלים והתחדשות

8 ינואר 2020

"מסע בן אלף קילומטרים חייב להתחיל בצעד אחד"… לאו טצה

המסע האישי לבריאות קורנת, שחוויתי עם עצמי, עם משפחתי ועם אלפי מטופלים מטרתו לשתף אותך בעוצמות החוויה ולתמוך בך באהבה, להיכנס למסלול.

זוהי תכנית הדרגתית ובטוחה של ניקוי רעלים והתחדשות, שמטרתה לייצר איזון בגוף, בקלות יחסית, תוך שמירת חיי השיגרה שלך

מתחברים לכוחות הריפוי של הגוף

הגישה שלנו מעודדת כל אדם לפעול באינטימיות עם גופו ולפגוש את תוכנית הניקוי מהמקום שהכי נוח לו כרגע. גם אם תיישמו רק חלק מההמלצות זה מצוין !

שינוי אורח חיים הוא תהליך עדין ואישי וההמלצה שלנו היא להתחיל לאט להפנים ורק אז להמשיך לקראת הצעד הבא.

ניקוי מוצלח מעניק לנו עור מתוח ואור בעיניים, הרגשה צלולה ונינוחה, עיכול קל וסדיר, שינה עריבה, רעננות ,אנרגיה וחיונית. הורדת משקל עודף ואיזון מערכתי.

אידוי ירקות בניקוי

מהם הרעלים ולמה חשוב להוציאם מהגוף?

כל יום אנו נחשפים לכמות רעלים פיסיים, רגשיים ומנטליים, שמועברים אלינו באמצעות האוכל, הקרינה, האוויר, המים, התרופות.. כמו כן גם רעלים שנוצרים בתוך הגוף – תאים מתים, פסולת מטבולית, רדיקליים חופשיים, כעסים, פחדים, סטרס, מחשבות שליליות, רעלים של פתגונים שיוצרים דלקת ורעלים של מיקרואורגניזמים פנימיים שמנסים לנטרל ריקבון או פרזיטים.

הצטברות רעלים מכבידה על מערכות הגוף, על חילוף החומרים, על האנרגיה שלנו ומוציאה אותנו מאיזון. לגוף יש נטייה טבעית מובנית, לשוב לאיזון (הומאוסטזיס), וזה הכוח האמיתי, ההישרדותי מאחורי ריפוי ספונטאני של כל מחלה.

הצטיידות בירקות ופירות לניקוי הרעלים

מטרת הניקוי

להגביר את פעילות ערוצי הניקוי והניקוז של הגוף כדי לאפשר פעילות תקינה של המערכות בגוף:

 • תמיכה בתהליך ירידה במשקל, קושי להתגבר על התשוקה לסוכרים ופחמימות ושיפור מדדי השומנים בדם לרבות כולסטרול, טריגליצרידים, אנזימי כבד

 • שיפור בתפקוד מערכת העיכול: נפיחות, גזים, כבדות, תסמונת המעי הרגיז, עצירות, שלשולים, בחילות וחומציות יתר, קשיים בספיגה שיכולים לגרום לאנמיה או לחוסרים של ויטמינים ומינרלים חיוניים.

 • חיזוק מערכת החיסון: חיסוניות ירודה, אלרגיות, רגישות למזון, דלקות, מחלות ניווניות והאטת תהליכי הזדקנות.

 • איזון מערכת הורמונאלית: הפרשות לא מאוזנות של הורמונים (אינסולין, אדרנלין, הורמוני בלוטת התריס..) תסמונת קדם וסתית, תסמונת שחלות פוליציסטיות, צ'יסטות במערכת הרבייה, עמידות לאינסולין

 • תמיכה במערכת העצבים: סטרס, מוח מעורפל, שינויים במצבי רוח, זיכרון חלש, עצבנות, חוסר פוקוס ובהירות, חוסר שינה, חוסר רצון, חוסר יכולת..

 • שיפור מראה העור: אקנה, פריחות, כתמים בעור, פסוריאזיס, פצעים כרוניים, נשירת שיער, ציפורניים חלשות

 • הפחתת כאבים ודלקות במערכת שלד ושרירים.

 • שיפור ביצועים ספורטיביים והתאוששות מהירה לאחר אימונים.

 • שיפור במצב הרוח ואיזון נפשי ורגשי

  מיץ ירוק מנקה

למה חשוב לנקות בעדינות ובהדרגה

תוכניות ניקוי רבות מבטיחות פתרון מהיר ומתעלמות מהחשיבות שבתוכנית הדרגתית להסרת הרעלים. ל"שודדי הבריאות" המזהמים האלו לוקח שנים להצטבר במפרקים, באיברים וברקמות ולכן אנחנו לא יכולים לצפות להיות נקיים ומצוחצחים בניקוי רעלים של שלושה ימים. המטרה היא לשלב דיאטת ניקוי, תוספי תזונה טבעיים, ממוקדי מטרה, פעילות גופנית וגישה נכונה כדי להסיר רעלים בצורה עדינה במהלך הזמן ובו זמנית לקדם בריאות כללית. בתנופה הדרגתית כזו, הגוף שלך יכול לקחת שליטה ולהניע אותך לרמה גבוהה יותר של בריאות וחיוניות.

מהו הזמן המומלץ ביותר לניקוי ?

מנהג ניקוי הרעלים קיים בשימוש לקדום הבריאות זה אלפי שנים ברפואה הסינית,האיורוודית והשמאנית. שיטות ריפוי עתיקות אלו מבינות בצורה עמוקה את יחסינו לעונות השנה ומעצבות את הפרוטוקולים של ניקוי הרעלים כך שהבריאות תסונכרן עם המקצבים של הטבע.

על פי מסורות אלו, אביב וסתיו הם בדרך כלל זמן טוב לניקוי. התקיעות של החורף הופכת אותנו פגיעים וחשופים בפני פתגונים, הצטברות רעלים ועלייה במשקל. ברפואה סינית מסורתית ‪, והתחדשות. ניקוי אביבי עדין הוא הזדמנות נהדרת בכדי לרתום את האנרגיה הזו, לתמוך באיברים האלו, ולהצעיר את המערכות שלנו, לקבלת בריאות מיטבית לאורך השנה.

בצד השני של לוח השנה, סתיו מציע הזדמנות נוספת לניקוי רעלים. ברפואה סינית מסורתית, עונת הסתיו קשורה במעי הגס ובריאות. תהליך ניקוי בזמן זה של השנה, מתייחס לסילוק עמוק של רעלים על מנת לתמוך ביכולת החיסון ובאנרגיה במהלך החורף.

תהליך הניקוי

ניקוי רעלים הוא תהליך בעל שני חלקים : רעלים משתחררים מאיברים רקמות ותאים עוברים עיבוד ע"י הגוף ומסולקים דרך אברי הפינוי אל מחוץ לגוף.

שני התהליכים צריכים להתבצע באיכות על מנת ליצר ניקוי מושלם .

בתכנית אנו עוברים בהדרגה לדיאטת ניקוי ומשלבים תוספי תזונה שמסייעים לנו לבצע את שני חלקי הניקוי במקביל. בדרך זו אנחנו יכולים להימנע מתגובות לא נוחות ולשפר את הבריאות שלנו לטווח ארוך בצורה הטובה ביותר.

למי לא מומלץ תהליך הניקוי ?

אישה בהריון או מניקה .עייפות וחולשה קיצונית ,סרטן בשלבים מתקדמים ,סוכרתיים שמזריקים אינסולין ,אנשים שצורכים תרופות מרשם שמחייבים דיגום וניטור.

*התכנית אינה תכנית מרפא, ואין בכוונתי לטפל, לאבחן, לרפא, או למנוע מחלה כלשהיא. בכל בעיה רפואית יש להוועץ ברופא המטפל.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


ניקוי רעלים 08.01.2020

ניקוי רעלים והתחדשות

המסע האישי לבריאות קורנת, שחוויתי עם עצמי, עם משפחתי ועם אלפי מטופלים מטרתו לשתף אותך בעוצמות החוויה ולתמוך בך באהבה,.

איורוודה 07.01.2020

השבת הנעורים

השבת הנעורים ברפואה האיורוודית היא ענף בפני עצמו , שנקרא רסיאנה ״ הנתיב של המיץ״ חידוש הבריאות , או לחזור.

איורוודה 02.01.2020

פאנצ׳ה קרמה

ניקוי רעלים אוטנטי איורוודי, שחוויתי במהלך פברואר מרץ בקרלה הודו, בג׳ונגל שהוא שמורת טבע בהרים ,עם השגחה צמודה של רופאים.

ניקוי רעלים 08.03.2019

המרצת האיברים האחראים לניקוי

תומכים באברי הפינוי של הגוף להתחבר ליכולות הטבעיות שלהם .למי שיש בעיה באחד מאיברים אלו , התמיכה באיבר לפני ואחרי.