שיתופי פעולה

 

שיתופי פעולה

14 פברואר 2017

השנה התחברתי לתדר שיתופי הפעולה. מכיוון שביליתי החכמתי והתפתחתי בתחומי יצירה שונים במהלך השנה הטרנספורמטיבית שלי , גיליתי על עצמי שמעגלי נשים, חגיגות וטיולים ספונטניים הם המקור שלי לכל האנרגיה הנשית שהתלבשה עלי, ופועמת דרכי כמו פרח הלוטוס (פרח החיים).

במהלך השנה התחברתי לכתיבת בלוג אינטואיטיבי , שהפתיע אותי בתכניו שקוראים לשיתופי פעולה, קהילות בנות קיימא, בריאות אנרגתית, אחריות לסביבה, יצירתיות , אהבה פועמת, סרטים וספרים שובי לב, צירופי מקרים, רגשות והתדר של אלות השפע, מוסיקה מקודשת ואנסמבל של שלום ואחווה.

הרעיון היה בואי תהיי הכי אוטנטית עם מה שמגיע במהלך היום, מה מרגש אותי, מחדש, מייצר בי התלהבות, מה ראוי להכתב, לנבוע באותו היום ,מעיינות מפכים שיוצרים זרימה מתהווים לנהר עלי כותרת בצבעים שונים שמתחברים ללוטוס וצומחים יחד.

ואז זה התחיל להתממש במרחב המשותף שאני התחברתי אליו, שאתן התחברתן אליו , כל יום מפציע עם חיבורים חדשים, כולם מדברים על שיתופיות למען משהו גדול יותר, מזמינים אותי ואתכם להכיל משמעות אקטיביסטית בחלל משותף למען יצירה חברתית , סביבתית, בריאותית. וזה גדל ומתהווה פועם ומהדהד.

פתאום באמצע החיים התחלתי לגלוש על גלי הזרם, להוריד הילוך, להתחבר לשקט.

מזקקת את תחושותי למעודנות יותר, לא רצה,לא עסוקה ,לא עושה יותר מידי. מתבוננת ומבקשת מהתדר הזה של השיתופיות לענות לי על השאלות שמגיעות ומקשיבה למה שמגיע.

יש ימים של ביג דאטה , מלא טלפונים, הצעות של אנרגיות נשיות, למטרה מקודשת, ראויה, מדברות איתי באותו הוויב, מחפשות את ההדדיות. ויש ימים של שקט, ספר טוב, סרט פגישות בית קפה, פגישה מקרית , עבודה בגינה, צילום.

תדר של אמת אני לוחשת לעצמי, שמתאים לי לתדר שאיתו נולדתי, למי שאני, מפעים ומרגש אותי, עושה אותי מאושרת. איכויות של שפע להעביר לאחר, לזרום דרכי עבור כולן בצבעים של זהב וורוד, כמו לוטוס זורח.

והכל כאילו מרחף סביבי, כמו אאורה , שדות של תקשורת גשרית ממני אליך, ממך אלי, מן שדה של אנרגיה מחברת ששורה בכל, ויש כאלה שבחרו להכנס אליו, לפרוק את האנרגיה העודפת, להטען באנרגיה חדשה.

ובלילה מופיעות הספירלות בחלום , ספירלות של צבעים, זורמות זו בזו, מתהוות ונעלמות כדי להופיע שוב. אבולוציה יצירתית ,רב קיום של הרשת החברתית החדשה , שכמו שנוצרה ברמת האינטרנט, נולדה ברמת התדר, האנרגיה, התודעה המשותפת.

וזה לא חלום זאת מציאות רב מימדית , שקיימת גם אצל החברות שלי , שהתממשקו לעולם הזה, הצליחו באמצעות ריקוד החיים להתחבר לפעימות הלב, לחמלה, לזולתנות, לבקש ולקבל , להיות נוכחת ברגע הזה.

מעגלים של אנרגיה

לעשות פוקוסינג , להקשיב למה עולה מתוך השקט, איך הגוף מגיב, מרגיש, מחובר לחושיו, להתנתק מעודף מחשבות, לפנק את הגוף ולטפח את העצמי. יואאא בא לי לשיר את זה .

משחררת ומתמסרת אל עצמי

משרטטת חיווט חדש בדמיוני

מתחברת לחוט זהב שמגשים לי חלומות

מתנתקת מתדרים של קורבנות והבל

מתחברת לחלל משותף

מייצרת מציאות חדשה

אוהבת מכל הלב

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובותפוסטים נוספים


יצירתיות ואומנות 06.08.2020

המגדל הקורס

קלף המגדל יכול לתאר הבזק של תובנה או רעיון שמגיע כביכול כמכת ברק ומשנה באופן דרמטי את הבנתנו.

ערבות הדדית 12.07.2020

זיהוי אמת ושקר

אחד הקורסים הכי משמעותיים שלמדתי במסגרת לימודי הרוקחות היה ״מחקרים רפואיים״. מכיון שלא לקחתי אותו ברצינות ונכשלתי בו היתה לי.

בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.

איזון צ׳אקרות 06.07.2020

בדיקת חום ובלוטת האיצטרבל

חלק מהוראות השעה על מנת למנוע את התפשטות הקורונה היא בדיקת חום בכניסה לכל מתחם , בתי קפה ומסעדות, עבודה,.