קולגן צמחי וחלבון קטוגני צמחי

 

קולגן צמחי וחלבון קטוגני צמחי

24 מרץ 2020

מרבית תוספי הקולגן מגיעים מעצמות, עור ורקמות חיבור של בעלי חיים, כולל בקר, דגים, סוסים, חזירים או ארנבים. מדוע לצרוך קולגן שמקורו בבעלי חיים כאשר גופך נועד לייצר קולגן משלו ?

מדוע לבלוע קולגן שמקורו בבעלי חיים כאשר גופך נועד לייצר משלו? חברת Sunwarrior מציעה פיתרון מבוסס צמחים, המותאם לחיזוק ייצור הקולגן הטמון בגופך. מתבטא מבפנים החוצה!

רוצים עור יפהפה, חסר גיל ? חומצות אמינו ופפטידים על בסיס צמחים הם מבשרי הקולגן החדש. חומרים מזינים (פרוט בהמשך) שגופך ממיר ביעילות לקולגן. הפורמולה המשפרת את היופי שלנו מכילה חיזוק ותמיכה בחומרים מזינים כמו ויטמין C, קורט מינרלים , ירקות עליים, סיליקה וביוטין. מכילה תרכובות לחות כמו חומצה היאלורונית ותמצית פטריות טרמלה ששומרות על לחות העור.

פפטידים בוני קולגן של Sunwarrior יכולים להאט את סימני ההזדקנות בשילוב עם אורח חיים בריא ופעילות גופנית. מזהמים במים, אוויר, אוכל, לחץ וחשיפת יתר לשמש מרוקנים את מחסן הקולגן שלנו, מה שהופך את החידוש לחיוני. Sunwarrior מצא את הפיתרון הטבעוני כדי לשפר את ייצור הקולגן המובנה שלך ולשפר את היופי הטבעי שלך.

ממה מורכב הקולגן הצמחי :

חלבונים ופפטידים על בסיס צמחים אורגנים

כולל חומצה היאלורונית וביוטין

מרכיבי קולגן טבעוני 100%

עשיר בוויטמין C

אין ויטמינים סינתטיים

ללא סויה, ללא גלוטן, ללא תוספים

ידידותי לדיאטה קטוגנית

עשיר בחומצות אמינו גליצין, פרולין והידרוקסיפרולין (אבני הבנין ליצירת קולגן)

קולגן צמחי בטעם שוקולד פאדג׳

הפורמולה מורכבת מ:

פפטידים מאורז חום אורגני

פפטידים מאורז משמשים לחיזוק ההידרציה של התאים עקב ריכוז הגלוטמין והאלנין שלהם. חומרים מזינים אלה מסייעים לעור לספק שמירת לחות והגנה בסביבתו.

מקורם באורז חום מונבט ומותסס, חלבון חומצות אמינו מלא זה מתפרק לשרשראות פפטיד קטנות (די טריפפטידים) באמצעות הידרוליזה.

חלבון אפונה אורגני (מותסס)

קומפלקס חומצות אמינו מלא, כולל אבני הבנין הרלווטים לחידוש הקולגן והאלסטין הבנוי: גליצין, פרולין, ארגינין, אלנין, וואלין ולייזין.

תערובת עלים ירוקה אורגנית

קייל אורגני ותרד הם ירקות יפים המכילים ויטמינים ונוגדי חמצון, הנלחמים נגד רדיקלים חופשיים שבין היתר מורידים את ייצור הקולגן והאלסטין בגוף.

אשחר ים אורגני

גרגרי יער סופרפוד אלה עשירים בוויטמין C (פי 10 יותר מתפוזים) ומספקים גם ויטמינים, חומצה פולית, קרוטנואידים, חומצות שומן חיוניות ונוגדי חמצון. חומרים מזינים אלה חיוניים בבניית קולגן ואלסטין.

פטריית טרמלה אורגנית

פוליסכריד המחזיק 500x ממשקלו במים ומקדם באופן טבעי את שמירת המים בתאים.

סיליקה

שמקורו מבמבוק, סיליקה מהווה חומר מזין משותף לייצור קולגן ואלסטין. מגבירה את ספיגת הסידן לחיזוק העצמות, השיער, העור והציפורניים.

ספירולינה אורגנית

מכילה ברזל ועשירה בחומצות אמינו, ספירולינה היא אחד המזונות הצפופים ביותר מבחינה תזונתית על פני כדור הארץ.

ויטמין C אורגני

מקורם מהצמח האיורוודי אמלאקי אורגני. ויטמין C הוא קופקטור נחוץ בסינתזת קולגן ואלסטין.

ביוטין אורגני

הינו חלק ממשפחת הוויטמין B ,מקורו בצמחים ובאצות בפורמולה ביוטין מעודד שיער, עור וציפורניים חזקות.

חומצה היאלורונית (HA)

HA מקורה מדגנים מותססים ללא גלוטן. חומצה היאלורונית מופיעה באופן טבעי בגופנו אך יורדת ככל שאנו מתבגרים. HA מושכת ושומרת על הלחות בעורנו ומסייע בשימון המפרקים.

קורט מינרלים

מינרלי קורט הם חיוניים ליצירת קולגן ואלסטין ומאטים את התנוונות הקולגן בגופנו.

חלבון קטוגני צמחי – קלין קטו

חלבון קטוגני צמחי ונקי תפקידו להשתמש ביעילות בכל מקורות האנרגיה, ולייצר גמישות מטבולית .

שריפת אנרגיה יעילה מייצרת גמישות מטבולית

במשך הזמן, איבדנו קשר עם הגמישות המטבולית של הגוף לתדלק את הגוף באמצעות קטונים החשיפה הגדולה שלנו למוצרי מזון שמכילים בעיקר פחמימות וסוכרים והימנעות משומנים גרמה במהלך השנים שהגוף שלנו כבר לא להשתמש באנרגיה ביעילות . למה יש שיעור מדאיג כל כך של חוסר תפקוד מטבולי ? כי אנחנו לא נותנים לגוף שלנו הזדמנות להשתמש ביעילות בכל מקורות האנרגיה, ולייצר גמישות מטבולית .

הדיאטה הקטוגנית מאפשרת לגוף לאבד את השומן האגור (השומן הויסראלי מסביב לאיברים) . הגוף נאלץ לשרוף את השומנים האגורים ליצירת אנרגיה . השומן הזה קשור לחוסר תפקוד מטבולי , עמידות לאינסולין ולדלקת כרונית. איבוד השומן הזה מסייע לך להוריד לחץ דם, לשפר את דפוסי הכולסטרול הטוב מול הרע,ו בעיקר להפחית את העמידות לאינסולין שקשורה למגיפת ההשמנה, סוכרת מחלות לב סרטן ומחלות ניווניות.

חלבון קטוגני בטעם שוקולד פאדג׳

הרכב הפורמולה :בטעם וניל טרופי  אבקת שמן MCT ( שמן קוקוס וסיבי אקציה), חלבון פאבה, חלבון אפונה, תמצית טעם וניל אורגנית, סיבים פרביוטיים אורגנים, פפטידים של אורז חום אורגני, תמצית טעם קוקוס אורגנית, מלח ים, אצות ים,תמצית סטיביה אורגנית, (מכיל קוקוס )

בטעם שוקולד פאדג׳: אבקת שמן MCT ( שמן קוקוס וסיבי אקציה), חלבון פאבה, חלבון אפונה, אבקה אורגנית של קקאו הולנדי, תמצית טעם שוקולד אורגנית, סיבים פרביוטיים אורגנים, פפטידים של אורז חום אורגני, גואר גם אורגני, מלח ים, אצות ים, תמצית סטיביה אורגנית (סטיביול גליקוזיד), (מכיל קוקוס ).

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אנרגיה נשית 24.03.2020

קולגן צמחי וחלבון קטוגני צמחי

מרבית תוספי הקולגן מגיעים מעצמות, עור ורקמות חיבור של בעלי חיים, כולל בקר, דגים, סוסים, חזירים או ארנבים. מדוע לצרוך.

אנרגיה נשית 03.01.2020

בקתת העץ במעלה ההר

בבקתת העץ הטובלת בג׳ונגל הודי פראי, נולדה זיקתי לבריאות מזהרת, אומנות הנשיות, הגשמת חלומות מודחקים שפרצו ביתר שאת במחשבותי וחזיונותי,.

איזון צ׳אקרות 05.05.2019

הגירסה הטובה של עצמי

שמתי לב שבמפגשים היומיים שלי אני נפגשת עם עצמי בשידרוג מפואר. אנשים סביבי, האינטרנט ,סיטואציות, יופי וטבע מצליחים להביא לחיי.

אנרגיה נשית 18.03.2018

הרשת הנשית מתחברת

התחברתי לאישה שבי דרך הגוף, נזכרתי בנשים החזקות שסביבי, קיבלתי השראה ממי שיצרו רשתות פועמות ומובילות והבטחתי לעצמי להתחבר לרשת.