נטע ברזילי האשה החדשה

 

נטע ברזילי האשה החדשה

14 מאי 2018

כבר יומיים שרואה בלופ את הניצחון של נטע ומסביב לו ומזילה דמעה בהתרגשות .איזה כייף, איזה התלהבות, איזה קונצנזוס ,איך כל אחד מוצא בשמחת הניצחון את הזווית שלו, כל אחד בוחר במה להתאהב בנטע, איך לפרשן את המסרים, איך להתענג . תחושת כולנו אחד, גאווה, אחווה, שמחה, ישראל, ירושלים !!!

כבר הרבה זמן לא הייתי נטועה כל כך בעמי ומדינתי כמו עכשיו אחרי הזכיה של נטע ברזילי באירוויזיון 2018, נכון היו קולות ואירועים שניסו להפריד ולמשול, להרחיק אותי משורשי, להשתלט על התרבות ולהפכה ללאומית, על האומנות, המוסיקה התיאטרון ריקוד וסרטים. הדתה, המרה, ישראליות בגרוש מנסים לקבוע סטטוס קוו במקום שרק היציאה מהמסגרת , החדש והמרענן הם האמת המתהווה. רק השיח בעמקי נפשינו , פתיחת הפצעים, יצירת שפה חדשה בתחומי הנשיות, הלאומיות, ההתיחסות לאחר,לחינוך .איך נתקדם ? ההתעלות מהקיים ,שינוי הדרך , וההכוונה לעתיד טוב יותר לדורות הבאים.

קולטת היום בשיווק של מוצר (השיר באירוויזיון). אם אין מסר עמוק חשוב ומרענן אין לו סיכוי לזכות , אם אין מאחורי מותג מסר לאנושות אין לו אוטנטיות ולא ייחוד ובתחרות כל כך חזקה עם כל כך הרבה מוצרים (שירים ) אין סיכוי אחר . המסר העמוק של נטע באהבת השונה, בקבלת המיגוון, בהגשמת חלומות מחוץ לתחום קשורים ישירות למותג וחלק בלתי נפרד מהשיר והניצחון.

 

מוסיקה תמיד היתה משהו מיוחד בישראל אור גדול , מין בליל תרבותי מגוון של תרבויות מכל העולם שהביאו מוסיקה מארצות המוצא והגדילו בשילובים וביצירה מחדש. בית ספר רימון שפותח פתח למוסיקאים בכל הסגנונות להתחבר לעצמם. מוסיקת עולם, פסטיבלים משובחים, די ג׳יים ברדיו האלטרנטיבי , ופתיחה אדירה לעולם.

כל המוסיקאים המיוחדים שפגשתי בחו״ל השנה סיפרו לי שהם מהמעריצים והמעריכים את מה שקורה פה בארץ עם חברים בתחום שמתקשרים איתם על בסיס יום יום.

והחדשנות הזאת של חיבור גוספל וזוהר ארגוב של הפורטוגלים, פרינסס שוא של קותימן שיצר

צורה חדשה של חיבורים ווידאו קליפים , גיל רון שמע וגיל קרניאל עם פסטיבל מוסיקה מקודשת, אפרוביט, ופסטיבל הסופי, עם אסתר רדא, מרינה מקסימיליאן , יעל דקלבאום.

אמירה נשית משובחת דרך מוסיקה של אנחנו על המפה יש לנו משהו חדש לספר, העצמה נשית, העצמת האחר, אמירה אישית ופוליטית דרך מוסיקה. ונטע ברזיליי אחת עם החשיפה המטורפת הזאת מול מליונים בכל העולם מראה את מה קורה פה לכל העולם, חושפת את הזווית המיוחדת של האישה האחרת שלנו בארץ ישראל ובעולם כולו .

האישה האחרת שופעת אומץ, חדשנות, אמירה חזקה ,מגניבה, מתלבשת בנוכחות ,מעצימה את מי שמסביבה, מחוברת לשורשיה, מינית ופתוחה, גוש אנרגיה, שמחה ורוקדת ואוהבת ללא תנאי.

נטע יקירתי, הבאת אותה ביג טיים האישה החדשה, נטועה בשורשייך , שמחה בחלקך, יוצרת אדירה, מאמינה באמת , משקיענית ומוארת . מאחלת לך הצלחה אדירה בהמשך , איזה מזל שיש אותך אישה חדשה.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


מוסיקה מקודשת 17.11.2018

קפה ג׳לאל גיל רון שמע

וכמובן מנצח ביד רמה גיל רון שמע זמר ופייטן, פרפורמר אוהב, צולל לעומק רב, אומן מספר סיפורים,מתופף בתוף מדבר, ממולל במטפחת.

מוסיקה מקודשת 14.05.2018

נטע ברזילי האשה החדשה

נטע יקירתי, הבאת אותה ביג טיים האישה החדשה, נטועה בשורשייך , שמחה בחלקך, יוצרת אדירה, מאמינה באמת , משקיענית ומוארת ..

מוסיקה מקודשת 19.02.2018

Anna RF אנרגיה חדשה

הייחודיות של הלהקה נוצרת במקומות חדשים בטיולים בעולם, שם נולדת קומוניקציה עם מקומיים ומטיילים צלמים מוסיקאים ורקדנים והיצירה שופעת .

יצירתיות ואומנות 04.02.2018

פולחן האביב של פריד אל אטראש עם אורלי פורטל

זוהי יצירה אינטליגנטית של אורלי פורטל, שילובים חיים ויצירתיים , שגורמת לך להתרווח בכורסת הדלאל בנוחות מתפרצת