שיתופי פעולה

 

שיתופי פעולה

14 פברואר 2017

השנה התחברתי לתדר שיתופי הפעולה. מכיוון שביליתי החכמתי והתפתחתי בתחומי יצירה שונים במהלך השנה הטרנספורמטיבית שלי , גיליתי על עצמי שמעגלי נשים, חגיגות וטיולים ספונטניים הם המקור שלי לכל האנרגיה הנשית שהתלבשה עלי, ופועמת דרכי כמו פרח הלוטוס (פרח החיים).

במהלך השנה התחברתי לכתיבת בלוג אינטואיטיבי , שהפתיע אותי בתכניו שקוראים לשיתופי פעולה, קהילות בנות קיימא, בריאות אנרגתית, אחריות לסביבה, יצירתיות , אהבה פועמת, סרטים וספרים שובי לב, צירופי מקרים, רגשות והתדר של אלות השפע, מוסיקה מקודשת ואנסמבל של שלום ואחווה.

הרעיון היה בואי תהיי הכי אוטנטית עם מה שמגיע במהלך היום, מה מרגש אותי, מחדש, מייצר בי התלהבות, מה ראוי להכתב, לנבוע באותו היום ,מעיינות מפכים שיוצרים זרימה מתהווים לנהר עלי כותרת בצבעים שונים שמתחברים ללוטוס וצומחים יחד.

ואז זה התחיל להתממש במרחב המשותף שאני התחברתי אליו, שאתן התחברתן אליו , כל יום מפציע עם חיבורים חדשים, כולם מדברים על שיתופיות למען משהו גדול יותר, מזמינים אותי ואתכם להכיל משמעות אקטיביסטית בחלל משותף למען יצירה חברתית , סביבתית, בריאותית. וזה גדל ומתהווה פועם ומהדהד.

פתאום באמצע החיים התחלתי לגלוש על גלי הזרם, להוריד הילוך, להתחבר לשקט.

מזקקת את תחושותי למעודנות יותר, לא רצה,לא עסוקה ,לא עושה יותר מידי. מתבוננת ומבקשת מהתדר הזה של השיתופיות לענות לי על השאלות שמגיעות ומקשיבה למה שמגיע.

יש ימים של ביג דאטה , מלא טלפונים, הצעות של אנרגיות נשיות, למטרה מקודשת, ראויה, מדברות איתי באותו הוויב, מחפשות את ההדדיות. ויש ימים של שקט, ספר טוב, סרט פגישות בית קפה, פגישה מקרית , עבודה בגינה, צילום.

תדר של אמת אני לוחשת לעצמי, שמתאים לי לתדר שאיתו נולדתי, למי שאני, מפעים ומרגש אותי, עושה אותי מאושרת. איכויות של שפע להעביר לאחר, לזרום דרכי עבור כולן בצבעים של זהב וורוד, כמו לוטוס זורח.

והכל כאילו מרחף סביבי, כמו אאורה , שדות של תקשורת גשרית ממני אליך, ממך אלי, מן שדה של אנרגיה מחברת ששורה בכל, ויש כאלה שבחרו להכנס אליו, לפרוק את האנרגיה העודפת, להטען באנרגיה חדשה.

ובלילה מופיעות הספירלות בחלום , ספירלות של צבעים, זורמות זו בזו, מתהוות ונעלמות כדי להופיע שוב. אבולוציה יצירתית ,רב קיום של הרשת החברתית החדשה , שכמו שנוצרה ברמת האינטרנט, נולדה ברמת התדר, האנרגיה, התודעה המשותפת.

וזה לא חלום זאת מציאות רב מימדית , שקיימת גם אצל החברות שלי , שהתממשקו לעולם הזה, הצליחו באמצעות ריקוד החיים להתחבר לפעימות הלב, לחמלה, לזולתנות, לבקש ולקבל , להיות נוכחת ברגע הזה.

מעגלים של אנרגיה

לעשות פוקוסינג , להקשיב למה עולה מתוך השקט, איך הגוף מגיב, מרגיש, מחובר לחושיו, להתנתק מעודף מחשבות, לפנק את הגוף ולטפח את העצמי. יואאא בא לי לשיר את זה .

משחררת ומתמסרת אל עצמי

משרטטת חיווט חדש בדמיוני

מתחברת לחוט זהב שמגשים לי חלומות

מתנתקת מתדרים של קורבנות והבל

מתחברת לחלל משותף

מייצרת מציאות חדשה

אוהבת מכל הלב

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובותפוסטים נוספים


מזון בריא 13.05.2019

קרקר זרעים עם עצמה גרעינית

ללא קמח! חטיף נפלא שהוא מצע לממרחים לא משנה כמה מכינים - זה נגמר מהר מדי…

מזון בריא 13.05.2019

פרלין שוקולד רוא מדהים

מי לא אוהב שוקולד?.. במיוחד אם הוא משובח ועוד טעון עצמה...

מזון בריא 13.05.2019

סופר-בול כדורי מרציפן עם אדפטוגנים

זה לא המרציפן שאתם מכירים, זה משהו לגמרי אחר... ברגע הראשון תרגישו את זה בפה ואחר כך בכל הגוף... חטיף.

אחריות לסביבה 06.05.2019

חליפת קבורה אקולוגית

על פי אתר האינטרנט של החברה המייצרת, קואיו  זוהי חליפה ייחודית עם נבגי פטריות שמסוגלת להסיר טוקסינים מהגוף המת באופן טבעי.