תמהוודה האור של הגליל

6 יוני 2017

תמה סולומון , חברה, אישה עם לב ענק, ואמפתיה קסומה, הולכת עם האמת שלה ואהבת האדם ונוגעת באנשים במקומות הכי עמוקים שלהם, בתהליכים הכי משמעותיים. תהליכי ריפוי שרק הרבה אור מסוגל להכיל ולממש.

תמה הקימה לפני מספר שנים את מרכז תמהוודה בראש פינה בצמוד לביתה , החזון והנאמנות לדרכה זכו להתממש במרכז הנפלא הזה עם חיבור למנחים בדמותה, לאנשים מהסביבה ולהרבה תובנות ודרך ייחודית שמציבה את האדם וצרכיו בראש סולם העדיפויות. נולדה במקום קהילה מיוחדת שפועלת ביחד עם סדנאות, מדיטציות, קורסים ,ערבי תרבות והרבה התמקדות.

״פעם ממש אהבתי לארוג, לרקום ולחבר קומבינציות חדשות.
אחר כך נמאס לי מהחומרים המוכרים, הישנים, שכבר השתמשו בהם בכל דרך
וזה לא עזר.
שנים כתבתי ביוגרפיות של אנשים צנועים ואמיצים ובעיקר למדתי מה לא.
בשנים האחרונות אני בעניין של לפרום.
אני פורמת מרחבים באמצע הקשר
מתיישבת שם לרגע של שקט
ובוראת את החדש
שכבר קיים. ״

על התהליך שנולד והתהווה ויצר את תמהוודה

״מרגש להרגיש את הרשת שנארגה במגע וממשיכה להדהד בקורי אור על-זמניים בינינו. הרשת המחתרתית הזאת של הלב, של הידיעה העמוקה שיש בנו, מתחת לקצף המבולבל של "המציאות", היא יציבה ועמוקה וערסית ומלאת חיים. היא יודעת את הנכון ואת המסרס והיא רוטטת בעוצמות הולכות וגוברות…מרגישות?! מרגישים? ״

על שיטת ההתמקדות עם דנה גניהר רז

תמהוודה היא קהילה גלילית מיוחדת ואיכותית, שמביאה ומממשת את העידון, הענווה, הנשיות, האמהות והאמפתיה שתמה כל כך שופעת בהן, איכויות וערכי ליבה שכדאי להתחבר אליהם כדי לחוות את עצמינו במלוא האור הקורן .

מרכז תמהוודה 

 

 

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

אדג׳נדה חברתית 01.05.2021

מיתוס הקונספירציה -צ׳ארלס אייזנשטיין

מה נכון במיתוס הקונספירציה? מתחת לפני השטח, הוא מעביר מידע חשוב שאנחנו מתעלמים ממנו .

בריאות אנרגתית 27.08.2020

מערכת הבריאות בקריסה

החיסון לקורונה פתח את קופת השרצים של חיסונים בכלל, בדיקות המעבדה השגויות, מערך הדיאגנוזה הלוקה בחסר, הפוליטיקה מאחורי המספרים, הפנדמיה.

בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.