הטוניק בר המפורסם בעולם

 

הטוניק בר המפורסם בעולם

9 מרץ 2020

הטוניק בר המפורסם בעולם

בלוס אנג׳לס קרוב לבוורלי הילס שוכן בית הטבע המקסים בעולם EREWHON שם לפני עשור בערך התרחשה סצינה מדהימה בתחום הבריאות. הטוניק בר המפורסם בעולם של צמחי מרפא. בניהול והשראה של טרוס קלקין .

בר משקאות, שיקויים ומזונות שמבוסס על צמחי מרפא, אדפטוגנים, סופרפוד, שמנים בריאים, פורמולות מדף, חלבונים זמינים, שיצר אווירה כל כך מיוחדת והיה הרוח החיה מאחורי העידן החדש של בריאות משגשגת.

אני הייתי באותה תקופה אמא צעירה , רוקחת והומאופטית אך בעיקר הייתי בהקשבה בהתלהבות והתפעמות מחוברת לכל מה שקרה שם . זאת היתה מעבדה חיה לעובדה שצמחי מרפא איכותיים שייכים לאנשים ויכולים ליצר מזור בכל מי שלוקח אחריות על הבריאות שלו ומוכן להתנסות ביצירות הטוניק בר .

ליקוט צמחי מרפא

טרוס קלקינס היה מקור ההשראה ליצירת המופת הזאת ובעקבותיו קם דור של שוחרי בריאות שיצרו סדנאות, קולינריה חדשה, כנסי ענק של ״ חידוש הנעורים״ , שפים ומובילי דרך בתחום הבריאות הקורנת גם אני נשביתי בקסם של המקום ולמדתי ממנו .

החוברת הזאת מכילה מתכונים ושיקויים ברוח התקופה והמקום.

טרוס קלקינס גדל עם הורים נטורופטים בחווה בצפון קליפורניה, אך בהגיעו לגיל הבגרות הוא חלה בתסמונת העייפות הכרונית . במהלך החיפוש שלו אחר מזור הוא חווה ריפוי מסורתי ולימוד רב שנים עד שהצליח באמצעות תזונה וצמחי מרפא לרפא את עצמו כמו גם לעזור לאנשים רבים לנווט את מסע הריפוי האישי שלהם.

מהם צמחי טוניק או צמחים אדפטוגנים ?

צמחים אדפטוגנים או צמחי טוניק (מחזקי אנרגיה), נחשבים המחלקה הראשונה של צמחי המרפא, כדי להחשב כאלה ברפואה הסינית עליהם להזין את אחד לפחות משלושת האוצרות (אוצרות אנרגיה ).

שלושת האוצרות הם מערכת פילוסופית עמוקה וחכמה שנמציאת בכל אומנויות הריפוי הסיני. והם ג׳ינג, צ׳י ושן.

צמחים אדפטוגנים שמשפיעים על מאגר האנרגיה שלך בגוף.

כדי להפוך את החולי לבריאות, ואת הבריאות לבריאות קורנת צריך לחדש את מאגר האנרגיה בגוף ,אנרגיה מחודשת מיצרת החלמה ואיזון וכל השאר נרפא מעצמו. .

האנרגיה הכי חשובה, הכי איכותית והכי מעודנת היא הג׳ינג

ג'ינג היא האינטליגנציה האנרגטית המפעילה שינויים התפתחותיים בגוף. זוהי האנרגיה מאחורי צמיחה והתחדשות. זוהי האנרגיה של אריכות ימים. זהו הכונן היצירתי והמיני. זהו הכוח החיוני של מי שיש לו "גנים טובים" . מבחינה פיזית, ג'ינג קשור לכליות ולאדרנל.אך גם קשור להורמונים, למוח, לנוירוטרנסמיטרים, לנוזל השדרה ולנוזל הרבייה. זוהי האנרגיה הכי מעודנת בגוף. זה מה שעושה אותך, אתה.

ג 'ינג חזק בשילוב עם תזונה בריאה מייצרת יופי פיזי, כי שינויים התפתחותיים טבעיים במבנה של הגוף מסוגלים ליצור את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלהם, יצירת סימטריה מתמטית שווה ל"יופי", כי ככה זה בכל מקום בטבע.

מי שהג׳ינג חזק אצלו מסוגל להעניק את מהות החיים לתוך הפעולות שלו ולעשות את הייעוד שלו, בלהט והתלהבות. זוהר צעיר ואנרגתי.

אומנות שמירת הג׳ינג היא עתיקה ושייכת לטאואיסטים . הפילוסופיה שלהם באיך לבנות גוף מבלי לאבד ג׳ינג היא יקרת מציאות.

ג׳ינג מותש , אדרנל מרוקן יכול לקצר את תוחלת החיים שלך, לגרום לגופך להזדקן מבעוד מועד, ולשנות את התבטאות הגנים שלך בצורה מזיקה .

טוניק בר

לאדפטוגנים שמעודדים ,מחדשים ושומרים על הג׳ינג יש את יכולת ההפעלה של אנרגיית הקונדליני , הם נכנסים ישר לליבה של מקור האנרגיה הזאת ומעוררים אותה, מקור הפראנה, החיים.

״בניה של אנרגית הג׳ינג הדולפת לוקחת לפעמים זמן ומודעות אך הצמחים והפטריות הסופרפוד והמזונות האיכותיים עושים את עבודתם נאמנה וכבר בשיקוי הראשון ניתן להבחין בהטבה. ״ טרוס קלקינס

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


סופרפוד של נביטאס

אדפטוגנים של טולסי ספיריט

פוקה צמחי מרפא אורגניםפוסטים נוספים


איזון צ׳אקרות 06.07.2020

בדיקת חום ובלוטת האיצטרבל

חלק מהוראות השעה על מנת למנוע את התפשטות הקורונה היא בדיקת חום בכניסה לכל מתחם , בתי קפה ומסעדות, עבודה,.

איורוודה 27.05.2020

ניווט במעברים – ד״ר סבובודה

כעת, כשהעולם נפתח שוב לאחר הנעילה אנו מוצאים את עצמנו בתקופת מעבר. כניסתנו להסגר הייתה פתאומית, לא צפויה, ועבור רבים,.

איזון צ׳אקרות 09.03.2020

הטוניק בר המפורסם בעולם

לאדפטוגנים שמעודדים ,מחדשים ושומרים על הג׳ינג יש את יכולת ההפעלה של אנרגיית הקונדליני , הם נכנסים ישר לליבה של מקור.

איזון צ׳אקרות 05.05.2019

הגירסה הטובה של עצמי

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי.