ריקוד האדמה בראש השנה

 

ריקוד האדמה בראש השנה

13 אוגוסט 2017

הספר ״ריקוד האדמה״ של הרוקי מורקמי היה הספר הראשון שלו שקראתי ופתח פתח לעוד כמה ספרים מעולים של הסופר היפני המשובח הזה. ואז יפעת מ״ריקוד האדמה״ מתקשרת לשתף פעולה וזה נראה לי כל כך טבעי לתקשר במרחבים האלה של יצירה, חגיגה, שיתוף, שלום ותקווה שממש מתרגשת לשתף בכל הטוב הזה.

האירוע הכי מגניב שקורה בראש השנה בין ה21-24.9 בחוף קסום בכנרת הוא :

אירוע ריקוד האדמה ה– EARTHDANCE הוא אירוע השלום המסונכרן הגדול בעולם,

הוא נחגג בלפחות ארבעים מדינות בו זמנית ובמקביל ביום השלום הבינלאומי ויום השיויון הסתוי שמתקיים ב 21/9 ,המסר המהדהד שלו מארח גם את הדלאי לאמה בתפילות השלום, המיינדפולנס, האיכפתיות, והסביבה.

ריקוד האדמה 2016

ביום המיוחד הזה נחגגים כל אירועי ריקוד האדמה ברחבי העולם כאירועי התרמה ללא מטרות רווח,לפחות 50% מהרווחים הם תרומה לקהילה המקומית ולעשיית טוב בעולם.

כשהמסר הוא דרך חגיגה וריקוד ותפילה אנחנו משאירים אחרינו תרומה שעוזרת לרבים.

וכך, מאות אלפי אנשים ברחבי העולם נושאים ויוצרים את המסר הזה בו זמנית, הלכה למעשהשיא כל האירועים הוא התפילה העולמית המסונכרנת הנערכת באותו הרגע בדיוקבה מאות אלפי אנשים, על פני עשרות מדינות ומוקדים שונים על פני כדור הארץ, מסתנכרנים בדיוק באותו הרגע, עם אותה התפילה ואותה הכוונה לשלום פנימי וחיצוני.

אש הטרנספורמציה בריקוד האדמה

זוהי מסה אנושית עם נוכחות מאוד חזקה שיש לה יכולת ליצור השפעה ברבדים עמוקים.

השנה, זו תהיה השנה השישית שגם אנחנו בישראל מצטרפים ולוקחים חלק מהתנועה העולמית, כמשפחה גלובאלית אחת.

וכמובן, כמו בכל שנה אנחנו תורמים להשפעה ושינוי חיובי כאן בארץ.

השנה האירוע הישראלי יעביר את התרומה לשמירה על האדמה ועל קו המים ויתמוך במאבק להצלת אפולוניה (חוף סידני עלי ) וחיות הבר שם, ושמירה על קו מים נקי בחופי ארצינו.

ריקוד האדמה מסר מהדהד

כן יש לנו את היכולת להשפיע, דרך שמחה, דרך חגיגה ודרך תרומה קטנה של כל אחד שיוצרת ביחד תרומה אחת גדולה. כי כל אחד יכול לתרום, וכל אחד יכול להשפיע.

והדרך להצליח היא ביחד.

השנה אירוע חגיגת ריקוד האדמה משותף עם אירועי לאב טרייב ומתקיים על שפת הכנרת בחוף קסום נפגשים לחגוג ולעשות יחד אהבה, בריקוד משותף עם המים,האש, האויר והאדמה,הכוכבים, החיות ובני האדם,ניצור מרחב, בו יש מקום לכל המשפחות להיפגש יחדיו.

במעגל אחד שלם ומאוחד.

ריקוד האדמה תמונות מהחגיגות בשנה שעברה

ובחגיגה המשותפת הזאת תהיה במה עם מוזיקה מגוונת ומדהימה,מוזיקה אתנית, ג'יפסית, אפריקאית, מקודשת ועוד. מתחם ידע עשיר עם סדנאות מעוררות השראה, סדנאות מקיימות, אקולוגיה, העצמה, השראה, סדנאות מעשיות של חיבור לאדם ולאדמה, הרצאות חברתיות על פעולות טובות המצילות את העולם, שיתופי ידע ופאנל קהילות .יהיה מתחם ילדים עשיר ומגוון, ציורי פנים והפתעות נוספות .וכל הטוב הזה נמצא בפייסבוק ובלינק

 

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


נביטאס סופרפוד

ניקוי רעלים עם חברת פוקה

חלבון טבעוני איכותיפוסטים נוספים


מוסיקה מקודשת 17.11.2018

קפה ג׳לאל גיל רון שמע

וכמובן מנצח ביד רמה גיל רון שמע זמר ופייטן, פרפורמר אוהב, צולל לעומק רב, אומן מספר סיפורים,מתופף בתוף מדבר, ממולל במטפחת.

מוסיקה מקודשת 14.05.2018

נטע ברזילי האשה החדשה

נטע יקירתי, הבאת אותה ביג טיים האישה החדשה, נטועה בשורשייך , שמחה בחלקך, יוצרת אדירה, מאמינה באמת , משקיענית ומוארת ..

מוסיקה מקודשת 19.02.2018

Anna RF אנרגיה חדשה

הייחודיות של הלהקה נוצרת במקומות חדשים בטיולים בעולם, שם נולדת קומוניקציה עם מקומיים ומטיילים צלמים מוסיקאים ורקדנים והיצירה שופעת .

יצירתיות ואומנות 04.02.2018

פולחן האביב של פריד אל אטראש עם אורלי פורטל

זוהי יצירה אינטליגנטית של אורלי פורטל, שילובים חיים ויצירתיים , שגורמת לך להתרווח בכורסת הדלאל בנוחות מתפרצת