שיתוף פעולה עם ״הסל של יעל״

 

שיתוף פעולה עם ״הסל של יעל״

7 ספטמבר 2020

אני מאוד מתגאה בשיתופי פעולה , לדעתי זה עונג להדהד יחד ביצירתיות עם שגרירים שמוצאים את המוצרים שמביאה מקסימים ובריאים ומשדרגים את הנראות והנגישות שלהם לקהל הלקוחות בכל מיני ווריאציות משובחות אחת מהם היא יעל מה״סל של יעל״ סלסלות שי  .ועכשיו זה הכי מתאים לפני ראש השנה להציג את מרכולתה . מעבירה פה את מה שכתבה מהלב.

״נעים להכיר. אני יעל מ"הסל של יעל". קצת אחרי שבתי מיה נולדה ב2001 ועוד לפני שסלסילות שי היו הקטע של הקורונה, הקמתי בעזרת אמי את העסק שלי. סיימתי ללמוד מלונאות, וידעתי שאני רוצה לקחת חלק בעסקי הפנאי, ובד בבד, להיות עצמאית, להוכיח לעצמי שאני מסוגלת להרים לבד עסק מצליח תוך כדי היותי אמא במשרה מלאה.

השלב הראשוני היה המאתגר ביותר. ניגשתי לפתיחת העסק עם ידע מועט מאוד בניהול מלאי, בשימור לקוחות ובביצוע הזמנות, וכל הזמנה שהגיעה, הייתה בטפטופים והתייחסתי אליה בחרדת קודש. אמא שלי, שהייתה יד ימיני בהקמת העסק, ידעה דבר או שניים בניהול עסק עצמאי בהיותה עורכת דין, וגרמה לי לשאוף גבוה.

עם הזמן, נעשיתי ידועה בתחום. התחלתי להתחבר לספקים הכי טובים, לצבור לי קהל לקוחות נאמן ולהקשיב להם, מתוך מקום אמיתי וכן, של מישהי שרוצה להעניק להם בדיוק את החוויה שאליה התכוונו.

אני עובדת מסביב למעגל השנה, כאשר בחורף הרבה אנשים נוהגים לומר תודה, בקיץ הם מעדיפים לתת פינוק מרענן ובחגים הם רוצים לתת תחושה של משמעות. אני מעדכנת את רשימת הספקים שלי, כדי שאוכל להעניק חוויה ייחודית בכל הזמנה, ודואגת כמובן לשמור את הטובים והאיכותיים ביותר קרובים אליי (:

אחד העקרונות הראשיים שלי הוא שיתוף עסקים מקומיים בכל פעולה שלי. אני מאמינה שעל ידי עבודה עם הסביבה הקרובה שלי, אני דואגת לרווחתה, וכמו בומרנג, הצמיחה של העסקים שקרובים אליי דואגת גם לי, ומותירה לי סיפוק בלב.

כך, נעשיתי עם הזמן למעין מומחית של אמירת תודה, של הפצת כוונות טובות בעולם, על ידי בחירה קפדנית של מוצרים נהדרים, מאנשים נהדרים עוד יותר, והצמדתם באופן אסתטי לאריזות שהכי אוהבים. גאה לשתף אתכם במסע שלי, במקצוע שאני בוחרת מדי יום לעבוד בו. בשמחה

 

 

הסל של יעל באינסטגרם 

בפייסבוק 

והמייל להזמנות yael@yael-basket.co.il

 

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אדג׳נדה חברתית 03.03.2021

מאיפה ההחלטות שלך באות ?

הכאוס העולמי לא מאפשר לנו להתבונן בפיכחון בתהליך וכל בן אדם פועל לפי האינטרסים הפרטיים שלו: יש שדואגים לפרנסה שלהם,.

אהבה פועמת 07.09.2020

שיתוף פעולה עם ״הסל של יעל״

אני מאוד מתגאה בשיתופי פעולה , לדעתי זה עונג להדהד יחד ביצירתיות עם שגרירים שמוצאים את המוצרים שמביאה מקסימים ובריאים.

אהבה פועמת 17.03.2020

טולסי ספיריט צילומי אווירה

אליתה הבת שלי מנהלת את טולסי ספיריט באנגליה , חברת האדפטוגנים . כטבעונית היא משלבת בתזונה שלה סופרפוד ואדפטוגנים שמשמשים.

אהבה פועמת 24.07.2019

התקדשות בני האלוהים

האיחוד עם החצי השני, עם האלוהות מביא את האושר העילאי, את האלמוות, ההגשמה, תודעת העל הקוסמית, האני שנמצא בכל הייצורים,.